poster

Neoui moksoriga deulleo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  너의 목소리가 들려

 • anglický

  I Hear Your Voice

 • anglický

  I Can Hear Your Voice

Romantický / Fantasy / Komedie / Mysteriózní / Thriller

Jižní Korea, 2013, 18x60 min

 • Zíza
  ****

  Velmi oceňuji, jak se postavy chovaly. Vážně. Už dlouho jsem neviděla tak dobře napsané postavy. Hned se těším na další práci paní scénáristky Park Hye Ryun. Není to příběh, u kterého budete lapat do dechu, není to příběh, ze kterého vám bude tlouct srdce jako zběsilé, a není to příběh, který by působil jako nastavovaná kaše (pozor, je to korejský seriál, takže tím skládám svou poklonu!). Má to své dojemné chvilky, veselé i roztomilé. Pokud vás zajímá, jak to chodí v Koreji v soudnictví, a pokud se chcete odreagovat nad něčím kvalitnějším, doporučuji. Přeloženo.(11.8.2013)

 • Denila
  *****

  Příjemná srdcovka. Hezky propracovaný příběh a i když byl místy hodně předvídatelný, nevadilo mi to. Ke konci už jsem tak nějak věděla jakým směrem se to s hlavní zápletkou ubírá, ale to na kvalitě neubralo. Trošku škoda, že vlastnost Lee Jong Suk byla v některých případech málo využita. Yoon Sang Hyun byl báječný, takové milé nemehlo dá se říci. Rozhodně mě touhle rolí utvrdil o tom, že dovede vážně mnoho.(20.8.2015)

 • Moiraine
  *****

  Viděla jsem to dvakrát a napodruhé mě to bavilo stejně hodně, jako když jsem to viděla poprvé. Mám strašně ráda ústřední dvojici, kteří, i přes věkový rozdíl, spolu opravdu působí jako pár. Ne jako v jiných korejských seriálech, kde je celý vztah založen na nekončícím pláči. Všechny postavy se chovaly logicky a pochopitelně - včetně záporáka. Jistě, dalo by se tu najít několik věcí, které třeba nejsou úplně stoprocentní - jako například hodinky hlavního hrdiny - ale tady se to krásně ztratí a vůbec to neruší. Dokonce i ten nadpřirozený prvek, který tu byl, působil naprosto přirozeně a má svůj smysl a funkci v příběhu, což také nebývá vždy pravidlem.(5.1.2014)

 • Sykon
  *****

  Nejlepší korejský seriál roku 2013 jsem dokoukal až v prvních dnech roku 2014. A možná jsem dobře udělal, protože bych si asi u čekání na další díl týden po týdnu nejspíš ukousal ruce nedočkavostí. Ani ne tak kvůli napínavé zápletce, jako spíš díky skvěle napsaným postavám. Takhle sympatickou, uvěřitelnou a k sobě se hodící dvojici jsem dlouho neviděl. Jejich interakce byly úžasné - a oproti jiným korejským seriálům také rovnoměrně rozvržené. Ne jako ve standardním schématu, kdy do poloviny se člověk kouká na komedii, od poloviny na "romantický" slzopád. Když se k tomu přidá ještě jeden dobře zakomponovaný nadpřirozený prvek, solidní kriminální děj a padnoucí hudba, je to prostě neporazitelná kombinace.(7.1.2014)

 • Terezinka198
  *****

  Upřímnĕ řečeno – zpočátku prvního dílu jsem se bála, že to bude nĕjaká hloupost, ale v průbĕhu první epizody mě to tak silnĕ vtáhlo, že jsem to dokončila v pomĕrnĕ solidním čase. Tato Dorama mi jistĕ zůstane v srdci i na delší chvíli, protože nĕkteré scénky byly naprosto jedinečné! A díl, kdy zemřela jedna velmi cenná osoba celého příbĕhu... Chtĕla jsem toho zmetka povĕsit (a přitom jsem si ho moc oblíbila, což jsem zjistila, až v posledním díle)! A poté šok v devátém díle? Mám pokračovat?! Zatracenĕ! Tvůrci této doramy mě snad chtĕli zabít! A to doslova; akce, napĕtí a posléze trochu i té melancholie! A chvíle, když potom Hye Sung utíkala z trolejbusu... Zatracenĕ! Zatracenĕ!! A poté když přišla na policejní stanici... A ten konec!! Nedívejte se na devátý díl, jinak budete brečet! Já jsem to přešli hlasitým řevem. Soudní procesy byly zvládnuty ukázkovĕ. A "půlnoční svačinka" ve dvanáctém díle nemĕla chybu! A konec? Já jsem si Min Joon Gooka oblíbila opravdu moc, byl to zajímavý záporák. Mĕl zajímavé nápady! Ale jinak to byl trochu naivní a hloupý človĕk, jak to vĕtšinou bývá. A konec? To už se dozvíte sami. :3 Doporučuji!(11.7.2016)

 • - V dôsledku vysokých hodnotení zvýšili počet epizód z pôvodných 16 na 18. (Chinese Ashio)

 • - Na konci druhého dílu (1:01:00) se u soudu Jang Hye Sun (Bo-yeong Lee) podívá na Park Soo Ha (Jong-Suk Lee), za kterým nikdo nesedí. Další díl však začíná stejnou scénou s tím, že za Park Soo Ha sedí už nějakou tu dobu Cha Kwan Ho (Sang-hyun Yoon). (Denila)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace