Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času. (Freeman Ent.)

jack_scott

Zajimavý nápad, zbytečně akční provedení. Ben Kingsley film započal velmi dobře, ale postupně se sci-fi námět pere s průměrným akčním scénářem a zápletkou...no, mam z toho takový pocit promarněného filmu. Ze začátku je to fakt zajimavé, a potom už čím dál méně. Škoda. 60% ()

PamelaJJK

Trochu thriller, trochu akční drama, trochu romantická pohádka a trochu sci-fi. Z těchto ingrediencí vznikl vcelku chutný koktejl, od kterého jsem příliš nečekal, ale ve výsledku jsem byl docela mile překvapen. Dobrý příběh, dobrá atmosféra bez hluchých míst, nespěchající (ale nenudící) tempo, které občas přece jen nabere na obrátkách, příjemný hudební podkres, takže fajn podívaná a v podstatě spokojenost. ()

lobo87

Kvalitný sci-fi thriller, ktorý mi dosť pripomínal napríklad Všemocného s B.Cooperom alebo Vymedzený čas s J.Timberlakom. Všetky tieto filmy majú spoločného sympatického hlavného hrdinu, kvalitný príbeh s mierne sci-fi zápletkou a všetky dokážu prekvapiť. Bohužiaľ, zo spomínanej trojice mi príde Nesmrteľný najslabší, preto len 3*... 65% ()

blondboss

Nie sú to tie pravé povestné štyri hviezdy, avšak tento snímok má určite niečo do seba. Bratia Pastorovci prišli s unikátnym námetom, ktorý keby Singh zhmotnil ešte do lepšej podoby a uchopil by to režisérsky o niečo zaujímavejšie, tak by to bol určite adept na film roka 2015. Takto je to nápaditý sci-fi thriller, ktorý diváka zaujme hlavne myšlienkou. Ryan Reynolds mi skôr sedí ako Deadpool a Ben Kingsley potešil. Slabé štyri, ale predsa štyri. 70 % ()

Oxyk

Takový to, když vás kamarádi baití na luxusní film s názvem „Nesmrtelný“. Hltal jsem každé jejich slovo, příběh fakt luxusní, prostě film roku! nah, tenhle film byla taková hrozná sračka. Je to ale hrozná škoda, příběh měl fakt dost dobrej potenciál. Ale je to prostě nuda, je to pomalý a vybraní herci taktéž moc nezabodovali. Pokud budete zkouření, budete mít v sobě 22 vodek, tak si to možná užijete (než se zeblejete). 2/5 ()

megajalec

Tento druh filmu mám rád. Páčil sa mi nápad, myšlienka spojenia (starej) mysle a nového tela je určite zaujímavá a stojí za úvahu. Mohol však mať spomienky nového tela, keď má myseľ pôvodnú? Malo to zvraty, znesiteľné klišé. Žiadalo sa to trochu viac zrýchliť tempo, pritlačiť na pílu, pridať niečo navyše a dotiahnuť pointu. Tam to v závere trochu škrípalo (je to ešte stále Mark?). ()

AndrewNewman

Pekný a dynamický triler, ktorého dej je ale neskutočne jednoduchý a takmer žiadne prekvapenie až na pár detailov vás pri sledovaní nečaká. Navyše Reynoldsa mám radšej v jeho hláškujúcej než vážnej forme. ()

White-Man

Zajímavý snímek, ale s nezvládnutým scénářem. Řada věcí nedávala moc smysl. Hlavně tedy pochybné chování hlavního hrdiny. Miliardářem vybudované impérium muselo zákonitě zničit řadu lidských životů a osudů, které byly zbohatlíkovi fuk. Což bylo také naznačeno na začátku, že se nejedná o žádného lidumila. Proto následná starost o jednu rodinu nedávala smysl. Tohle mohli autoři zpracovat mnohem lépe například tím, že původní mysl ovlivňovala mysl miliardáře a „nutila“ ho zachovat se správně. Takto to ale podané nebylo. Ze scénáře se dalo vytřískat určitě více. ()

ProfiDivak

Takmer až do konca som hltal film plnými dúškami, až kým sám seba krkolomne neposunul do pozície ďalšej americkej rozprávky na dobrú noc. Škoda. ()

Saxos

Sen každého nechutně bohatého oligarchy převedený na filmová plátna. Vyměnit svoje staré prohnilé maso za steak z mladého býčka. Začátek úplně v pohodě na 5*, ale pak tempo klesne do klasického předvídatelného happy akčňáku. ()

Scaevola

Což o to, nápad je to nosný a vzbuzující pozornost a B. Kingsley hraje těch několik málo minut famózně, ale o čem že byl zbytek? O naprosto nelogickém rozhodování hlavního hrdiny, o zachraňování nesympatické paničky a nevýrazného děvčete či o nezajímavé akci bez náboje, když odhlédnu od vyměňování těl? Další nadějné sci-fi zlomeno formou a formátem. ()

Ace.A.T.L.

