poster

Elvíra-vládkyně noci

 • český

  Elvíra: Vládkyně temnot

 • USA

  Elvira, Mistress of the Dark

Komedie / Horor

USA, 1988, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tayen
  ****

  Svého času pro mne nejoblíbenější horor, nebo spíše hororová komedie. Výstřední, čistě noční tvor, hvězda temných show Evíra přijíždí do malebného puritánského městečka, jehož obyvatelé svým zjevem pobouří natolik, že ji obviní z čarodějnictví a odsoudí na hranici. A nemají daleko od pravdy. Film stojí za to skouknout už kvůli konfliktům temné skoro pornohvězdy s mravními občany(25.7.2005)

 • MM_Ramone
  ***

  Mám rád všetky horrorové subžánry. No keby som mal označiť ten, ktorý mi sedí najmenej, tak by to bola zrejme horrorová komédia. Po tomto odľahčenom druhu horroru siaham len výnimočne. Titul "Elvira - Vládkyňa noci" mi dlho doma zapadal prachom. Dnes som si ho konečne pustil. Stroho konštatujem, že to bolo celkom fajn. Kozatá gothická čůza Elvíra ma trocha i pobavila, ale predovšetkým ma ohúrila tými svojimi monumentálnymi ceckami. ***(20.3.2017)

 • darkrobyk
  ****

  Tleskám! Obavy, zda ještě po letech Elvíra a její prsa pobaví, se rozplynuly hned v úvodu. Výborná hudba (převažuje rock), skvělá kamera, metalové auto, výbuchy, konflikty a něco satanismu. Trochu strašidelna, ale hlavně humor a zábava. Z vtipných dialogů by se dal sestavit telefonní seznam, jen namátkou: Sestro, kdybych chtěla znát tvůj názor, tak ho z tebe vytluču! Nebo: Jaký to máš parfém? - Bezolovný super, NEKUŘ! A z milých dvojsmyslů: Ukážete mu dům od sklepa po půdu, každý kout a každou škvíru... Byť je erotických narážek spousta, nikdy nesklouznou k laciné vulgárnosti současných komediálních trapností. A americké maloměsto jakoby z oka vypadlo těm našim. Pseudomorálka dostane po zásluze na frak během upjatého pikniku... V dabingu kraluje Lenka Kořínková následovaná D.Syslovou, K.Fialovou a dalšími skvělými herci. Takže: Hele, tvoje sekyra! - Jauuu!(30.7.2011)

 • Antaeus
  ****

  //"HLAVNÉMU CHODU SOM PREDKRM EŠTE NEROBILA."// Áaale.. Ber to čert! Zhorím v pekle, alebo na hranici, ale mňa to bavilo. Škoda toho varietného vystúpenia na konci. Obrovským +om pre film je fakt, že sa neberie vážne. Inak pekelná pohoda, ktorá ma bavila. I keď je pravdou aj to, že celý (nie len) film je postavený na Elvírinom výraznom talent.. pardon, dekolte.(19.6.2013)

 • kulyk
  **

  Patrně nejstrašnější dabingový výron všech dob. Cassandra v originále totiž nehovoří stylem zlitého retarda, takže děkujeme, Kořínkovic obludko. Film sám o sobě není žádný majstrštyk, důvody, proč jsme naň hleděli my, slušní lidé, a s námi i několik neslušných nelidí, tedy žen, se dají obejít za pomoci následujícího postupu: spusťte své Atari - po hodinové čekačce na naběhnutí strojovny klikněte na ikonku internátu - do obdélníčku Vašeho Seznamu napište (hned poté, co dojucháte nad obrázkem pejska v krkolomné pozici) google obrázky - i tam Vaše oko vyslídí ten správný plac pro vtlační písmen. Po naťukání Cassandra Peterson naked již nemáte důvod čučet na biják. Přeji příjemné chvíle s hairy girl.(28.3.2014)

 • - Natáčení trvalo osm týdnů. (Holina)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace