poster

Neoui moksoriga deulleo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  너의 목소리가 들려

 • anglický

  I Hear Your Voice

 • anglický

  I Can Hear Your Voice

Romantický / Fantasy / Komedie / Mysteriózní / Thriller

Jižní Korea, 2013, 18x60 min

 • Tyckin
  *****

  Po shlédnutí Secret garden zde trochu kuriózně potkávám „dvě hrdličky“ z tohoto seriálu, tedy Osku a paličatého gaye, zde ovšem v ústředních a zcela odlišných rolích. Seriál má neskutečný náboj už od prvního dílu a naprosto mne uhranula napínavá i dojemná hudební složka, vážně parádní OST – ač na samotný poslech neobstojí, do děje neskutečně sedne. I přes vážné téma je to celé dílo z velké části zábavné, příjemné a pohodové, svůj podíl na tom mají nejen hlavní postavy, nýbrž i ty vedlejší si povětšinou zaslouží obdiv. Navíc čtení myšlenek to celé bezvadně okořeňuje. Děj přináší krom jiného i tradiční dilemata či morální ponaučení, ale nepůsobí to nijak násilně. Romantická linka je opravdu netradiční, o to ale krásnější a působivější, některé momenty nelze vyhnat z hlavy. Jistou chvíli jsem sice postrádal zábavného Soo Ha, ale s tím se nedalo vzhledem k ději nic dělat. Nějaké mušky by se na seriálu samozřejmě najít daly, např. obhajovací zápletka v 8. části je opravdu příliš absurdní, ovšem na celkovém dojmu to nic nemění, ten dokázaly vylepšit i maličkosti typu nadávky „ty trávníková hlavo“ :-)(21.5.2017)

 • Terezinka198
  *****

  Upřímnĕ řečeno – zpočátku prvního dílu jsem se bála, že to bude nĕjaká hloupost, ale v průbĕhu první epizody mě to tak silnĕ vtáhlo, že jsem to dokončila v pomĕrnĕ solidním čase. Tato Dorama mi jistĕ zůstane v srdci i na delší chvíli, protože nĕkteré scénky byly naprosto jedinečné! A díl, kdy zemřela jedna velmi cenná osoba celého příbĕhu... Chtĕla jsem toho zmetka povĕsit (a přitom jsem si ho moc oblíbila, což jsem zjistila, až v posledním díle)! A poté šok v devátém díle? Mám pokračovat?! Zatracenĕ! Tvůrci této doramy mě snad chtĕli zabít! A to doslova; akce, napĕtí a posléze trochu i té melancholie! A chvíle, když potom Hye Sung utíkala z trolejbusu... Zatracenĕ! Zatracenĕ!! A poté když přišla na policejní stanici... A ten konec!! Nedívejte se na devátý díl, jinak budete brečet! Já jsem to přešli hlasitým řevem. Soudní procesy byly zvládnuty ukázkovĕ. A "půlnoční svačinka" ve dvanáctém díle nemĕla chybu! A konec? Já jsem si Min Joon Gooka oblíbila opravdu moc, byl to zajímavý záporák. Mĕl zajímavé nápady! Ale jinak to byl trochu naivní a hloupý človĕk, jak to vĕtšinou bývá. A konec? To už se dozvíte sami. :3 Doporučuji!(11.7.2016)

 • Mkqp
  ****

  Hlavni dějová linie se mi velice líbila a až na minimum drobností ji považuji za dokonalou. Práce s událostmi, psychologií postav i se soudním prostředím bylo nakládáno skvěle. Zajímavě se mezi sebou proplétala i minulost postav a navíc hudba výtečně podporovala probíhající scény. Koukám, že Korejci se vážně při obsazování hlavní dvojce věkového rozdílu vůbec nebojí a dokazují to dalším seriálem.(9.10.2014)

 • Zíza
  ****

  Velmi oceňuji, jak se postavy chovaly. Vážně. Už dlouho jsem neviděla tak dobře napsané postavy. Hned se těším na další práci paní scénáristky Park Hye Ryun. Není to příběh, u kterého budete lapat do dechu, není to příběh, ze kterého vám bude tlouct srdce jako zběsilé, a není to příběh, který by působil jako nastavovaná kaše (pozor, je to korejský seriál, takže tím skládám svou poklonu!). Má to své dojemné chvilky, veselé i roztomilé. Pokud vás zajímá, jak to chodí v Koreji v soudnictví, a pokud se chcete odreagovat nad něčím kvalitnějším, doporučuji. Přeloženo.(11.8.2013)

 • Vavča
  ****

  Baví mě, že Korejci dovedou občas překvapit námětem i mě, nemluvě o obsazení, pro mě neznámá hlavní dvojice právnička Lee Bo-yeong, student Lee Jong-suk, oba nesmírně sympatičtí životní, scenáristicky velmi povedené (jedna z výjimek, kde nejsou zpackané úvodní díly začínající roky před hlavním dějem), propracované charaktery na straně hodných, zlých, přihrávajících! Seriál nemá utahaný děj, přepálenou minutáž dílů, netrpí kulhajícím koncem, ztrátou napětí. Hlavní zápletka je fakt dobře podaná, navíc se tady geniální kříží komediální, dramatické a romantické momenty, aniž by nějaká složka byla výrazně přepálená a nehodící se do výsledného mixu. Oba hlavní charaktery mají fakt svoje kouzlo a charisma, tohle Vás bude bavit i při repríze, na korejské poměry svěží a relativně originální dílo (zejména mě baví citlivé zapracování super schopnosti hlavního hrdiny).(13.7.2015)

 • - V dôsledku vysokých hodnotení zvýšili počet epizód z pôvodných 16 na 18. (Chinese Ashio)

 • - Na konci druhého dílu (1:01:00) se u soudu Jang Hye Sun (Bo-yeong Lee) podívá na Park Soo Ha (Jong-Suk Lee), za kterým nikdo nesedí. Další díl však začíná stejnou scénou s tím, že za Park Soo Ha sedí už nějakou tu dobu Cha Kwan Ho (Sang-hyun Yoon). (Denila)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace