Umění tančit v dešti

• USA The Art of Racing in the Rain (více)

Snímek Umění tančit v dešti, inspirovaný úspěšným románem spisovatele Gartha Steina, vypráví srdečný příběh očima vtipného a hloubavého psa jménem Enzo. Díky nezlomnému přátelství se svým majitelem Dennym Swiftem (Milo Ventimiglia), ctižádostivým automobilovým závodníkem, Enzo získal úžasný vhled do podstaty lidské existence a dobře si uvědomuje, že techniky potřebné na závodišti mohou posloužit i k úspěšnému zdolávání překážek na cestě životem. Film sleduje Dennyho a jeho milované blízké – manželku Eve (Amanda Seyfriedová), dcerku Zoe a v neposlední řadě i nejlepšího přítele Enza. (HBO Europe)

marek1972

Oddychovka - zvieratá potešia v každom filme. Ak nehľadáte vo filmoch diskusie o diskrétnej matematike, Higgsovom bozóne, tak máte zábavku pre celú rodinu na dve hodiny( skoro) ()

Radovan.Long

Dojemné, zajímavé a neobvyklé sladění několika žánrů! Jeden moment jsem měl pocit, že jsem našel onen svatý grál v oblasti filmu. Doporučujeme skouknout a nejen že plakala moje tehdejší přítelkyně, ale dokonce i mě ta slza ukápla. ()

Metastazina

Že je v poslední době filmů s psími hrdiny přehršel.....no a? Filmů se zombíky je také až po kokot a stejně na ně všichni čumí. Tohle je strašná citová ždímačka s poměrně jednoduchým a předvídatelným dějem, ale přesto neskutečně příjemná. Mám prostě slabost pro tyhle filmy cílené na lidi, kteří nemají psy jako pouhopouhé hlídače objektů. Občas mě tam znervózňovala ta moudrost a inteligence, se kterou psí vypravěč Enzo hovořil. Prapodivně rozuměl autům a lidskému utrpení a to více než lecjaký člověk. Ale vzhledem k tomu, že po celou dobu filmu leželi moji psí parťáci vedle mě a mluvili stejným způsobem, nemůžu to mít tvůrcům za zlé. Mi chiamo Enzo. ()