Reklama

Reklama

Blade Runner 2049

  • USA Blade Runner 2049 (více)
Trailer 7

Obsahy(1)

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný. (Falcon)

(více)

Diskuze

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

merit1

"Co si člověk z textu vybere..." - výborně. Nádhernej exemplář diskutujícího, se kterým nemá cenu se vůbec bavit. Z kterýho filosofickýho směru pochází tenhle přístup? :D

na příspěvěk reagoval merit1

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Je dosť možné, že som oboje :). Ide o to, že sa snažím hľadať v slovách hĺbku. Ak si odmyslíš časti, ktoré sa neviažu k myšlienkam, ale len k prejavu ( napr. aj urážky ), jednoducho jeho text pre mňa hĺbku má. Je to len o tom, čo si z textu človek vyberie. Každopádne, už som povedala na tému, ktorá vôbec nesúvisí s filmom, akurát dosť, takže budem pokorne čakať na ban.

na příspěvěk reagoval Helo, Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

merit1

Bez možnosti obhajoby? Človek čo sem príde, a namiesto argumentácie a slušnej diskusie začne na všetkých okolo používať osobné útoky, si žiadnu obhajobu nezaslúži. Všetci vidíme ako je slušne vychovaný. A ty mu ešte ako prostredník, umožníš ďalej diskutovať, keď už jeden ban dostal. Si buď naivná, alebo hlúpa.

na příspěvěk reagoval merit1

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

hirnlego

S banom som samozrejme počítala a bez problémov ho prijmem. To však neznamená, že by sa môj postoj k celej veci zmenil a že banovanie bez možnosti obhajoby, rehabilitácie, zmierenia a dôkladnejšieho preskúmania považujem za správne. Ale dedukcia, že sme s Mantegnom tá istá osoba, ma úprimne pobavila.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Jo, spousta lidí tohle říká :) Já ho obecně mám rád, a nejistotu jsem měl právě z těch řečí, že poslední dobou vykrádá sám sebe, ale nakonec se ukázalo, že to byla zbytečná obava.

hirnlego

hirnlego (hodnocení, recenze)

Ban pro merit1 aka mantegna je za humny, tak mu pěkně zamáváme 🙊🙈🙈🙈👉🏻👉🏻👉🏻💩👍✌️✌️✌️

na příspěvěk reagoval merit1

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

fantassia

Som len sprostredkovateľ, dokonca sa nemôžem nazvať ani moderátorom, lebo vstupujem do diskusie len  veľmi zriedkavo :).

highsmith

highsmith (hodnocení, recenze)

Film mooc fajn. S Goslingom som nemal problem, ja ho mozem, v Drive bol good len ku koncu ma napadlo neviem preco ze sa vlastne na tu rolu nehodi. Ford v 1 filme perfect!  Hudba na facku. Mozno 1 film u ktoreho som mal fakt problem s hudobnou zlozkou. Toto sa tazko nepodarilo. Zimmer asi 1 krat sklamal. Inak taaaaky dlhy film ze pred filmom neboli reklamy a hned po end nas pratali von lebo uz meskalo nasledujuce predstavenie! :)

na příspěvěk reagoval Gladiator15

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

liskam

liskam: děkuji ti za tvoji falešnou předstíranou lítost, ale co mám s tebou dělat? Je to jako bys chtěl jezdit autem a zeptal ses mě: co je tohle? // To je volant přece!! /// liskam: a k čemu? // Tím se udává směr jízdy vozidla!🙊 /// liskam: a co je vozidlo? /// Tak na tohle nemám. 🙈🙈🙈Chápeš to? Když někdo nepozná interpretaci Hegelovy filozofie a považuje ji za moji vlastní, za nějaké moje 'teze' a ještě se otírá o používaní emotikon, pošlu ho rovnou do prdele. 👉🏻👉🏻👉🏻💩A ty mě určitě s tvojí neskonalou, upřímnou empatií pochopíš.👍✌️✌️✌️ ( mantegna )

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

merit1

Já jsem tě neurážel. Pouze jsem se zeptal. Ty ses nezmohl ani na odpověď.

Myslíš si, že to, že rozumíš (dle tvého) filosofii ti dovoluje kdykoli kohokoli jakkoli urážet namísto normální inteligentní komunikace??

Netušil jsem, že hlavní úděl filosofů je urážet lidi. Pokud ano, děláš jim opravdu čest!

Opět tě nebudu urážet, jen napíšu, že je mi tě líto.

na příspěvěk reagoval merit1

flanker.27

flanker.27 (hodnocení, recenze)

Když tak čtu tu grafománii, vzpomněl jsem si na vtip z Clarkeovy 3001. Rektor se rozčiluje, když mu z katedry fyziky přišly požadavky na technický vybavení. "Víte, kolik to stojí?" rozčiluje se. "Vaše katedra je nejdražší na škole. Proč se nevezmete příklad z matematiků? Ti potřebují akorát tužku a koš na papír. Nebo z filosofů. Ti nepotřebujou ani ten koš..."

