Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času. (Freeman Ent.)

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Výborný námět, ale bohužel bez šťávy a takové "komornější". A Steve Jobs jako velikán lidské historie, jinak by nebyly kozaté selfíčka, že ano :D ()

DD

První čtvrtina překvapivě dobrá, ale pak to jde totálně do kopru - nechutná nuda a každé stupidní klišé, na které si člověk vzpomene. A k tomu mizernej Reynolds. 3/10 ()

papadoce

Taký celkom priemerný filmík v rámci ošúchanej témy, avšak s dobre zvládnutými akčnými pasážami. Zatiaľ čo u väčšiny filmov ma happy end vyslovene irituje, tak tu ma vyslovene potešil. Práve koniec bol dôvodom, prečo som sa prelomil medzi trojkou a štvorkou smerom nahor. Ta asi toľko. ()

DaweForeman

Po shlédnutí jsem si řikal, proč si zrovna vybrali název Nesmrtelný, který je zavádivý. Čekal jsem něco jako sci-fi, pořádný drama a psychologii, dočkal jsem se ale akce, zločinu a morálky. Obecně i na akci to postrádalo jakékoliv napětí, film se tak nějak dal odhadnout i po první části, kdy bylo celkem jasné kam to směřuje. *** Menší spoiler: Myslím si, že kdyby si obrátili role, kdy ta jeho manželka by byla v armádě a začala hledat toho svého manžela a snažila se ho získat od té organizace a respektive nového majitele, tak by to bylo mnohem zajímavější, než tahle podoba, která byla naprosto nezáživná.*** Pokud bych chtěl vidět něco záživnějšího, tak už si radši pustím Transcendence, i když tam to nebyla taky žádná velká sláva. ()

dkas

Sice trochu předvídatelné, místy lehce klišoidní, ale celek působí výborně! Pár zajímavých zvratů, slušná akce, výborná hudba, rodinné hodnoty neurazí. Skvělá režie... ()

Lavinia

Velmi šedě a nezáživně působící film, nikoli díky akci či hercům, ale podivné nepřesvědčivosti charakterů a jejich jednání. Proč bohatý prevít najednou zachraňuje ženskou, po které mu v zásadě nic není, když city zjevně nevlastní? Nebo má uražené ego? Proč páše sebevraždu, aby umožnil jiným idylku, když nevlastní svědomí? Velmi protichůdná motivace, což divák vycítí. Doporučuji pouze v případě vypnutí logického myšlení. ()

fandadofilmu

Mysteriózní sci-fi? Houby! Čeká vás nejvíc ze všeho zoufale naivní a nepřesvědčivé moralizování kombinované s klasickým rodinným slizem ála Hollywood. ()

JajinkaBec

Nesdělím nic, co by to už nepadlo - průměr co neurazí, ale ani nenadchne, s koncem, který si člověk domyslel už při shlédnutí traileru. Všechno takové krásně americké, příhodně vykonstruované (Jaká to náhodička, že Mark byl zrovna voják... Hádám, že coby účetní by toho Damien tolik nezvládl.), vyladěné do poslední minutky (Happy end na pláži soukromého ostrova pro mě není happy end, už po týdnu by mi tam hráblo.). Za návštěvu kina to stálo, dvouhodinovka dobrá, ale tím to hasne. ()

Jarduk03

Kurnik, přestaňte točit záběry, kde se kdokoliv kreje před zbraní trojkou plechem. A na tom plechu nejsou po zásahu vidět ani škrábance... ()

george82

Kingsleyho i Reynoldse mám rád a téma nebylo vůbec špatné. Škoda. Něco tomu chybělo, aby to bylo kompletní. Napští během filmu bylo, ale už to nevygradovalo a tudíž to bylo jen o té jedné vlně, která mě ale neohromila, protože se s ní nic nestalo. ()

ratpile

Rozhodně solidní a příjemná žánrovka, ale přeci jen trochu na půl cesty. Singh měl zůstat filosofičtější, emotivnější, komornější, více v konverzační rovině. Automobilová honička byla úplně zbytečná a závěr s plamenometem působil podivně. Škoda, samotný námět a vztahy vycházející z premisy převtělení, mohly jít vice do hloubky. Kingsley skvělý. Hezký malý film. ()

Katka232

Tak ani nevím, co k tomu napsat? Snad jen to, že trailer vypadal na super film a pak z toho udělali takovou lehce bezduchou, snadno předvídatelnou, no prostě béčkovou blbost. Oba hlavní představitele, jak Kingsleyho, tak Reinoldse mám ráda, tyhle role si měli nechat klidně ujít. Nic by se nestalo. ()

pekas

Drama to asi ani moc nebylo, spíš ten thriller. Snad jen tím morálním dilematem, které řeší všichni, kdo se dozvěděli (nebudu spoilerovat co). Nějaké slabiny by se našly, ale jako celek hodnotím silnou čtyřkou, zde aktuálních 67 je dle mého dost málo. 80% ()

Guran

Nápad není ničím originální. Celkem je film předvídatelný a hlavně nudný. Ani Kingsley, ani Reynolds film nezachrání a co se týče toho Reynoldse - ten se propadá do béčkové kategorie. Po kravině Hlasy to s ním jde pěkně z kopce. Opravdu je tento film pěkný nesmysl. ()

XXXXXXXX

Nízko rozpočtová scifi-akční-dramatárna. Dejme tomu, že jste starý, bohatý, a smrtelně nemocný. Ideální kombinace, pokud si chcete najít partnerku jejiž věkový rozdíl, mezi vámi přesahuje 40 a více let, řeknete si. No ale Ben Kingsley chce zkrátka víc. Takže když dostane nabídku, přesunout svou mysl do těla Ryana-magnet na ženské-Reynoldse, neváhá ani okamžik. A procedura se podařila, teď už jenom stačí brát pravidelně prášky a bude po problému. Ale to by to nesměl být reynolds že. A řekněme, že scénář taky není zrovna bez chybičky. Chvílemi mi to přehnané mávání medailony na všechny strany, připomínalo narážky na Ilumináty, vždyť ti jsou přece taky všude, že. Akční scifi, které neurazí, ale ani nějak zvlášť nenadchne, to je Self /less ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015