Mazec. Skvělej nápad, kterej se drží celej film a jen podporuje akci a sílu celýho příběhu. V dnešní době, kdy klišé teče z každýho druhýho filmu a ohraný kraviny se jen jinak "barevně" mění všude, je tohle něco vyjímečnýho. Rozhodně něco, co mě chytlo takovým způsobem, že jsem si to musel pustit hnedka znova. Za mě velice zasloužený 4* a ROZHONĚ DOPORUČUJU ()

fafejt001

Tak v něčem dobré , ale spíše průměr . Zajímavý konec a hned víme kdo je kdo . Rodina je základ . Inu proč ne , že jo . ()

PamPero 1

Námět dobrý, ovšem se samotnou realizací, už je to trošičku horší. Self/less se místy, tak zajímavě ''přelévá'', jakoby tvůrci sami úplně přesně nevěděli, co přesně z toho má vzniknout, ale to jde na vrub i dvojici bratrů Pastorům, kteří pracovali na scénáři a ten je místy dost odbyt. Lepší první polovina se pak právě ''přeleje'' na rutinní akční thriller a celé to budování lehké sci-fi atmosféry ze začátku jde trestuhodně do kopru. Po sléze začínají vyplouvat na povrch první zvraty a jsou to přesně ty zvraty, které u podobného typu příběhu očekáváte a pokud alespoň trošku sleduje divák filmy, tak vás ani jeden z nich zásadně nešokuje. Ryan je dobrý, ale daleko lepší byl ve Woman in Gold. Akční scény jsou řemeslně zvládnuty slušně, ale v celém filmu viditelně kolísá tempo a režie je taková nemastná, neslaná - tomu všemu ještě láme vaz romantická tečka v závěru v podobě omletého amerického happyendu, který je ještě k tomu očekávaný. Z toho všeho vylézá béčko, které promarnilo svůj dobrý potenciál, což je škoda. 45% PS: V budoucnu daleko raději sáhnu např. po The Island od Baye... ()

Sharlis

Prvotný nápad a myšlienka dobrá, ale potom to prechádza do klasickej akčnej vypatlanice plnej trápnych zvratov, ktoré nebavia, ale skôr nudia. Dlhá stopáž to len zhoršuje. Ku koncu filmu som sa už hodne nudil a celkom jasne predpokladal sentimentálny koniec. Rovnako motivácia hl. hrdinu je hlúpa a nelogická. ()

MadyDollar

Pro mě opravdu perfektní podívaná. Neuvěřitelně mě to překvapilo (neviděl jsem trailer ani nečetl popisy/recenze) ve všech ohledech - od vynikající realizace námětu přes výborné obsazení až po fascinující zápletku. Zakončení bylo možná očekávané a tak trochu kliše, ale pokud nad tím až tak nepřemýšlíte a necháte se vtáhnout do děje, do konce dumáte nad tím, jestli to udělá nebo ne (tedy alespoň v mém případě to tak bylo). Co ještě mohu vyzdvihnout je HUDBA, která byla moc povedená. Ode mne pět hvězd a velké doporučení. :) ()

moriero

Ač jsem některé zvraty vcelku čekal, připadalo mi, že jsou nám servírovány jaksi civilně a nehollywoodsky, i když jakési klišé bychom tam samozřejmě našli. Ale nevadilo mi to. Ani nevím proč, ale nějak mi to připomínalo mé zamilované Limitless (a to nejen názvem). Hlavní hrdina dostane vylepšené Já, chvíli si ho užívá se vším všudy (večírky, ženské, chlast), potom pozná, že nic není zadarmo, a nakonec má morální kocovinu. Vizuálně bezchybné, perfektně obsazené a s geniálním nábojem. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015