• HiddenDragon

Boze ochranuj me neurony! Jestli tohle jeste nekdy uvidim. Koukal jsem sice na kousek ctvrteho dilu, tak jsem vubec nepochopil, proc je Steindler prevlecenej za babku, ale ani to nechci vedet. "Novaci verze 2013"...dokonce je to snad toceny ve stejnym interieru....ani se nedivim ze takovy paskvil zas vyplivla Nova....a o co ze budou pristi tyden po Televiznich novinach rikat, jak se muzeme tesit na "nejpopularnejsi cesky sitcom soucasnosti"...reklama, lez a stupidita vladnou Nove....pryc, pryc dokud nam mozek jeste funguje a muzem stisknout tlacitko "off".(16.9.2013)

• matab

Už podle upoutávek jsem tušil, že to bude průšvih. Ale chtěl jsem to zkusit, protože od časů Comebacku stále čekám na nějaký koukatelný český sitcom. Bohužel to dopadlo snad ještě hůř než jsem čekal. A ať se to nezdálo i Helena je proti tomuhle vtipná a dobrá podivaná. Už jsem myslel, že nic horšího být nemůže. Bohužel může. Za celou dobu jsem se opravdu nezasmál ani jednou. Smutné....(28.8.2013)

• Gogo333

Šteindlera mám docela rád, tak jsem to taky zkusil a bohužel hrozná nuda. Čekal jsem něco jako Comeback, ale tohle se nedá. Navíc to celé kopíruje docela dost povedený seriál Mrs. Brown's Boys, ale tohle mu nesahá ani po kotníky. Ale mohli by z toho udělat animák, ty kreslené scénky jsou docela pěkné. Po třech dílech končím. 20%(11.9.2013)

• Eisenmann

Ač se mi to přiznává velmi těžko, musím říct, že jsem se párkrát při sledování této nehorázně nevkusné tragické frašky pousmál. Pan Šteindler je výborný herec, zahrál by snad cokoliv, tak si poradil i s posledními dvěma seriálovými rolemi z Novy. Prostřednictvím těchto stránek bych vás rád požádal pane herče, scénáristo a režisére, prosím, už s touto televizí nespolupracujte, nenechte ze sebe dělat idiota. Ikdyž dávám jednu hvězdu, není to dobré, vůbec to není dobré.(27.8.2013)

• Luk Skywalker

Připomíná mi to Helenu, když si vezme Nova sitcom a snaží se to udělat v Česku, tak to dopadá tak, že to stojí za hovno a divák se u toho pořádně nezasměje, jen pousměje. Viděl jsem první díl a možná ještě jeden zvládnu, ale při stejné úrovni více ne. EDIT: I po druhém díle se nic nemění, ale byl o něco vtipnější než první.(26.8.2013)

• - V čase 18:18 Jarmila Beranová (Milan Šteindler) omylem zhasne jednu ze svíček. V dalším záběru však svíčka opět hoří, ale v následujícím záběru zase ne. (David7)

• - Aby se Milan Šteindler lépe vžil do role Jaruš Beranové, hledal inspiraci u své babičky Ludmily. (Fenk)

• - V čase 18:30 přemýšlí Jarmila Beranová (Milan Šteindler) nad správnou odpovědí v křížovce a říká: „Zácpa na osm.“ Když ale odpověď do řádku dopisuje, lze zahlédnout, že konkrétní zadání je třířádkové, nemůže se tedy jednat jen o jedno pětipísmenné slovo. (David7)