Projekt minulost

• Austrálie

Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 106 min

• bourec

Trochu problém bylo,že je to takový domácí video,a to já příliš v oblibě nemám.Navíc je neskutečně vidět produkční vliv MTV,takže návštěva festivalu s provařenou hudbou MTV generace,zábava,nesmyslný výlety do nikam,a navíc neškodnej vzhled pro děti.Vlastně sem se ani nenudil,ale vidět to,je zbytečná ztráta času.30%.(18.6.2017)

Skupinka teenagerů dostane do rukou stroj času a člověk si tak nějak dokáže představit, jak by s podobnou možností průměrnej puberťák naložil. A skok do minulosti na koncert Imagine Dragons je jen začátek. Vážně, dokud se film tvářil jako dynamická teenage komedie, bylo všechno v nejlepším pořádku. Byla to skvělá jízda a to i díky "found footage" kameře, která lítá ze strany na stranu, ale v tomto případě to je jen ku prospěchu věci. Jenže jakmile začnou jít věci lidově řečeno do háje, příběh začne být zkratkovitý a začnou se kupit klišé a klasické časové paradoxy. A závěr, který nedává smysl.(7.6.2015)

• Nach

Průměrná podívaná s klišé příběhem a nezajímavýma postavama. To je Projekt minulost. Sci-fi, které zcela zapadlo za kvalitnější bratříčky jimž nesahá ani po kolena. Navíc samozřejmě s tímto typem cestování časem se pojí i logické kiksy. Ani ty kvality filmu rozhodně nezvedají a tak tu máme unylý snímek, na který jsem velice rád zapomněl a dále si ho nehodlám připomínat. 45%(23.8.2015)

50%, z první poloviny filmu bych se pozvracel a kdybych neměl vytrvalost odsoudil bych to na smetiště odpadů. Ale druhá polovina je celkem zajímavá a chytlavá, takže nakonec přidávám i 3. hvězdičku, protože filmy kde se cestuje časem prostě miluju. Je to dost průměrný film, ale jsem nakonec rád, že jsem ho viděl.(30.6.2015)

• agentmiky

Film,který jsem viděl jednou jedinkrát a tak to taky zůstane.Myslel jsem,že to bude daleko promyšlenější,ale toho jsem se nedočkal.Ani to sci-fi k tomu filmu nesedí.Herci byli docela nesympatičtí,ani je pořádně neznám.Kdyby si dali tvůrci větší práci s příběhem,neboť základní kostra ve filmu fungovala,mohlo to skončit lépe.Takto to je jen film,u kterého jsem po pěti minutách úplně zapomněl,že jsem ho viděl.I ta akční kamera tomu moc nepomáhala.Nápad dobrý,zpracování nic moc.Hodnocení:55%(25.10.2015)

• - V scéne, v ktorej tínedžeri sledujú na notebooku haváriu lietadla, ide o skutočné zábery lietadla B-52, ktoré havarovalo v roku 1994 a pri ktorej zahynula štvorica dôstojníkov Air Force. (beso74)

• - Pôvodný dátum americkej premiéry bol stanovený na júl 2014, ale kvôli silnej konkurencii ju presunuli na 30. január 2015. (Hudakfilms)

• - Film sa natáčal v amerických mestách Atlanta a Chicago. (Hudakfilms)