Noční jezdec 2010 (TV film)

Knight Rider 2010

Robb Wilson King

Kostýmy:

Jessica Fasman
  • Hopi

Takže, o čem to bylo. Nevím, ale byla tam Hudson. Nečtěte dál jestli nechcete spoilery. Byl tam nějaký chlapík s velkým autem kterého někdo neměl rád. A pak tam byla Hudson. Hudson pracovala pro velmi nesympatického pána a tento nesympatický pán chtěl aby Hudson získala toho sympatického chlapíka. Pak tam byly nějaké honičky, střílení a Hudson. Ten ohavný nesympatický pán byl moc zlý, přinutil Hudson zavřískat a malá chudinka nám umřela. Ale teď to přijde. Z Hudson se stal velký mluvící drahokam. Když ho dáte do zvláštní (naprosto obyčejné) přihrádky, začne se otáčet a povídat. No není to skvělé? Takže ji umístili do auta a mluvící auto bylo na světě! A z roztomilé Hudson se stalo velmi ošklivé auto.(22.5.2011)

• choze

Prachbídný post-apokalyptický televizák ve stylu ŠÍLENÉHO MAXE, který se seriálem KNIGHT RIDER spojuje pouze název a to, že si hrdina do svého auta (ne, není to KITT) namontuje mluvící počítač.(6.5.2008)

• HomeAlone

No do riti ! Dat tomuto filmu hodnotenie odpad! je normalne pochvala . Toto , co si mysli o sebe ze je nieco ako Knight rider , je velmi na omyle . Nieje to len totalne skazeny nedopozeratelny film , ale hotovy zlocin(24.11.2009)

• kwoky

Z tohoto filmu mam takovy pocit, ze kdybych mel dve kamery, tri svetla, dve libovolna auta a monstertruck, tak bych to natocil taky. Film na znacce Knight rider jen parazituje a nema s KITTem a "Majklem" nic spolecneho. Jednoznacne ztrata casu.(14.1.2009)

• Xavi

K tomu to filmu naozaj nemám čo povedať. Povedzte mi kto to mohol natočiť? Určite nie človek...(1.7.2005)