• Djoker
  odpad!

  Šteindlera jsem celkem uznával do doby, než si začal ulítávat na teplým přízvuku v rodinném paskvilu jménem Gympl. Tam mu nedošlo, že mluvit jako buzna není z dlouhodobého hlediska příliš zábavné a je potřeba dodat i obsah, což se u nováckých seriálů podaří tak jednou za pět let. Bohužel mu nedošlo ani to, že převlekové komedie už dávno neletí. Kdyby se jednalo alespoň o originál, tak tomu jednu pecku za snahu dám, ale jako vykrádačka s českými reáliemi to nestojí ani za zmínku v programu. Šteindler má paruku, sukni, vytahaný umělý kozy a čeká, že 50% je hotovo. Haha, není. Když navíc většina scének stojí na převlecích i ostatních postav a fórky se zase týkají výhradně peněz, práce a sexu, tak je asi všem jasné, že u stokrát omleté trapnosti není potřeba ztrácet čas. Naprosté dno.(25.11.2013)

 • obivan568
  odpad!

  Všem těm uplakánkům, co tu křičí nad tím, že se nemá hodnotit seriál po prvním díle, radost asi neudělám. Ale tenhle seriál, ač se snaží býti nečím jiným, než současné seriály Novy, ničím jiným ohodnotit nejde... Blbé, nevtipné, trapné. Jestli s tímhle bude Nova pokračovat, najdu si Bin Ládina a donutím ho vymyslet nějaký plán na zničení této organizace. Tento koment budiž výstrahou! :-)(27.8.2013)

 • Peregrina
  odpad!

  to je strašný....já s hodnocením počkala, vydržela jsem ale jen dvě epizody...to je tak, ale tak TRAPNÉ A ZOUFALÉ!!!! Navíc např. Vanda Hybnerová, moje velmi oblíbená herečka, copak kývla na to, že bude hrát v takové sra..ce? Nebo dostala pár dílů na papíře s tím, jaká to bude ohromná legrace? A Steindler - no, konečně Víťa Jakoubek poznal, že je vlastně transka...takhle bych to viděla. Ostuda, naprostá ostuda tv vysílání - vtipy, co nemají ani hlavu a patu, neustálé narážky na sex - v podání Steindlera namaskovaného za ženskou je to pěkně odporné..děj o ničem, dialogy o ničem, jen rádoby "situační humor" par excellence. Já myslela, že odpad nováckého vysílání je Helena, ale teď se Heleně hluboce omlouvám, panmáma je něco PŘÍŠERNÉHO. fuj.(6.9.2013)

 • PamelaJJK
  odpad!

  Hodnotit seriál (sitcom) po prvním díle by se asi nemělo, ale ke sledování druhého (a dalších) dílu mne nic nepřinutí. Absolutně NIC!!! Ani kdyby tam hrála Angelina Jolie (a třeba i nahá). Humor? Žádný!!! Všechno to působí neskutečně amatérsky a trapně. Ani jednou jsem se nezasmál (ani nepousmál). Herecké obsazení je sice parádní, ale nezachrání ani tu jednu hvězdu. Bohužel se jedná o bezkonkurenční oslovinu a propadák.(28.8.2013)

 • Luk Skywalker
  **

  Připomíná mi to Helenu, když si vezme Nova sitcom a snaží se to udělat v Česku, tak to dopadá tak, že to stojí za hovno a divák se u toho pořádně nezasměje, jen pousměje. Viděl jsem první díl a možná ještě jeden zvládnu, ale při stejné úrovni více ne. EDIT: I po druhém díle se nic nemění, ale byl o něco vtipnější než první.(26.8.2013)

 • - Aby se Milan Šteindler lépe vžil do role Jaruš Beranové, hledal inspiraci u své babičky Ludmily. (Fenk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace