Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

Streeper

Tohle se nepovedlo. Říkala jsem si, že spojení Arnolda a Abigail jako otce a dcery by mohlo zafungovat. Pravda je, že ty jejich emoce opravdu fungovali, ale Arnold jakoby tam skoro vůbec nebyl (měl by zůstat u akčních rolí, ty mu sednou) a Abigail jakoby úplně zapomněla jak se hraje, nevěřila jsem jí ani jediné gesto, slovo nebo slzu. Takže za mě opravdu velké zklamání a tenhle film už nikdy více. ()

cariada

Docela nuda, děj není špatný, ale moc se tam toho neděje. Jen sledujeme proměnu dcery v jakou si zombi a snahu otce ji za každou cenu nechat doma a udržet na živu. Arnold tu podává dobrý výkon, ale chtělo to víc akce, tohle bylo spíš drama než horor a to mě moc nebere. ()

dubinak

Málo slov, hodně pocitů. Asi tak by se dalo popsat toto hororové drama v čele se Schwarzeneggerem, o kterém mi stále vrtá hlavou, proč chtěl zrovna v tomhle hrát. Neříkám, že mu ta role nesedla, jen na to nejsem zvyklá. Naopak kdo mi tu neseděl, byla Abigail Breslin, jež nepokládám za herečku nejlepších kvalit a uměla bych si na jejím místě představit někoho docela jiného, například Chloe Graze Moretz, když už nic jiného. Příjde mi, že Breslin hraje v každém filmu úplně stejně. Když teda přejdu k samotnému filmu, rozhodně nečekejte akci, i když příběh k tomu očekávání svádí. Je to jen takové to pomaloučké béčko s šedivým depresivním filtrem, který vás chce trochu emočně vyždímat a nechat vás se válet v tíživých pocitech až do samého konce. Čekala jsem od toho něco docela jiného a nedopadlo to úplně podle mých představ. Bylo to snaživé, ale ne pro mě. ()

bourec

No,zrovna funkční film to neni.Arnieho mám rád,ale jeho kamenná tvář je vážně vhodná úplně do jinýho ranku filmů.Je jasný,že bejt v hlavní roli někdo s herectvím v krvi,ten film by šel určitě pro spoustu diváků nahoru.Jenže pak bych ho zase já neviděl.K tomuhle mě přilákal jenom rakušan.Komorní,pomalý,nudný..............!30%. ()

Wormboy

Existencialna drama o dopade zombie nakazy na par ludi s Arniem v hlavnej ulohe??? Tak urciteeeee...ale ak by to chytil do ruky niekto iny a hral by tam niekto iny a niekto iny by to aj natocil, tak by z toho nieco mohlo byt :) ()

Juto

Zombie film, v ktorom hrá Arnold Schwarzenegger, znie, ako by to mala byť veľká zábava, ale film Maggie nie je až tak zábavný. Film má veľmi pomalé tempo, a je dosť smutný až melancholický. 3/10 ()

dr.fish

Dcerka se Arnoldovi mění v zombie, není cesty zpět, teď jen jak z toho ven se ctí. A to trvá celý film....55% ()

Courtemanche

Od režiséra Hobsona rozhodně zajímavá práce, vytvářel silné detaily, těch jenom 56% poukazuje na takřka stojící děj. Film je depresivní, lehce nezávislý. Velmi dobrý Schwarci, podobné role by měl vyhledávat: ,,Caroline, the food is delicious.,, 3/5 ()

Mr.Ripley

Pro filmovou indie scénu mám velkou slabost a ve spojení se zombie žánrem vzniklo ojedinělé drama. Melancholické, depresivní, smutné. Maggie na plné čáře boduje svou beznadějnou atmosférou, minimalistickým hudebním podkresem a výborným snímáním kamery. Arnold ovšem překvapil ze všeho nejvíce a pravděpodobně podává svůj nejlepší herecký dramatický výkon za celou svojí kariéru (postava mu byla nejspíše psána přímo na tělo). Největším problémem je předvídatelnost, kterou se autorům i přes výše uvedená pozitiva, nepovede setřást od první minuty. ()

Doudis19

Samozřejmě, že předvidatelná nuda s minimem nápadů a jakýchkoli inovácí žánru. Arnold dobrý, jen větší problém než s cigaretou má stále s otřesným přízvukem :-). ()

skrblik007

Nebudeme si nic nalhávat - scénář není žádný majstrštyk a ani režie nějak extra nevybočuje ze schématu "na jistotu". Herecké výkony jsou také nevýrazné, ale důstojné a postačující. V podstatě se jedná o obyčejné rodinné drama o vyrovnávání se s umíráním dítěte. Ale na druhou stranu Maggie má několik zásadních pozitiv, které tenhle festivalový snímek katapultují do nadprůměru. A to sice výbornou komorní atmosféru (Henry Hobson, respektive celý štáb udělal z nedostatku prachů ctnost) a zajímavý, pro mě osobně překvapivý konec. A ještě tomu všemu hraje do karet to, že miluju zombie tématiku (která se nám v posledních letech hojně diverzifikuje a štěpí na subžánry) a Arnolda. ()

Jizni Tlapa

Maggie (nejedná se o chlupatou příšerku) přináší úplně nový pohled na vážnou, neakční a místy netradičně uvolněnou polohu tvrďáckého Arnieho, který dokazuje, byť v obarveně kštici, že i tohle umí zahrát! Celé se to táhne v klidném tempíčku za doprovodu opravdu výjimečného soundtracku a jako divák si říkáte, kdy to Arnie, zombiek, holka, kluk a jiné potvory konečně rozbalí.. nerozbalí a to je škoda... a nebo taky ne... 70 % ()

Mrkvič

Skvělá myšlenka a docela ošklivé děvče. Arnoldovi odpustím mizerné hraní, když je dobrý film. Takže zde ne. Nuda a strašně promrhaná šance. ()

Johnny.ARN

Dlhé, nudné, nezáživné. Hralo sa to na rodinné vzťahy a emócie a zombíci tam boli len tak okrajovo. Nebavilo ma to proste, od začiatku do konca. 2 z 5 ()

PiLgRiM

Arnold by se měl vykašlat na svoje akční Comebacky a místo toho by se měl věnovat podobně komorně laděným snímkům. Konec konců, už na to má roky :) ()

rockwoman

Přijde mi zajímavý, když si herečtí akčňáci jako je Dolph, Sly nebo Arnie občas střihnou i nějakou tu roli otce. Maggie = nenáročná drama - pocitovka. Arnieho mám ráda, takže na něm svýma rockwomanskýma hvězdičkama určitě šetřit nebudu. ()

Quen11

Arnold určite nie je chybou tohto filmu, rola mu pristala. Je to krásne natočený film s vypiplaným hnedo-šedo-žltým filtrom a ťahajúcou sa melancholickou atmosférou. Film nefunguje kvôli scenáru, ktorý nám neumožní emocionálne spojenie ani s jednou postavou. Plný pseudo-artových scén, ktoré absolútne nefungujú, aj keď sa na ne ako také, dobre pozerá. No námet je zaujímavý a má potenciál. Škoda. ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)