Animal

Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu: chcú sa rozlúčiť s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, bažiacom po čerstvom ľudskom mäse. (*CARNIFEX*)

GameboyNES

Dřív bejvalo v hororech hodně násilí, krve, střev, slizu a nahej prsatic. Dneska parta buzerantů a opičáků. Nuda jak prase. Fajn byla jen scéna kdy jednoho buzeranta ten plešoun umlátil nohou od stolu. Jo a ta černoška byla hnusnější než ta ptakokrysý vobluda. ()

BodG

Další hovadina sloužící pro zahřívání promítaček v kinech, než se zase objeví nějaký normální film. Vždycky mě v takových filmech fascinují nezúčastněné reakce na smrt velmi blízké osoby a to, jak snadno jsou jednotlivé postavy schopny se s tím vyrovnat. Další hvězdičkoodebírající faktory jsou nelogické části děje, kdy mohli monstrum celou dobu snadno zabít, ať už tím krbovým pohrabáčem, nebo naostřenou větví, velkou třískou z nábytku, čímkoliv. Obchází jim tam půl metru od všech otvorů a oni jen stojí a čumí. Jedna hvězda za dobrou kameru a zpracování. ()

XXXXXXXX

Malá pocta klasickým slatter hororům z devadesátek. Partička kamarádů je po lese naháněná prasomouchou. Vzhledově to připomíná potvoru z Mouchy a kvičí to jako prase. 1 hvězda navíc za Fernanda Sucreho z Prison Breaku. Chová se sice jako kokot ale hraje tam. ()

Pitryx

Nu, zábavné dílko, jen což. Hodně mu pomáhá že dívky to odehrály v kraťasech, a také poměrně svěží děj s jen pár hluchotami. Pokud si nekladete vyšší nároku, podívejte se. Neusnete, ale druhý den nebude o filmu vědět. ()

johnsnow

Musím uznať, že to bol celkom slušný hororík. Postavy síce uvrešťané, ale masky oblúd super, plus to má fakt brutus zabitia a prekvapil aj záver, ktorý som čakal inakší. Dávam 4* ()

Mamlas

Komparz běhá po lese a pak se skrývá v chatce před jakýmsi bubákem se zubama a hladem. Chovají se jako debilové, tlachají kokotiny. Klasika jako stovky jiných podobných hovadin. (11%) ()

djbarrel

Film o tom kterak přerostlý myšák likviduje omladinu ... už to tu bylo tolikrát, že mě docela překvapuje, že se objevují stále nová a nová monstra. Tahle laboratorní krysa na steroidech docela překvapila, ale myslím, že i tohle tu už bylo. Příjemná jednohubka na sobotní večer. 39 % ()

Crytic

Dva pohlední, mladí, statní junáci s patřičně vyrýsovanými svaly se vydali do lesů spolu se svými mladými, krásnými, kyprými dívkami, kterým bujné poprsí přímo vytéká z nedbale zapnutých košilek. Jako páté kolo u vozu nesmí chybět jejich pobledlý, vyhublý, nepříjemný gay kamarád, který... no... no musí tam být přece také nějaká ta komická postava na sežrání... A tuhle bohumilou skupinku začne likvidovat utopený chlapec s mačetou - vlastně ne, to byl Jason, začnou je lovit zmutovaný lidi - vlastně ne, to byl Pach krve, začnou je vraždit radioaktivní horníci - vlastně ne, to jsou Hory mají oči. Tak sakra co je to tentokrát? No nějaký zvížátka, která jakoby z oka vypadla obludkám z filmu Krvavá hostina. Pokud od tohoto filmu nebudete naprosto nic očekávat, pak vás mile potěší :) ()

wowylgu313

Prokletí mé duše pokračuje.... Tak hned ze startu... Dávám 15-20% a budu muset tedy hodně, hodně a hodně ždímat ... Tak možná teda asi na přijatelnou kameru na ten rok ... A pak za cca posledních deset minut, který v rámci možností byli aspoň nějakým způsobem koukatelné. + pár procent za nějaké záběry jakési příšery připomínající krysu co chrochtá. (Legrační) Tak a to je vše. Scénář absolutní katastrofa!!! A když k téhle katastrofě přidáte ještě katastrofální herecké výkony! Vznikne z toho toto vele-dílo. Připomínalo mi to nedávno shlédnutý film Don't Fuck in the Woods ... Jen zde byla zřejmě jemná investice a bylo to tedy trochu starší... Proto také hodně ošoupaná jedna hvězda. Každopádně ....  Prosím už dost ... Doooooost!!! :X :O :X ()

Petrik82 odpad!

