Obludné monstrum nešetří nikoho, maminky, tatínky, ani jejich roztomilé ratolesti. Každé malé dítě na světě se v noci bojí skříní, dveří a šatníků. Doposud neměly důvod, ale dnes, dnes je to jiné. Počty obětí mezi lidmi i zvířaty neustále stoupají a tajemné monstrum, skrývající se snad ve všech šatnících světa, se zdá být nezničitelné. A o co mu vlastně jde? Opravdu tu je pouze kvůli zabíjení, anebo hledá něco mnohem důležitějšího... (Řitka video)

topi

Neexistuje zbraň, která by ho dokázala zničit. Musíme zničit všechnu jeho energii! Nebo ne?? Pravda je jiná. Musíme zničit všechny šatníky!! Každý šatník na světě - rozsekat, spálit nebo vyhodit do povětří.... Roztomiloučké monstrum, které neustále řve a koulí očima. Produkce Troma tentokrát ubrala na krvi a nechutnostech, dokonce i žádný kozy nejsou, vše ale nahrazuje sranda, které přijdou na chuť pouze fanoušci Tromy, tedy i já jsem se bavil skvěle! Velkou zajímavostí je, že do kostýmu monstra se navlíkl Kevin Peter Hall. No co, vyměnil si kabát od Predátora za gumovej overal šatníkové příšery. :D ()

dyfur odpad!

nevadia mi staršie filmy,ani naivné,s jednoduchými trikmi,ale musí to mať svoju poetiku.Tento kúsok nemá nič je len trápny - námetom,hereckými vykonmi,trikmi a nezachráni ho ani zaradenie do komediálneho hororu.Odpad ()

Martin741

Filmy typicky slaboduchym scenarom, extra nizkym rozpoctom a podla mna reziser nemal ani vyssie ambicie, herci komplet neznami : 20 % ()

Azrael515 odpad!

Tak toto bol najtažší hardcore čo som videl. Zacitujem priateľku: "Ed Wood - hadra!" Tým by sa to dalo zhrnúť. Pre fanúšikov štýlu ****. ()

Šimpy

Výborná záležitost. Troma opět vypustila do světa béčko, které paroduje žánr horroru. Najdete tu spoustu odkazů a parodizujích scén. Zároveň však film místy funguje i jako normální horror a vsadím, že kdybych ho viděl tak ve věku 8 let, tak bych se i příjemně bál. Ale i teď jsem si to pustil potmě v noci a nechal si běhat mráz po zádech. On, když vám navíc padne stín na okno okolojdoucích chodců, tak to má něco do sebe. Výborná nenáročná zábava pro milovníky béček a horrorových parodií. ()

Compadre

Na legendární TROMU je Příšera z šatníku docela normální film. Béčkový horor, který naurazí, ale bohužel ani nějak zvlášť nezaujme. Všechna zásadní braková tromovská poznávací znamení se kamsi vytratila (amatérské herecké výkony, hektolitry krce, nahé buchty, rozpočet krachujícího stánku s pikadory....), i když přeci jen...no, ale rozhodně to nemá na zásadní díla typu Terror firmer a spol.. ()

drackula

Tento film sa neberie ani na chvíľku moc vážne. Človek, ktorí bude čakať riadnu porciu tupého humoru, gore, nechutností a erotiky bude sklamaný. Namiesto toho sa stretávame s milým a naivným príbehom, ktorého mierne natvrdlý protagonisti sú konfrontovaný s príšerou, ktorá pripomína zmutovaný produkt rannej návštevy toalety. Príjemná zábava, ktorá neznechutí...čo je u Tromy nezvyk :) 65 % ()

sedm.1

Prostě TROMA.Už název napovídá hodně o své šílenosti,ale připravte se ještě na dvakrát něco tak šílenějšího,než se dá očekávat.Skutečně neuvěřitelné,co všechno se dá natočit.Jen pro diváky,kteří mají velkou,ale opravdu velkou toleranci 8D!!!! ()

folklorman

Další skvostné Z-tko od společnosti toxických sračiček- zvaných TROMA. Absolutně nechápu důvod existence tohoto výtvoru, jenž ukázal náhled filmu, ve kterém selhalo úplně vše. Příšera je hrozná, hudba otravná, herecké obsazení primitivně debilní a stupidní dialogy tradičně nezklamaly. Kamera a střih jsou žalostné. Kdejaký amatér, natáčející svatby, by je strčil do kapsy. Marně přemýšlím nad nějakou drobností, která by se postarala o lepší hodnocení. Možná půl bodu dám za tu humornou myšlenku o dobíjení sil v šatníku. ()

Han22

Příšera ze šatníku je jasný pokus o poctu hororům 50. let. Odpovídá tomu styl, postavy i způsob vyprávění, ale bohužel na to nestačí režisérův talent. Postavy jsou otravné (malý génius, starý génius s xylofonem, hlavní hrdina alias Clark Kent?) a příšera prostě k smíchu (mix gorily a vetřelce). Navíc zde není ani kapka krve, ani troška gore, kulky a bomby nedopadají a prostě celkově to byla pořádna pitomost. ()

