vikino1

Když si to tady tak pročítám, ty pětihvězdy, tak musím uznat, že film je vcelku originální (nic podobného jsem zatím neviděl), díky kocourovi i krásně černohumornej, barevnej a lehce naivní, ale jinak je děj docela předvídatelnej, a když zjistíte (žádné ukázky jsem neviděl), o čem vlastně je a kam to směřuje, tak vás ty nacpaný dózy lidskejma končetinama a výkaly ani tolik nepřekvapí, spíše otráví. I když chápu, že značně odlehčené skutky pana Reynoldse museli být ukázány i v realu. Nicméně klobouk dolů nad psychoušama, pokud bych si měl vybrat život plnej barviček a bez starostí, nebo psích výkalů, kdo ví, co bych si nakonec vybral... ()

Shaleman

Čekal jsem to horší, doufal v lepší. Ono to v první půlce vypadá jako pěkně ujetej krvavej bizár - přesně jak to mi uchyláci máme rádi - jenže ve druhý půlce dochází dech a hlavně k závěru se to gró jasně vytrácí. Možná právě proto je to tak žánrově nezařaditelné. Určitě šla celá látka uchopit lépe. Jinak Raynolds skvělý, Gemma nějaká širší než jsme na ni zvyklý a celý počin je na večerní podívání jako příjemná jednohubka, po které napodruhé zřejmě nesáhnete. ()

Quido

Originální, respektive dostatečně úchylné, ale jelikož jsem tento film viděl až po Deadpoolech, vím co v Reynoldsovi je a asi i proč si podobný film vybral.. Nicméně třeba seriál Happy!, byl úchylnější. ()

MilesTeg

Už chápu, proč dostal Ryan roli Deadpoola, casting musel vidět toto :-) Gemmě sluší každý faldík navíc a Anna nádherně zpívá, ale toho tiku v ksichtě se budu zbavovat dlouho, pane Batesi. ()

RAFT

Tak tohle byl dosti divnej film .Ve filmu sem se hlavně těšil na herečky Gemmu a Annu .Ze začátku mi ten byl dosti divný ,protože když už mluvil pes a ještě do toho kočka ,tak už mi to připadalo jako film Dr. Dolittle . ()

john.h

Taková slušná tragikomedie o jednom vraždícím pomatenci a jeho vnitřních myšlenkových pochodech. Pořád jsem si představoval, jak by asi vypadal na Dexterově stole. ()

Honziczech

Opravdu film pro otrlé divaky. Jsem rád , že jsem si z festivalu filmů pro otrlé diváky vybral právě tenhle nezapomenutelný kousek. ()

FunnyXis

Tento film má celkem dobrý ohlas, ale mě prostě absolutně nesednul. Možná je to tím, že nejsem vyznavač tohoto žánru nebo se mi nelíbilo nahlednutí pod oponu duševně narušených sériových vrahů. Samozřejmě, že to byla brané s nadsázkou, ale stejně. Moc sem se nebavil, vtipné mi to prostě nepřišlo. Líbilo se mi obsazení, ale bohužel ani oni to nemohli vytáhnout na víc, než 4/10 ()

Romanstekl

2-3 hvězdy, místama si říkam,že na dvě to není a místama, že to není na tři. V hlavě takto vyšinutého člověka by to tak opravdu mohlo vypadat, ale jinak je to místama fakt hovadina, místama jsem se i zasmál, je to něco, co nemá obdoby, ale stojí to za alespoň jedno shlédnutí :D ()

elimS

90% - komentář 20ti slovy: Skvělé!! Nejsympatičtější "psychopat", kterému jsem fandil od začátku do konce, s hodným pejskem a zlou kočičkou po boku :D Jako bonus Anna Kendrick <3 :D ()

celticek

Reynolds to zahrál dost dobře. Námět, nápad - s tím bych problém neměl. I to zařazení sedí, ať je jakkoliv bizarní. Stejně to ale na vyšší hodnocení není, vidět to jednou bohatě stačí. Čekal jsem víc, nejlepší postava je asi kočka našeptávačka. Tak nějak podobně to v hlavě magora může vypadat. Proti tomuto je má občasná samomluva kvasnicová pomazánka!;) Závěr je ovšem luxusní! ()

Bezda22

Asi první film, kdy mi Reynolds nějak neseděl. Každopádně bejt to trochu zvracenější a perverznější, tak to mohla bejt i luxusní záležitost. Tady už to ke konci trochu nudí a s tím obsazením, je to takovej zvláštní komediální thriller. No, škoda... 55% ()

Ewík

Velmi bláznivý snímek. Ryana Reynoldse mám ráda a i tady opět ukázal, jaký je to šílenec. The Voices je taková pohodovka na víkendové lážo plážo, ale stačí podle mě vidět jednou. ()

Zolky

Dosť dobrá psycho zábavka. Miestami som sa dobre zasmial, ale inak ten príbeh nie je žiadna komédia, iba je miestami komicky prednesená. Dôležité je, že som sa pritom vôbec nenudil a diabolské hlášky kocúra fakt pobavili. ()

miki68cz

Mix stupidní komedie a hororu mě nebere, závěr s videoklipem v nebi všemu nasadil korunu. Slabé až trapné, vřele nedoporučuji. ()

Guran odpad!

Nesnáším, když musím klikat na ODPAD! Odpady jsou ty filmy, u kterých se nenašel jediný kladný bod. Ani zde. Ryan Reynolds zde vypadal dost uboze a své herecké nadání zřejmě zapomněl doma. Příběh je naprosto debilní, nerad bych ho rozpitvával a spoileroval vás. Dialogy otrvné, otřesné a samotné filmové zpracování je trestuhodné. Opravdu musel celý film být o jednom magorovi, co slyší mluvit zvířata? To se to bez toho nemohlo obejít? A ta brutalita v takovém měřítku, neuškodilo to filmu náhodou? Opravdu ohromná blbost, kterou jsem měl v počítači připravenou jak dlouhou dobu a ovací jsem se nakonec nedočkal. Ztráta času. ()