100 kilo nudy..V dnešnej dobe už tento formát nezaujme. Príjazd party do lesa, barikáda, stupidne chovanie postáv až kým nezostane len jedna, bez zmyslu, bez začiatku, bez konca - jednoducho nič... ()

johnnie78

Celkem klasická vyvražďovačka mladejch lidí v lese, tentokrát neznámou příšerou, ale musím říct, že velmi zábavná. Plus je i to, že třeba na rozdíl od Exist (což je dost podobný) se hlavní postavy nechovaj jako úplný kreténi a zajímavá je i válka nervů v závěrečných scénách. Navíc příšerka je takovej lacinější Vetřelec, ale nepůsobí úplně blbě (samozřejmě, čím míň je vidět v záběru, tím líp). ()

em.redrum

To, co přijelo za ultra směsku trempů na houby ve snímku ANIMAL, to svět neviděl a pes nežral..Tlupa frackoidních šampónků a tampónek jdou na výlet do lesa.....Pro Kristova drahá muka, to je asi tak uvěřitelný příběh, jako výlet neonacistů s věncema do Osvětimi. Nebo jak Rosakunde Pilcher přebírá Nobelovu cenu za literaturu. Kluci si samozřejmě před každým záběrem dali u cesty 100 kliků, na mechu 150 sklapovaček a na větvi 200 přítahů, aby v každém záběru byli pěkně žilnatí...Že nikdo z účastníků zájezdu není přestrojený Hawking se ukáže cca po prvním setkání s asi nejinteligentnější bytostí ve snímku - panem Animalem. Následuje zálesnické desatero pro setkání s fešnou CGI cácorou. 1/ Slyšíte-li strašidelné zvuky z lesa, jděte to ihned prozkoumat, nejlépe sami. 2/ Svůj děs nejlépe projevíte tím, že budete hlasitě křičet Ááááá a ukazovat směrem na příšeru – samozřejmě setrváváme na jednom místě. 3/ V žádném případě neutíkejte. 4/ Všichni se organizovaně shromáždí okolo kamaráda, jenž je požírán příšerou ( a stále platí bod 2). 5/ Všichni sborově křičí: Nééé! (a stále platí bod 3). 6/ Když do lesa, tak s vybitým telefonem. 7/ Neustále se ptejte co to kurva bylo a co budeme kurva dělat? (Obsah otázek je vedlejší, hlavně ať je tam to kurva). 8/ Určitě nesbírejte klacky (beztak je jich v lese málo) mohli by se náhodou hodit jako zbraň. 9/ S klukama, co neuměj pěknej hysterčák do lesa nechoďte. 10/ Kdo se dojí(má), nesmí do lesa. ()

Allein4

Bez překvapení, bez zvratů (nějaké pokusy by byly, ale strašně okaté), bez napětí, bez sympatií k postavám. A se zbytečným otevřeným koncem (snad neplánují pokračování??). Tenhle Vetřelec z lesa se vážně nepovedl a víc asi není, co bych k tomu dodal. ()

Terrific

Nikdy bych nehodnotil tuhle sračku, ale hold mně to prostě nedá, mám pocit, že rádoby filmů na tohle téma bylo již snad, několik desítek a až na pár vyjímek to vždy stálo za velkej shit. Samozřejmě je opravdu úsměvné když drsnej ozubenej Alf, honí po lese partičku dětí a pár dospělých.Tu jednu hvězdu dávám opravdu jen z pobavení. ()

sobol1

rozhodoval jsem se mezi 2 nebo 3 hvězdami a dal jsem 3 protože je pravda že mě tento béčkový snímek nenudil ()