• Eisenmann

Ač se mi to přiznává velmi těžko, musím říct, že jsem se párkrát při sledování této nehorázně nevkusné tragické frašky pousmál. Pan Šteindler je výborný herec, zahrál by snad cokoliv, tak si poradil i s posledními dvěma seriálovými rolemi z Novy. Prostřednictvím těchto stránek bych vás rád požádal pane herče, scénáristo a režisére, prosím, už s touto televizí nespolupracujte, nenechte ze sebe dělat idiota. Ikdyž dávám jednu hvězdu, není to dobré, vůbec to není dobré.(27.8.2013)

• sir-dave

Viděl jsem dva díly. Není to žádný inteligentní humor. Vše stojí a padá na Šteindlerovi, který hraje senilní bábu. Dívat se na to dá, když to člověk náhodou zahlédne v TV nebo se nudí. Vtipy působí dost nuceně, podobně jako v Kameňáku. Nějaký ten příběh je na vedlejší koleji a jde především o to se zasmát, což se mi u dvou dílu asi 3x povedlo.(5.11.2013)

• kukkik

Normálně nemám ve zvyku hodnotit pořady které jsem neviděl ale tady udělám výjimku, protože tahle blamáž jinak než hodnocení odpad stejně dostat nemůže. Podívám se a pokud překvapí rád přehodnotím ale Štajner co ze sebe na každým rohu dělá buznu takovým tím vlezným oslizlým a nasíracím způsobem, který ztěžuje homosexuálům pobyt mezi heterosexuální populací, mě v roli babochlapa neoslní ani za milion.(22.8.2013)

• Rosalinda

Jediný plus týhle "tvl, co to zase je???" je to, že propaguje meltu. Skoro nikdo jí nepije. A přitom je tak dobrá! Přemýšlím, co horšího jsem poslední dobou viděla. Nepřišla jsem na nic. Pane Šteindlere, mám Vás ráda, ale styďte se!!! Vlézt to tak šílenýho projektu. Ve třetím díle zjišťuji, že lepší už to nebude a házím tuhle trapnost do koše a asi už nevytáhnu. Zlatá Helena!!! A tu jsem do koše hodila též. Tam se člověk alespoň občas mohl zasmát, tady se cítí jen trapně...(9.9.2013)

• HonzíQ

Viděl jsem toho asi pět minut a dokonale mi to stačí do zbytku života, ale je to zvláštní monstrum. Koncept sám je tak morbidně tupý, že se to tak nějak k vtipnosti přibližuje z druhé strany a místy jí i dosahuje, ta babka, co ji hraje Zdena Hadrbolcová, je docela skvělá... a pak se to otočí a jedním dechem vyblije něco tak zrůdně pitomého, že by se toho štítili i autoři hollywoodských parodií.(15.10.2013)

• - Aby se Milan Šteindler lépe vžil do role Jaruš Beranové, hledal inspiraci u své babičky Ludmily. (Fenk)