Příběh začíná během II. světové války v přísně tajné americké vojenské laboratoři. Speciální sérum stokrát znásobí sílu mladíka Steva Rogerse, který se stane "supertajnou lidskou superzbraní" - supervojákem známým jako Kapitán Amerika. Hitler však disponuje zbraní neméně silnou - supermanem "Rudá lebka"... Je 40 let po válce, "Rudá lebka" se však opět objevuje na scéně... (Hamer Film)

comicsJan

Očekával jsem opravdu hodně hodně strašný film a v jistém smyslu to očekávání naplnil. Na druhou stranu to však nebylo nic tak šíleně špatného jako třeba Almighty Thor či původní ''IRON MAN''. Triky podprůměrné, ale nic hrozného, herci snaživí, ale nic moc. Velká škoda, být dobrého režiséra a kvalitní scénář, dalo by se z toho vykouzlit rozhodně vykouzlit víc než 23% hodnocení. ()

hynn3k odpad!

Pokud hledáte film, kde se postavy chovají naprosto debilně a nelogicky, tak jste ho našli. Snad v každé scéně je něco, nad čím budete kroutit hlavou. Vrcholem jsou ty gumový uši. Jestli chcete retro Kapitána, tak zkuste raději Death Too Soon. ()

patsandor

Viděno až po Captain America - The First Avenger (2011). Tady zvládnou za necelých 30 minut to, co v novějším trvá přes dvě hodiny. Začátek je hodně zkratkovitý, kde vzal kostým a štít, si musíte domyslet a pak je to klasický B-čkový akčňák té doby. Už podle jména režiséra se dalo čekat, že to bude filmový "skvost". Ta 1 * je za snahu. ()

BaronMartin odpad!

Tak jako, co k tomu říct. No je to bída :D Rozhodně jeden z nejhorších Marvelovských filmů. Na to, že je film z roku 1990, vypadá naprosto otřesně. Kamera je celý čas nezaostřená a působí to spíš jak z roku 1950. Vlastně i tam měli lepší obraz :D Herecké výkony jsou tragické, zvuk je totálně retardovaný. Taky český dabing je naprostý skvost, jelikož zní, jak kdyby ho tvořili na záchodě, takže pokud se chcete pobavit, doporučuji. Taky všechny efekty, všechny akční scény a třeba vzhled záporáka Red Skulla je prostě odpadní. Ve většině akce je buď totální tma a není vidět vůbec, ale jakože fakt vůbec nic (včetně toho, jestli tam vůbec nějaká postava je nebo ne :D) nebo mají milion střihů, které jsou totálně mimo a střihač si evidentně něco šlehnul. Příběh je nezajímavý, nudný, plný totálně cringe stupidních hlášek. „Kde je pero mé tety. Pero mé tety je na stole.“ je krásný příklad úplně retardovaného scénáře :D Jako, na tom filmu opravdu není nic pozitivního. Jediné co, tak hudba je občas docela fajn. Ale to je tak nějak všechno :D Zase nesmíme být na film tak hnusní, jelikož je to televizní produkce přímo na VHS kazety, která neměla totálně žádný rozpočet, ale twl... i s nulovým rozpočtem bych udělal lepší film, protože až takovýhle trash stvořit, to prostě jen tak neuděláš :D Tenhle film je fakt odpad. Odpad jak z hlediska Marvelu, tak z hlediska kinematografie :D Když budete trošku nalití, tak si ho možná užijete, ale celé je to tak moc nudné, že ani alkohol asi nepomůže :D Captain America je totální odpad :D Fakt, nemá smysl se na to dívat. Hodnocení: 6% ()

Dukekuky

Kde je péro mé tety, péro mé tety je na stole ! Pane bože co to bylo sakra za hlášku :D. Hrozné, přemýšlím o odpadu. 3/10 ()

Kurovec

Na to co jsem tu četl za komentáře to nebylo zase tak hrozné. Jako komiks neznám a jako film příště již vidět nemusím, ale k nočnímu usínání se dal i ten příšerný kostým a neskutečné nadsazování všeho vcelku i přehlídnout. :) _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me ()

tyzmrde

Proč ??? Je to sice lepší než jsem čekal. čekal jsem větší katastrofu !!! ale i když jsem se někdy u filmubavil nemůžu se zbavit pocitu že film měl být ještě o něco lepší nebo zábavnější. Hlaně finále s pianem bylo trapné a nechápu proč měl kapitán umělý uši na masce ()

Hlavonozec odpad!

Paradoxně je tahle überpičovina lepší, než nový Captain America, u tohoto jsem se alespoň ze srdce zasmál dabingu. ()

nanamarak1

Jeden z filmů, které CZ dabing od nějakých zlínských ochotníků neuvěřitelně vylepšil. Lepší jak většina komedií. ()

Kvidoland

"Kde je péro mé tety? Péro mé tety je na STOLE! Říkám to správně AMERIKÁNE? Chci mluvit dobrou angličtinou!" "Ty zasranej bastarde!" "AHH!" "Zastav ty hodiny, zastav..." "Pomo... POMÓC!" Lidi, pusťte si to hlavně s českým dabingem, protože takové komediální zlato jste ještě neviděli! 😂 ()

Harakiri13

"Kde je péro mé tety?" Nemám k tomuhle filmu co dodat. Pokud chcete vidět opravdu mizerně natočený film podle komiksové postavy, tak prosím. 2/10 ()

parabella

Pre mňa je to vynikajúci komiks, ktorý mi dáva všetko čo si len môžem želať. Neviem prečo je jeho hodnotenie také nelichotivé. Ale čo už asi si nenašiel správnych divákov. Ja na ňom oceňujem humor, akčnosť a to že neklesá k drasťákom. ()

Boban_23

No je to fakt masakr :D A tyhle německý rakety, nevím jestli V-1 nebo V-2 (protože to mělo jak křídla tak kolmej start), byly dělaný hlavně k tomu, aby se s nima dalo přistát :D. Doufám, že The First Avenger bude trochu jiná pecka :). ()

TONYNKO odpad!

Celý film som sa nudil a pritom smial. Bohužial Captainovi najviac. To tento "trapko" je superhrdina?? Povedzte mi že nie! Prosím! ()

predsedaH odpad!

Teda měl jsem tu smůlu vidět to s českým dabingem a věřím tomu, že se dá bohatší scénář napsat k pornu..z filmu jsem se zblil jak to prase, zavřel jsem se na hodinu do kumbálu a uklidňoval se cucáním palce... ()

MarekTulen

Tenhle film je tak, tak špatný, že je reálně až dobrý. Je fakt na hovno napsaný, zrežírovaný a ve scénách je absolutní chaos. Captain America vypadá jak kdyby šel na festival a né zachraňovat svět. Za mě je to prostě ale parádní, tak na hovno akční scény mě baví, tak jeblé dialogy, že se u nich prostě bavíš, a jediný mínus, co k tomuto filmu mám, je tam extrémně moc nudných částí, které jen mají natahovat film. Podle mě kdyby v celém filmu byl záporák s Captain Americou, bylo by to doslova zlato na deset z deseti. :D ()

Zemřel režisér Albert Pyun

Zemřel režisér Albert Pyun