• sir-dave

Viděl jsem dva díly. Není to žádný inteligentní humor. Vše stojí a padá na Šteindlerovi, který hraje senilní bábu. Dívat se na to dá, když to člověk náhodou zahlédne v TV nebo se nudí. Vtipy působí dost nuceně, podobně jako v Kameňáku. Nějaký ten příběh je na vedlejší koleji a jde především o to se zasmát, což se mi u dvou dílu asi 3x povedlo.(5.11.2013)

Já tedy viděla jen pár ukázek na youtube, protože jsem v Anglii, ale v TV tu dávají naprosto totožný seriál http://www.csfd.cz/film/331447-mrs-brown-s-boys/ , což mi nepříjde vůbec špatný, ale nevím, koukám, že u nás to moc dobře nedopadlo. Jsme prostě nejspíš zvyklí na trochu jiný humor.(12.11.2013)

• Peregrina

to je strašný....já s hodnocením počkala, vydržela jsem ale jen dvě epizody...to je tak, ale tak TRAPNÉ A ZOUFALÉ!!!! Navíc např. Vanda Hybnerová, moje velmi oblíbená herečka, copak kývla na to, že bude hrát v takové sra..ce? Nebo dostala pár dílů na papíře s tím, jaká to bude ohromná legrace? A Steindler - no, konečně Víťa Jakoubek poznal, že je vlastně transka...takhle bych to viděla. Ostuda, naprostá ostuda tv vysílání - vtipy, co nemají ani hlavu a patu, neustálé narážky na sex - v podání Steindlera namaskovaného za ženskou je to pěkně odporné..děj o ničem, dialogy o ničem, jen rádoby "situační humor" par excellence. Já myslela, že odpad nováckého vysílání je Helena, ale teď se Heleně hluboce omlouvám, panmáma je něco PŘÍŠERNÉHO. fuj.(6.9.2013)

• anitae

Trapárna...akorát mi to připomnělo jeden vtip: .... Manžel mě neustále zahrnoval dary. To je pěkný. Manžel mi daroval tehhle prsten, to je diamant... To je pěkný. Pak mě poslal na dovolenou do lázní do Maďarska. To je pěkný. Pak mi koupil Meďoura z Německa. To je pěkný. A co koupil manžel vám? Kurzy sebeovládání na Kladně - to je v Čechách... Ale moc vám nepomohly, viďte.. Náhodou pomohly...dřív jsem říkala:"Jdi do hajzlu..." ...a teď říkám:"To je pěkný..."(8.10.2013)

Mě tahle blbost prostě baví. Vtip to má a není tolik stupidní jak by se dalo předpokládat, ale souhlasím v tom, že tady u všech těch intelektuálů a znalců tohle prostě nemělo šanci. By mě zajímalo, zda to opravdu všichni hodnotící alespoň viděli nebo si vycucali názor z jediné ukázky. Tohle je něco, čemu se skutečně dokážu zasmát.(13.7.2015)

• - V čase 18:18 Jarmila Beranová (Milan Šteindler) omylem zhasne jednu ze svíček. V dalším záběru však svíčka opět hoří, ale v následujícím záběru zase ne. (David7)

• - V čase 18:30 přemýšlí Jarmila Beranová (Milan Šteindler) nad správnou odpovědí v křížovce a říká: „Zácpa na osm.“ Když ale odpověď do řádku dopisuje, lze zahlédnout, že konkrétní zadání je třířádkové, nemůže se tedy jednat jen o jedno pětipísmenné slovo. (David7)

• - Aby se Milan Šteindler lépe vžil do role Jaruš Beranové, hledal inspiraci u své babičky Ludmily. (Fenk)