Fakt miluju, když začne ČT cpát do seriálů velmi aktivní novinářky, které samy od sebe dokážou vyřešit celý případ a ještě ho bez cenzury předvést celé České republice. Že takových zpravodajů v té televizi máme, že ano? Automaticky díky takovým stupiditám ubírám jednu hvězdičku. Námět taky zajímavý, ale našly se i zajímavější případy. Hodnotím čtyřmi, je to ale spíš tři a půl hvězdičky.(19.2.2019)

Autoři epizody nám vytrvale podsouvali jako pachatele Lva, ale dle "psychologického profilu" pachatele bylo jasné, že se jedná o Vodnáře. A byl to Vodnář! Toto samo o sobě je na odpad. Naštěstí mjr. Holina je sympaťák a téma whistleblowera a moderního výzkumu mi bylo příjemné, byť se jednalo o vraždu.(4.12.2017)

Ak vraha spoznám okamžite z úvodu a ešte aj viem, že to bude tento, lebo ten čo sa ukazuje ako pôvodný vrah, ním byť nemôže, pretože to by bolo príliš primitívne, nuž tak potom pre mňa stráca kriminálka body. Takže ostáva sa tešiť na vedľajšiu líniu - horoskopové reči, postavenie planét, osobné vzťahy medzi policajtami a tak.(7.11.2016)