Případ bestiální vraždy patnáctileté holky ( který se stal v roce 2013) je zpracován dobře. Myslel jsem, že se mi z toho zvedne trochu víc kufr, ale tvůrci se vyhnuli samotnému znásilnění a vraždě nějak detailně vizuálně takže to hlavní bylo až u soudu. Případ tří vymaštěných hovad, který asi nikdo nepobere. K tomu souběžná menší dějová linka, kdy policajt vrací peníze mafiánovi je taky dobrá ( dokonce Marko Igonda se tu objeví) . Malý rozdíl oproti skutečnosti je, že dva ti pachatelé dostali 24 let ale ten jeden jen čtyři.(3.10.2017)

*Malá D. Byrtusová(postava dcery soudce Adama Klose-hraje ho D. Švehlík) je velmi dobře vybraná. **paní D.Kolářová(advokátka-matka soudce A. K.)+pan M. Daniel(policajt-soudcův přítel) =standartní,čili vynikající jako v předešlých epizodách... . ***Stejně jako pan David Švehlík v hlavní roli ... . Čili další vynikající díl : 5 hvězd a 86-87 % ,míň rozhodně ne.... .(3.10.2017)

Hodně dobrý a zajímavý díl o brutální vraždě nezletilé dívky třemi "obyčejnými" mladíky. Soudce sice ví, že to byli oni, ale jsou důkazy tak pádné, aby udělil výjimečný trest? Vztah k sousedům se nijak dál nevyvíjí, kámoš policajt se schází s ruským majitelem jím ukrytých peněz. Díl hodně zaměřený na soudní kauzu a i proto velmi dobrý. Osobní život soudce mě docela přestává zajímat.(3.10.2017)