Kingsman: Tajná služba

• Velká Británie Kingsman: The Secret Service (více)

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Počet jejích agentů je pevně daný a za každého, který odešel (většinou nedobrovolně a bolestně), nastoupí pečlivě vycvičený a otestovaný nováček, kterého doporučí některý z agentů ve službě. Právě díky tomu se do výběrového systému dostávají hlavně synové významných rodin. Výjimkou z pravidla se stane až Gary „Eggsy" Price (Taron Egerton), který je obyčejným klukem vybaveným vysokým IQ, nedokončeným výcvikem u mariňáků a oceněný krajskou cenou za gymnastiku. Nyní ale tráví většinu času na ulici, je nezaměstnaný a má nakročeno do kriminálu. V pravou chvíli mu nabídne novou životní šanci jeden z agentů Kingsman – superšpión Harry Hart (Colin Firth), který nejen vypadá, ale také se chová jako pravý anglický gentleman. Aspoň většinou. Někdy to prostě nelze. A protože se jedná nejen o vtipný, ale i napínavý film, potřebujeme pořádného hlavního padoucha. Je jím Richmond Valentine (Samuel L. Jackson), miliardář a bojovník za ekologii zbavený iluzí. Nesnáší pohled na krev a chystá se odrovnat opravdu velké množství obyvatel naší planety. Díky tomu ji chce zachránit a obětavě při tom nehledí na ztrátu žádného cizího života. Pomáhat mu s tím bude Gazelle (Sofia Boutella), inteligentní krasavice s amputovanýma nohama, místo kterých má smrtící běžecké čepele. Podaří se Harrymu a Eggsymu včas odhalit pravdu o Valentinově důmyslném ďábelském plánu a zastavit ho? (Cinemart)

Fraktální

Kingsman: Kotě, jdu zachránit svět... Švédská princezna: Když zachráníš svět, můžeš mi to udělat do zadku... No dobře, tohle byla asi taková nejpitomější/nejlepší hláška, jinak to tak zlý/dobrý nebylo... ()

Prokop23

Oxford not brogues. Svěží pubertální vánek v trenýrkách špionážních bijáků! Kůl oldskůlové odkazy na původní čisté Ianovky – kterýmžto, budiž jim země lehká, je tento film mnohem blíže než současný 007 s povolením nasírat fandy již od Pírse „vyvaleného pupka“ Brosmana a Dana „tvářím se jako bych měl okurku v řiti“ Craiga. Ten film není dokonalý, ale je dobře přestřelený a jde vidět, že je to záměr. Parádní scéna v kostele. Super nadsazený a vypointovaný padouch, svižný děj, místy obstojný humor a spousta, jak už to k tomuto druhu filmů patří, gadgetů, které bych chtěl mít doma. Dávám tři ****. ()

Mat3s3

Colin Firth drsoň, který vážně bavil. Kdyby to doklepal až do konce, tak by tahle fantasmagórie neměla chybu. Až budu velký, chci být špionem. Doporučení všem sígrům: nikdy nebuďte nezdvořilí na gentlemana, který si chce v klidu dopít svou pintu Guinnessu! ()

Dhanill

první 2/3 90%, poslední třetina 70%....s nevšením koncem:) Veselá velice akční taškařice s vynikajícím Colinem:) ()

Sbisa22

Této Bondovské komedii se nedá nic vytknout, alespoň za mě. Opravdu povedené efekty a skvělé obsazení Colina Firtha a Samuela L. Jacksona. Děj má místy nečekaný zvrat, ale to mu neubírá na kvalitě. Zatím asi nejlepší film co jsem letos viděl v kinech. ()

EagleSK

Pribeh sa sice vliekol pomalsie, ako by mal, vyvazili to vsak akcne sceny, ktore boli jednoducho vymakane. Na kostol a ohnostroj sa budem odteraz pozerat inak. ()

0oq

Tomuhle se budu divit ještě dlouho. Pamatuji si doby tak 5-10 let zpátky kdy takové filmy hold neprocházely a dostávali zasloužených 50-60 procent. Nevím co je špatně, ale tohle je tak příšerný stereotyp jaký nebyl ještě nikdy nikým tolerován a doufám že je to pouze taková dnešní malá chybka která se nebude tak tragicky opakovat. ()

Kykyryda

Na první pohled nekritické nadšení, na pohled druhý dvě tři fantastické scény (první a poslední, kostel, vybuchující hlavy), neméně fantastický Colin Firth, skvěle načasovaný soundtrack... a nic. Furt skvělý, ale jaksi miň. ()

JerryPilsen

Povedená parodie na kdeco mě neurazila,ale trochu se rozpilzla na neustálém vysvětlování.Ovšem scéna v kostele nemá obdoby,zajímalo by mě,co na to pánbíčkáři. ()

Bullet

Tak přesně takhle si představuju akční komedii.Já byl v sedmim nebi, od začátku do konce. A kde jinde uslyšíte říkat princeznu že když zachráníte svět tak jí to můžete udělat do zadku. ()

RushRush

Tak to jsem nečekal ,neskutečné akce Colin co by pro mě skvělý herec,ale suchar to tam házel neuvěřitelně jj super film. ()

mayna

A to za první půlhodinu. Co se dělo potom, to mi hlava nebere. Nejhorší bylo to očekávání, kdy se to obrátí zase k lepšímu, což se nestalo. ()

Fanisss

Nevadí mi, když se tento typ filmů točí stále dokola podle stejných schémat, postupů, zápletek, vývoje a dokonce i dialogů. Co mi ale vadí jsou jednoúčelové, nevtipné a zbytečné výstřelky typu píchání švédské princezny do zadku. Průměrný akčňák na jedno schlédnutí a rychlé zapomenutí. Pár slušných záběrů, nějaká ta vtipná hláška vyplňující jinak místy nesmyslné a najivní dialogy typu "Těch kluků si nevšímej. Vůbec si těch kluků nevšímej. Jo, to už jsem říkala." ()

eexDon

Für mich - 80%, - /někdy až moc magorský teda/, + /Colin byl fakt dobrej - pravej anglickej gentleman, žádný patetický americký kecy/scény, dobrý hlášky/odkazy na filmy/souboje/tempo/klasická zápletka, hodnocení - extrémní parodie JB, vyhnaná do extrému, těžká magořina, ale docela zábavná a odpočinková, jenom někdy až moc ujetá, ale docela se mi to líbilo ()

4street

Musím komentovat. Po dlouhé době film, kdy jsem se bavil od začátku do konce. Nenašel jsem žádné hluché místo. A filmy mají bavit! Tenhle režisér to umí :) ()

dendca

Typicky britska chujovina, ktere zaujme spise nactilete.. musela jsem to pretacet div ze jsem u toho ani neusnula. Levne herecke vykony. Pro mne i samotny Samuel klesl,hraje tam desneho..... Kazde druhe slovo v originale sproste hruza... ()

Hurikan_mdx

Naprosto boží akčňák, u kterého jsem se nepřestal smát. Není to totiž jeden z těch,které udržují diváka v údivu svojí surovostí, schopnostmi hlavního hrdiny, ale nápadem a vtipem. Akční scény občas vypadají trochu komicky, ale řekl bych, že to je záměr, který dokresluje schopnosti agentů. Z traileru jsem byl lehce nejistý, ale kdo viděl, ví své, kdo neviděl honem to napravit! Lehce mi svou propracovaností a vtipem připomíná Slídily. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě