poster

Noční jezdec 2010 (TV film)

 • USA

  Knight Rider 2010

Akční / Sci-Fi

USA, 1994

Režie:

Sam Pillsbury

Kamera:

James Bartle

Střih:

Skip Schoolnik

Scénografie:

Robb Wilson King

Kostýmy:

Jessica Fasman
(další profese)
 • Hopi
  odpad!

  Takže, o čem to bylo. Nevím, ale byla tam Hudson. Nečtěte dál jestli nechcete spoilery. Byl tam nějaký chlapík s velkým autem kterého někdo neměl rád. A pak tam byla Hudson. Hudson pracovala pro velmi nesympatického pána a tento nesympatický pán chtěl aby Hudson získala toho sympatického chlapíka. Pak tam byly nějaké honičky, střílení a Hudson. Ten ohavný nesympatický pán byl moc zlý, přinutil Hudson zavřískat a malá chudinka nám umřela. Ale teď to přijde. Z Hudson se stal velký mluvící drahokam. Když ho dáte do zvláštní (naprosto obyčejné) přihrádky, začne se otáčet a povídat. No není to skvělé? Takže ji umístili do auta a mluvící auto bylo na světě! A z roztomilé Hudson se stalo velmi ošklivé auto.(22.5.2011)

 • choze
  odpad!

  Prachbídný post-apokalyptický televizák ve stylu ŠÍLENÉHO MAXE, který se seriálem KNIGHT RIDER spojuje pouze název a to, že si hrdina do svého auta (ne, není to KITT) namontuje mluvící počítač.(6.5.2008)

 • HomeAlone
  odpad!

  No do riti ! Dat tomuto filmu hodnotenie odpad! je normalne pochvala . Toto , co si mysli o sebe ze je nieco ako Knight rider , je velmi na omyle . Nieje to len totalne skazeny nedopozeratelny film , ale hotovy zlocin(24.11.2009)

 • kwoky
  *

  Z tohoto filmu mam takovy pocit, ze kdybych mel dve kamery, tri svetla, dve libovolna auta a monstertruck, tak bych to natocil taky. Film na znacce Knight rider jen parazituje a nema s KITTem a "Majklem" nic spolecneho. Jednoznacne ztrata casu.(14.1.2009)

 • Xavi
  *

  K tomu to filmu naozaj nemám čo povedať. Povedzte mi kto to mohol natočiť? Určite nie človek...(1.7.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace