• x_silver

Bez cenzury, s čistým svědomím a s maximální hrdostí a úctě k české kinematografii tady bez nejmenšího slitování a milosti napařím ODPAD a řeknu, že toto je největší, nejúchylnější a nejodpornější sračka od doby existence sitkomů!!! Nižší dno opravdu nejde vytvořit!!! Tohle je to, co se nedá popsat slovy. Vůbec proč vlastně tady píšu komentrář? Napařit odpad a zakopat hluboko do země, kde by to mělo navždy zůstat!!! Každý, kdo dal této zhovadilosti více jak 2* musí být buď mentálně narušený, či hermafrodit!!!(2.9.2013)

• PamelaJJK

Hodnotit seriál (sitcom) po prvním díle by se asi nemělo, ale ke sledování druhého (a dalších) dílu mne nic nepřinutí. Absolutně NIC!!! Ani kdyby tam hrála Angelina Jolie (a třeba i nahá). Humor? Žádný!!! Všechno to působí neskutečně amatérsky a trapně. Ani jednou jsem se nezasmál (ani nepousmál). Herecké obsazení je sice parádní, ale nezachrání ani tu jednu hvězdu. Bohužel se jedná o bezkonkurenční oslovinu a propadák.(28.8.2013)

• DeRoyce

Jestli je někdo schopnej nařídit hození něčeho tak "paskvilně sračkoidního" do hlavního vysílacího času a tejden předem na tuhle kopu h*ven vysílat upoutávky, pak nepatří do manažerského křesla dané televize, nýbrž do psychiatrické léčebny, nemluvě o dalších nesoudných lidech, kolem natáčení se motajících....pardon, já musel, ale chápu.."každé zboží má svého kupce..".(21.10.2013)

• cachina

Nikdy nehodnotím seriály hned po prvním dílu, ale dnes jsem musel udělat vyjímku. Opravdu si o to tento nový ,,skvost" televize nova říkal. A jen se divím, kam se poděl humor Milana Šteindlera, který mnoho lidí obdivovalo v kultovní České sodě. Jako předobraz Panmámě posloužil britský sitcom Mrs. Brown's Boys (který jsem neměl možnost vidět a ani mi to nikterak nevadí). Česká verze se vyznačuje velice primitivním humorem, který ocení jen nenáročný divák. Za celý první díl jsem se nezasmál ani jednou a to je u sitcomu celkem problém. Prostě trapnost. Asi nebudu mít odvahu se kouknout na nějakou další epizodu.(27.8.2013)

• Gogo333

Šteindlera mám docela rád, tak jsem to taky zkusil a bohužel hrozná nuda. Čekal jsem něco jako Comeback, ale tohle se nedá. Navíc to celé kopíruje docela dost povedený seriál Mrs. Brown's Boys, ale tohle mu nesahá ani po kotníky. Ale mohli by z toho udělat animák, ty kreslené scénky jsou docela pěkné. Po třech dílech končím. 20%(11.9.2013)

• - V čase 18:30 přemýšlí Jarmila Beranová (Milan Šteindler) nad správnou odpovědí v křížovce a říká: „Zácpa na osm.“ Když ale odpověď do řádku dopisuje, lze zahlédnout, že konkrétní zadání je třířádkové, nemůže se tedy jednat jen o jedno pětipísmenné slovo. (David7)

• - V čase 18:18 Jarmila Beranová (Milan Šteindler) omylem zhasne jednu ze svíček. V dalším záběru však svíčka opět hoří, ale v následujícím záběru zase ne. (David7)

• - Aby se Milan Šteindler lépe vžil do role Jaruš Beranové, hledal inspiraci u své babičky Ludmily. (Fenk)