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

liskam

liskam: nemyslím, že ty máš na to, abys mohl cokoliv na mém psaném projevu kritizovat. K obsahu, co píšu nedokážeš nic hodnotného dodat , tak zkoušíš aspoň tohle. Rozumím tomu . Je tam prazdno v tvé hlavičce.😝😩✌️😉 To nejsou mé filozofické teze, ty filozoficky nevzdělané tele. ( mantegna )

na příspěvěk reagoval liskam, fantassia

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Tu spoustu smajlíků co používáš v každém přízpevku považuješ za projev umění, berličku k tvým filosofickým tezím a nebo jsi jen nejistý při psaném vyjadřování tvých myšlenek.?

na příspěvěk reagoval merit1

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

Helo

Helo: jedině tvojí blbostí.😉🤣🤣😅😅Co věta, to důkaz, ty matlanice subjektivní.🙊💩🙈 ( mantegna )

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Gladiatore: ty trapáku, který nechápeš ani první lekce ve filozofii, mé obzory nech odpočívat. Ty nechápeš ani naprosté základy, tak diskuzi zbaběle nerozšiřuj, když už ses dávno lapl do pasti své blbosti.😉✌️✌️✌️ ( mantegna )

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

merit1

Ach jo, keď už si berieš do huby Kanta a tak, čo keby si si pozrel aspoň nejaké Sandelové prednášky o etike, morálke a tak? Možno by sa ti trošku rozšírili obzory.

na příspěvěk reagoval merit1

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

merit1

Ty si môj milý chlapče v prvom rade naštuduj psychológiu a biológiu. Niečo o tom, ako funguje ľudský mozog. Rozum, práveže je to najhoršie čo môžeš použiť na nejaké súdy o pravde, pretože podlieha desiatkam klamov. City a duchovno sú tak isto prejavom tvojho mozgu, tvojich telesných biochemických procesov v ňom, takže neboj, to subjektívne hovado si aj ty :) Ukázal by som ti desivú hĺbku tvojho omylu, ale tu na to nie je priestor a už aj tak je to OT.

Ja sa tu chcem baviť o filme.

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

Helo

Helo: ty se raději se svou bezduchostí k ničemu nevyjadřuj. Vše končí u tebe totálním průšvihem jako u Gladiátora. Gladiátorovy postuláty: umění je subjektivní - totální blbost. 🙈Matematika je objektivní - naprostá hovadina. 🙊💩U percepce umění se vylučují prý nějaké emoce - totální pakárna. ⛏⛏😢👎🏿Co věta, to hovadina!!!!!😂🤣🤣☺️😊😊😆😁😄😃😀 ( mantegna )

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

merit1

Chápu, každej, kdo nemá doktorát z filosofie a nevidí umění v každým kusu hovna rozmáznutýho na chodníku, je prostě primitiv. :) Ty budeš určitě taky jeden z těch umělců, co v rámci umění ničí československý bunkry nebo lejou sperma do svěcený vody, co? :D

na příspěvěk reagoval merit1, Gladiator15

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Vladajsoucna

Mě z něj moc nemrazilo, ale přes svou silnou kritiku uznávám, že v některých scénách ty jeho pohledy stály za to :)

Vladajsoucna

Vladajsoucna (hodnocení, recenze)

Helo

Hauer je mrazivě dokonalej, ve srovnání s panákovým herectvím z dvojky. Je ho škoda, že po hvězdných osmdesátkách skončil v takovejch sračkách.

na příspěvěk reagoval Helo

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

Helo

Helo: prohlásit, že umění je subjektivní může pouze nemravný jedinec, co za subjektivitou skrývá jen svou tupost.😉✌️🙈 ( mantegna )

merit1

merit1 (hodnocení, recenze)

Helo

Helo: ty primitivní hlupáku bytí = myšlení je základní teze moderní filozofie, se kterou musí operovat každý moderní filozof od Descartese až po dnešek. Je to naprostý základ. To, že tys nikdy nedržel jedinou knihu filozofie je snad jasné z každé tvé věty. A umění nemůže být subjektivní v žádném případě, ale chápu, že pro primitiv jako si ty, co považuje díla Marka Rothka za subjektivní mazanice, si to přeje.😉 I když máš totální subjektivní matlanici v prvé řade ve tvé bezduché tupé palici.👊⛏⛏ ( mantegna )

na příspěvěk reagoval Helo, Gladiator15

Související novinky

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

18.10.2023

Režijní legenda Ridley Scott (Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen) má v těchto dnech plné ruce práce s propagací a taky finálními úpravami Napoleona předtím, než jeho velkolepý válečný film s… (více)

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

11.10.2022

Kenneth Branagh (Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu) má nejenže hotový scénář ke třetímu filmu z jeho detektivní série na motivy knih Agathy Christie, ale navíc už i plné obsazení. Hercule Poirot… (více)

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

12.02.2022

Amazon Studios pořídilo práva na seriálové zpracování kultovní sci-fi Blade Runner režiséra Ridleyho Scotta a rovnou tak oznámilo, že chystá hrané pokračování ke snímku Blade Runner 2049 od Denise… (více)

Reklama

Reklama