Nevyhrožuj

• Kanada

• Nový Zéland

Komedie / Krimi

USA, 1996, 89 min

Strašná blbost ale neuvěřitelně zábavná. Wayansové jsou prostě šílenci a tady to dokazují sice je tu už pár vtipů neuvěřitelně špatných ale převyšuje tu spokojenost. Role Bernieho Maca byla parádní(nesnáším hašlerky páč jsou černý). NAvíc musím uznat že dabing je výbornej a to jsem si ze začátku říkal že vůbec nepasuje. Bavil jsem se hodně a je to rozhodně překvapení. O to že jde o parodii jsem se navíc dozvěděl až ted protože jsem neviděl ani jeden film kterej je zparodován.(8.6.2012)

Nejvíc ze všeho mě už dostal před filmem ten dlouhej americkej název. Jelikož jsem to shlédl v originále, tak jsem si užil skvělých afro-amerických(budem slušní) hlášek na plný pecky. Docela to i pobavilo, ale nic extra to není. Aspoň jsem si tu oblíbil postavu Loc Doga, kterého ztvárnil parádní Marlon Wayans. Nejlepší bylo to jeho balení holky. 65%(10.8.2011)

Jestli nemusíte černochy, tak se tomuto filmu vyhněte. Což možná platí obecně... Ale já jsem poměrně spokojený. Jo, je tu spousta drsných hlášek, které uslyšíte od babiček počínaje, piškoty konče. Jenže několikrát jsem se fakt od srdce zasmál a to už je co říct. Na druhou stranu může mnohým vadit právě ten černošský styl, ikdyž je to jen parodie. Takže to rozporuplné hodnocení docela chápu. 55%(26.6.2011)

''Každej desátej černoch musí vydržet sledovat tenhle film aspoň do pasáže Vyrůstat ve čtvrti a to aspoň jednou za život. Při nejmenším každej pátek bude při sledováním filmu zastřelenej v kině.'' Tak dlouho jsem neviděl tak super parodii, u které bych chcal smíchy. Kašlete na příběh. Ten totiž nedává smysl. Vypněte si mozek a vnímejte jen hlášky a hlavně se na film podívejte s kámošema. Určitě to je lepší zážitek.(23.7.2018)

DivX/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +trošku pobaví, styl -ne pro každého/// Když vezmu v potaz jak je kvalitní černošská filmografie. Nebo možná jen nejsem ten správný divák pro jejich filmy. Prostě tohle jsem celkem pobral. Fórkům jsem rozuměl a to je myslím to nejdůležitější. Parkrát jsem se prostě uchecht. Jindy jsem však zíral co je to za film a je možná škoda, že je zde i mnoho trapných scének, někdy skutečně nic neříkajících nebo nechutných. Zajímavé obsazení, které se nesejde každý den a v pohodě hudba. Rozhodně to není film pro každého a je zapotřebý vidět několik filmů s touto tématikou, aby jste mnohdy pochopili pointu./// Celkem 52%///(1.1.2007)

• - Po skončení záverečných titulkov nasleduje ešte jedna scéna. (figis20)