Mleako

Hloupé dementní béčko, které si na nic nehraje, a to, co dělá, dělá s láskou a radostí. Co jiného byste čekali od gumové příšery ze skříně, která devastuje Kalifornii?:) ()

TERRORDROME

Gumená príšera z dimenzie špinavých klobúkov vstupuje do našeho sveta cez skrine a žerie ľudí. Miesto krvi a čriev však uvidíme vždy vyletovať len hromady handier. Tá príšera je celkom zábavné hovedo a srandovne chrchle, len som stále čakal kedy už začnú dáke vtipy a furt sa nejak nič nedialo. Celý čas som si vravel "teraz príde dáky fór", ale takmer nikdy neprišiel a hrdinovia aj príšera sa tam len motkali ako pedofil pred školou. Zábava sa trochu rozhýbe až nakoniec keď ľudia začnú ničiť všetky šatníky ( hlavne ten japonec ma pobavil ) a príšera potom vláči na rukách chlapa do ktorého sa zabuchla až napokon zdochne od vyčerpania. Tento film a Řitka Video mi nasľubovali veľa srandy, ale šlapalo to asi tak na 10 percent takže sa určite nikto od smiechu za brucho chytať nebude, jedine ak vás náhodou pri sledovaní nečakane preženie od nejakého hnusného jogurtu. ()

agass

Bazuka, tank, granáty, plamenomet a potvora ne a ne zdechnout. Jak by taky ne, když ji hraje predátor Kevin Peter Hall. Při tomhle zjištění jsem si říkal, jestli vůbec tenhle řízek hrál v nějakým filmu bez kostýmu. ()

Petrus1

Já se na tuhletu podivnost fakt moc těšila! On už ten název Příšera z šatníku naznačuje, že zřejmě půjde o hooodně kvalitní film. A já mám takovéto prapodivné úchylárny čím dál tím raději; člověk nemusí nad ničím přemýšlet, protože tyto filmečky žádnou hloubku nemají a tak se aspoň můžu bavit nad všelijakými podivnostmi. Takže máme tu gumovou příšerku, která zabíjí dospělé, děti i zvířátka a vybírá si k tomu především šatníky. U toho vydává divné zvuky, a když někoho morduje, ze skříně létá všechno oblečení. Ale pozor! I příšera má své city a tak se nám zamiluje. A je to buď ženská, nebo to taky může být homopříšera, račte si vybrat sami. Samozřejmě ji nezabije žádná armáda na světě! Taky komunikuje pomocí xylofonu, nebo jak se ta hudební věc jmenuje a na tenhle druh komunikace nepřijde nikdo jiný než geniální vědec, který se jen čistě náhodou podobá Einsteinovi. Pak bychom tu měli novináře, který se taky asi náhodou jmenuje Clark a vždy, když si sundá brejle, jsou z něho vlhký nejenom ženský, ale i naše příšerka. Nejlepší z celýho filmu je ovšem šišlavej policajt, žvýkající a všude vyplivující tabák. Jen škoda, že ho šatníková obluda dostane tak brzo. No a to bychom měli. A já už se těším na další šílenosti, které mi Troma nabídne. ()

MickeyStuma

Stanley Lloyd Kaufman a jeho Troma Entertainment vyprodukoval další kultovní zábavný snímek, který ve své fantazii takřka vstoupil do dějin. Kdo nezná Tromu, nemá šanci pochopit. Tvůrci si vzali na paškál několik ve své době velice populárních filmů (Superman, Psycho, Blízká setkání třetího druhu, Vymítač ďábla, Godzilla, atd) , vybrali určité scény a zakomponovali je do tohoto unylého příběhu, kde svět fantazie zbořil veškeré hranice. A návštěvníci autokin měli o zábavu postaráno. Jedná se o parodii zcela ve stylu Tromy a velice povedenou. Spousta hlášek, jistá naivita a kouzlo nechtěného. Film, na který někteří budou koukat s otevřenou pusou a někteří se budou výborně bavit. ()

Filmárik

Tak ako mnohí diváci zo Slovenska a Čiech tak aj ja som vďaka Filmagu objavil fenomén Troma a Monster in the closet je moja prvá skúsenosť s touto spoločnosťou produkujúcou filmy kategórie všetkých písmen abecedy okrem A. Napriek tomu že je vo filme neuveriteľná jedna ľakačka, to za horor až tak nepovažujem. No ako komédia ma celkom pobavil. 2* za večne odpľúvajúceho šerifa a perfektnú "psycho-parody" scénku v sprche. ()

dainio

Po dlouhém uvažování, jestli dát ** nebo *** jsem se nakonec rozhodl pro tříhvězdičkové hodnocení. Jo jasně, je to blbost, která v některých momentech i pořádně nudí ale přesto mi to nedá....třebas při sprchovací scéně, která parodovala už mnohokrát omívanou scénu z "Psycha", jsem se neudržel smíchy. Nebo mě pobavil vědec, který podezřele vypadal jako sám Albert Einstein....k tomu navíc reportér, který vzdáleně napodobňuje Supermana. A jen tak namátkově se jmenuje Clark. Prostě to a řada jiných věcí mě utvrdila v dojmu, že *** budou pro tento Troma parodický horor naprosto optimálním hodnocením. ()