Epizody(16)

Milan Šteindler v hlavní roli nového televizního sitkomu jako kročehlavská perla Jaruš Beranová. Máma Beranová vládne svojí rodině rukou přísnou, ale spravedlivou. Do života se jim sice neplete, ale když se její syn Marek rozejde s přítelkyní Maruškou, něco přece udělat musí! (oficiální text distributora)

across odpad!

Nechce se mi věřit co televize h@vna udělala z Milana Šteindlera. Horší seriál jsem NIKDY neviděl a to mi k tomu stačila půlka sledování epizody, druhou půlku jsem zvracel. Trapnější humor jsem neviděl, absolutní ztráta času se pouštět do tohoto projektu. Chtěl bych vidět komunitu lidí kterým se tento "seriál" líbí, teda spíš nechtěl. ()

MrFarmer odpad!

Nedovedu si představit cílovou skupinu. Tohle snad nemůže přijít vtipný nikomu kdo se umí alespoň podepsat... ()

AxusNalim odpad!

Odumírá mi mozek, protože se marně snaží přijít na to, co má být na téhle komedii komediálního. Nejvyšší pan Rumun asi odešel z Novy, protože měl strach, že ho zlynčuje dav, který bude chtít vrátit zpět drahocenných 30 minut strávených sledováním téhle hrůzy. ()

Aidina odpad!

Nedokoukala jsem ani první díl. To prostě nešlo. Je mi Šteindlera opravdu líto, že vzal něco takového. ()

nolme

po prvním díle jsem ho chtěla dát do odpadu...po druhým taky...potom jsem si zapnula 3.,4.,5.,6. ... a najednou pozoruju, že se těším, kdy přijde další díl... ()

MorraEddie odpad!

Nechápu proč!!! Proč to Milan Šteindler dělá je pro mě záhadné jako vesmír sám. Lidé opravdu ztrácí veškerý stud a zábrany a pak to tak dopadá. PanMáma to je takové hnojivo pro otupělé mozky českého národa. ()

unclejack

Prvé diely boli nečakane dobré a kvalitné herecké obsadenie sľubovalo slušnú zábavu. Lenžeee... Postupne sa kvalita seriálu prepadala a prepadala - čoraz viac zhadzujúcich fórkov, pár vyslovene vulgárnych momentov a až príliš mnoho miest, ktoré vyzneli vyslovene LACINE. Hlavný predstaviteľ mal zrjme zostať pri slušnej relácii Clever - hoci v Gymplu vyfasoval naprt postavu, predsa len podáva aspoň obstojný výkon v porovnaní so zvyškom castu. Lenže Pan Máma, to je ťažká káva. Postupne stále viac a viac vulgárna elementárna babka sa mi ku koncu už len protivila. Tú hnusnú animáciu inak tiež príliš nechápem. Celkovo treba poznamenať, že isté kvality načrtnuté v prvých dvoch troch dieloch zvyšok seriálu úspešne rozmliaždil. ()

Bubakoff odpad!

pořád čekám, kdy už konečně dopadnem na absolutní dno všech hoven nejhovnovatějších co se zovou tzv. tv zábava... bojím se, že ani moji pravnuci se nedočkají...díky podobným kouskům jsem totiž zjistil, že je to prostě bezedná díra... ()

HMTD

Hm tak to už jsme hluboko klesli s našimi scénáristy, když musí televize obšlehnout seriál téměř slovo od slova. To už rovnou mohli nadabovat ten původní. Dávám jednu hvězdu za Šteidlera, i když lituji že svůj čas nevyužívá nějak lépe, ale co v Gymplu také nedostal kdoví jakou roli a ze začátku tam byl akorát trapný, což časem zůstalo, ale zlepšil se. Jen nechápu proč to neodřekl a nenapsal sitcom sám, na ten bych byl zvědaví. ()

Eisenmann

Ač se mi to přiznává velmi těžko, musím říct, že jsem se párkrát při sledování této nehorázně nevkusné tragické frašky pousmál. Pan Šteindler je výborný herec, zahrál by snad cokoliv, tak si poradil i s posledními dvěma seriálovými rolemi z Novy. Prostřednictvím těchto stránek bych vás rád požádal pane herče, scénáristo a režisére, prosím, už s touto televizí nespolupracujte, nenechte ze sebe dělat idiota. Ikdyž dávám jednu hvězdu, není to dobré, vůbec to není dobré. ()

Flagrin odpad!

Myslím, že Šteindler si hraje na Genzera z Tele tele(Kopečkovic rodina) a moc se mu to nedaří. Trapný český sitcom. Proč se dělají věci, co už tu byly? Zkuste něco originálního, Novo ()