Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den

• USA Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (více)

Alexandrův den začíná tím, že mu žvýkačka uvízne ve vlasech a v průběhu dne začíná být vše ještě horší a horší. Soucitu se dočká až od své rodiny a začne přemýšlet, zda se špatné věci stávají jen jemu, jeho mámě, tátovi, bratrovi a sestře. Všichni totiž prožívají strašný, hrozný a velmi špatný den. Jelikož hlavní roli této povedené komedii dostal Steve Carell, můžete se těšit na pořádnou porci zábavy. (Filmbox)

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Pokud máte hodinku času, tak jako "předehra" před lepším filmem dobrý. Nebylo to vyloženě špatné, ale bez šťávy a trailer postačí. ()

LukeSharp

Naprosto ideální rodinná pohodovka na sobotní odpoledne. Bohužel pro diváka, který si libuje v občasných brutálních, temných, depresivních a jinak ne zcela pohodově založených filmech, bude ta uchcanost a těžce přesladký konec asi přílišným oříškem, který nedokáže skousnout. Jinak je vlastně všechno v pořádku, herci jedou to svoje (dětští představitelé nejsou kupodivu tak otravní jak by se mohlo zdát) a hláška když se sere tak se sere tomu sedí víc jak hrnec na prdel, ale není tady opravdu naprosto nic co by běžný divák nevytušil desítky minut předem. Podíváním nikdo nic nezkazí, párkrát se člověk i zasměje, nicméně na druhý den si budete jenom lehce pamatovat, že jste něco takového viděli a za týden film z hlavy vymizí úplně. Neškodný nadprůměr za 60% ()

angel.CZ

Vcelku dětská komedie s rodinného prostředí a s útrapy 12ti letého zhýčkaného kloučka z ameriky .... ovšem pro mě jen kulisa která se ovšem během 80 minut moc neomrzela..... Chcete film na nedělní odpoledne s rodinou ? Jsou i lepší filmy ale není jich moc. takže se dá zařadit i tohle :-) 50% ()

ostravak30

Tady musím, ač nerad, dát podprůměrnější hodnocení. Nerad proto, že S. Carell je můj oblíbený komediální herec. Stačí se na něj jen podívat a je jasné, že tento herec byl prostě stvořen ke komediím. Nicméně zde chybí za prvé kvalitní scénář, který by přidal trochu na vtipu. Humoru je zde jako šafránu. Chybí jak ten situační tak i zbylý. Tvůrci se snaží seč jim síly stačí, vytvářejí trapné situace, ale k pořádné salvě smíchu to prostě nevede. Ed Oxenbould mě nicméně mile překvapil. Líbil se mi jeho herecký projev. Nicméně ostatní herecké výkony jsou silně průměrné, ale tady bych se herců zastal, že zkrátka příležitost zazářit nebyla. Jasně, poučný konec ve smyslu, že rodina je přednější než práce a jiné aktivity byla sice fajn, ale mě chybělo to hlavní a tedy pořádný kus srandy a lepší scénář. Takhle z toho vyzněl film o špatném dnu rodiných příslušníků. Nic méně, ale bohužel ani více. ()

OJan

Sice zajímavá zápletka, ale moc jsem se u toho nesmál, i když některé scény jsou opravdu vtipné, tak některé jsou zase velice trapné, konec je takový přehnaný. |50%| ()

fujarik

V televizi nic nebylo, tak jsem v programu narazil na tento film - nic jsem od něj však nečekal. Kupodivu snímek mile překvapil a docela i pobavil, možná je to i tím, že v něm vystupuje několik "profláknutých" tváří. Na odreagování doporučuji. ()

cartyci

Komedia nebola síce úžasná až na pár okamžikov.Koniec ma však potešil a tak si zaslúžili jednu hviezdu navyše. ()

majorzeman13

Docela dobrá,nenáročná,průměrná rodinná komedie ! Na jedno shlédnutí určitě....kvůli délce,stopáži filmu nevidím problém jest v tom,protože kvůli ní se nezačnete nudit !! Vidím to na čistých 50 % a nebo slabší tři hvezdičky z pěti !!! ()

MirINDay

Upřímně se dokážu zasmát, když se někomu dějou špatné věci. V tomhle filmu to ani není nijak agresivní. Zápletka není moc originální, tu jsou ale ani neočekával. Já jsem spokojený. ()

k0m1s

Říká se "nesuď knihu podle obalu". Já soudil. Zkouknul jsem tenhle film tzv. na blind, kdy jsem o něm nic nevěděl, krom názvu, kterej mi teda příjde příšernej (:D) a nečekal jsem zázrak. Ale můžu říct, že docela kvalitní Woltovina, která stojí za to, aby jste se na ni podívali, pokud máte rádi komedie :) ()

Gechitka

Opravdu nevím, proč tato komedie dostala tak nízké hodnocení. Myslím si, že je dobře zpracovaný scénář i samotné herecké provedení. Téma špatného dne je myslím stále aktuální, takže každý divák se může vžít do malého Alexandra. Zároveň nalézáme v tomto filmu kromě humorné složky i zadostiučinění, morální složku a nakonec happy end na závěr. Mě komedie opravdu pobavila a nepovažuji ji za Bčkovej film, ale ráda si jej zkouknu znova. ()