Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den

• USA Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (více)

Alexandrův den začíná tím, že mu žvýkačka uvízne ve vlasech a v průběhu dne začíná být vše ještě horší a horší. Soucitu se dočká až od své rodiny a začne přemýšlet, zda se špatné věci stávají jen jemu, jeho mámě, tátovi, bratrovi a sestře. Všichni totiž prožívají strašný, hrozný a velmi špatný den. Jelikož hlavní roli této povedené komedii dostal Steve Carell, můžete se těšit na pořádnou porci zábavy. (Filmbox)

Ryuuhei

Příjemný film na nedělní dopoledne. Taková méně kvalitní variace na Poseroutku, kde hlavní roli hraje vlastně celá rodina a ne jen Alexandr. A hromada absurdních situací s předem jasnou pointou. 60% ()

Hillock

Přiznám se, že jsem se trochu bál, že to bude píčovina, ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Každopádně jedna z nejlepších komedií roku 2014. Je svěží, důvtipná a půvabná. A navíc, Alexandr má "roztomilý zadeček". Viděno s českým dabingem. ()

hroubek

Obyčejný rodinný film, ze kterého sála pohodová nálada a herci si sem přišli zablbnout. Steve Carell je hodně fajn, ale já si ho pořád pamatuji z Foxchatchera. Jennifer Garner je pořád nádherná a svoje si odehraje s přehledem. Zbytek je taky dost fajn a potěší cameo roličky Jennifer Coolidge a hlavně Donalda Glovera z Community. Film má dobrou stopáž, rychle uteče a pobaví a hlavně neurazí. ()

VanTom

Spokojená rodinka (4 děti) prožívá jeden smolný den blbec - aby na jeho konci povstala vědomě šťastnější a stmelenější. Tuhle americkou limonádu nám strýček Disney pořádně přesladil a humorem rozředil velice slabým, předvídatelným (a nemálo "blitkoidním"), ovšem pozitivní naladění z ní čišelo takové, že mu to nešlo (z větší části) neodpustit. ()

Autogram

Jednoduchá rodinná komédia, ktorá zabaví a má aj myšlienku. Jednu a celkom na konci. A má aj Stiflerovu mamu v úplne nepodstatnej epizódnej úlohe. –––– Po dnešku viem, že ani hrozné dni nie sú také zlé, keď ste obklopení ľuďmi, ktorých ľúbite. Nakoniec sa ukázalo, že čím horšie dni sú, tým viac stmeľujú rodinu. ()

Dagoussek

O tom, kdy se opravdu jedné rodince v jeden den pokazí vše co se pokazit dá. Místy jsem se i zasmála, ale v realitě by to určitě dopadlo úplně jinak. Podruhé to vidět nechci. ()

herr_carter

Carell nezklame v komediální, ani vážnější poloze - tohle pro něj bylo jenom takové příjemné odskočení si z reality do jednoho nepovedeného dne, který má na svědomí jeho povedený synek.."ať se všem aspoň jeden den nedaří jako mě" a heleme se, ono se to fakt povede. Pak už jsme jenom svědky různých scének, kterak se jednotlivým členům rodiny téhož dne všechno sere a padá z rukou (v lepším případě). Příjemné, škoda matoucího hodnocení, tohle je typická pětašedesátka................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

JADIM

Tento film nemusí prekvapiť, stačí keď si pri takomto sviežom filmíku z rodinného prostredia a malým množstvom silnej nudy oddýchnete a možno aj 2 - 3 krát zasmejete a sami sa budete čudovať, že sa smejete pri takomto filme. Klišoidné hovadiny som prehliadol, lebo som bol zmierený s tým, že tam proste budú. Dokonca som si zapamätal pár scén z predošlého zhliadnutia. 6/10  ()

Druury odpad!

za prvé, začalo mě to srát od chvíle, co jsem zbystřil, že ten hlavní šulinek šišlá jak malá kunda! dále.. To bylo všechno tak trapně nepřirozený a předem očekávaný, že jsem byl nakonec uplně nasranej, že jsem to dokoukal do konce! jak tomuhle někdo může dát třeba 4* ???? to si ze mě děláte prdel! nevtipná absolutně americká sračka sraček. ()

Gaia.M

Jsem zmatkář, stresař, nešika, smolař a v životě jsem zažila spousty špatných dnů, takže já jsem se královsky bavila :D Sice jsem se polila a zaskočila mi brambůrka, ale co, hlavně že jsem u toho měla ty správné lidi. Jako nečekejte bůhví jaký hit, ale za ztrátu času bych to určitě neoznačila ;) ()

BOURQUE

Starý príbeh bez dobrých inovácií. Film plných klišé momentov a jedno sklamanie v J. Garner. Jen, čo si tu hľadala? Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Olík

Tady jsem zase jednou někomu sednul na lep. Prvotním podnětem, proč jsem zasednul před Alexandra a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den, bylo doplnit si filmografii jednoho z mé herecké "top 10"......ano správně, jde o Steve Carella. Což o to, úkol byl splněn, ale nikdo mne nevaroval, že půjde o adolescentní střešťenost stylu Deník malého poseroutky. Nic proti,standardní Carell se sice nekonal, ale i nízkokalorické filmečky je třeba čas od času zařadit do jídelního lístku.......a v rámci svého kategorického šuplíku jde o celkem podařenou záležitost. Jelikož je opakování matkou moudrosti, tak ještě jednou: Steve Carell (Kouzelníci, Božský Evan, Noční rande) NE!!, dětský jogurt s kousky ovoce (Deník slabocha, Malí rošťáci, Prckové) ANO!! ()

Kingjiri

Dobrý malý i velký herci v lehce crazy podivaný o tom, že když máte den blbec, nedaří se vůbec nic. Jak je u Disneyho produkce zvykem, cílí se hlavně na menší diváky, takže nějaký hlubokomyslný úvahy nelze čekat. Každej si však najde něco, co ho zaujme (pokud mu teda žánr "rodinná komedie" zásadně nevadí). Humor je vcelku inteligentní a milej (jen čůrání a zvracení si mohli tvůrci odpustit) a celýmu snímku i napříč trablema, kterýma si procházej hlavní hrdinové, vládne pohodová atmosféra. Stopáž je pak dostatečně krátká, takže se člověk pořádně nestihne nudit, tři slabší hvězdy. ()

GAVIN17

Vše zlé je k něčemu dobré, aneb neztrácejme optimismus, když je den blbec a všechno jde nakřivo... ano to je slogan, který beze zbytku naplnila tato komedie, která mne bavila od začátku do konce a litoval jsem, že není ještě alespoň o půl hodiny delší. Alexander hrál přirozeně a vše bylo v rámci možného, žádné nelogické ztřeštěnosti, co bylo ve filmu, by se mohlo, za jistých okolností stát komukoliv, proto byla komedie uvěřitelná i vtipná a hlavně s dobrým koncem, který k dobré zábavě patří. Původně jsem chtěl dát 4 hvězdičky, ale když se výborně bavil i můj taťka, dal jsem nakonec plný počet a rádi se na film po čase znovu koukneme. ()