Kluk od vedle

• USA The Boy Next Door (více)

Jennifer Lopez (Krásná pokojská) se představuje v roli Claire, středoškolské učitelky, která nedávno opustila manžela. Když se do sousedního domu nastěhuje pohledný a charismatický devatenáctiletý Noah (Ryan Guzman – Let's Dance All In), Claire ve slabé chvilce podlehne jeho kouzlu a prožije s ním noc plnou vášně. V momentu, kdy se Claire pokusí vztah ukončit, se ale Noahovo flirtování změní v nebezpečnou a násilnou posedlost – a Claire musí udělat vše, aby sebe a své blízké ochránila před pohromou. (Bontonfilm)

Likan7

Je Lo je sama doma, nudí se, cítí se osaměle a nechá se svést pěkným klukem, náhodou jejím studentem a kamarádem jejího syna. Synopse jak z telenovely. Lopez je sice na stará kolena neuvěřitelně sexy ženská a David McFarland se snaží, aby v prádle vypadala ještě lépe, ale tahle její scéna a pohled na černý kalhotky je tím nejzajímavějším, co mě v tomhle thrilleru čeká. Všichni se tu totiž chovají buď jako naprostý magoři (Ryan Guzman), nebo dementi (všichni ostatní). Logika postav si dává pauzu stejně jako scénář, nad kterým raději ani nebudu přemýšlet, protože bych našel sto způsobů, jak z tohohle problému vybruslit. Jenže by bylo za 10 minut hotovo. ()

RAFT

Režisér a jeho další režijní takový menší kousek. Dejme tomu že film vcelku ušel,herci podle všeho zahráli dobře.Nejvíc se mi ve filmu líbila Jennifer Lopez krásná herečka s pěknejma kozičkama.50% ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Průměrný "vyděračský" thriller, kterých je celkem plno. Každopádně největší životní roli měl Ryan, když mačkal kozy a zadek polonahé Lopezky! <3 :D ()

Najt

Zajímavý a celkem i záživný thriller, který vyzdvihuje Jennifer famozním výkonem. Navíc v těch letech se na ní stále krásně kouká. Jo docela bavilo, takhle ve studený zimní večer zahřeje dobře :-) ()

Guran

Začátek trošku slabší, chyběla mi atmosféra. Snímek naštěstí později pochytil nějaké to tempo, ale žádný zázrak to není. Od Cohena jako režiséra bych rozhodně čekal o něco víc, tento film je taková oddechovka se stokrát ojetým scénářem a dějovými zvraty, ty jsou místy lehce předvídatelné a scény, které mají diváka vylekat naopak nevylekaj. Boy next door je určen na jedno shlédnutí. Herci zde hráli, ale režisérsky mohl být zfilmován líp. Něco z příběhu pobaví, něco zase vás nutí ťukat si na čelo. Nejedná se o propadák, ale o čistý průměr 5/10. ()

LukeSharp

Co si budeme nalhávat, J.Lo je i těsně před padesátkou pořád kusanec! Bohužel je rozdíl koukat na ní (a na její zadek) v tříminutovém klipu nebo trpět u celovečerní blbiny. Tisíckrát viděná premisa nepřináší nic nového a kromě jedné fajn scény, kdy si to pop diva rozdává se zajíčkem od vedle (což střihla dokonale vzhledem k tomu, že vlastně hraje vlastní život) není ve filmu nic, co by už nebylo viděno někde jinde. A tak jsem si vlastně přál aby vrchní nabíječ po vysemenění naší hlavní MILFky vzal bouchačku, vystřelil ji mozek z hlavy a celé by to tak skončilo o hodinu dříve. Bohužel.....nestalo se ()

Tominni

Thriller se stále půvabnou Jennifer Lopez, který ale nic nového nepřináší. Celkem očekávaný průběh, řada nelogických kroků (opravdu by to vše takto proběhlo bez policie?), což vede k tomu, že vlastně sympatie s hrdiny se nekoná a film spíše divák přetrpí. Na dvě hvězdičky to nakonec vytáhne ta Jennifer..... ()

PlysovyMacko

Chlapec odvedla bali staršiu ženu Jennifer, ta s ním strávi jednu noc a z chlapca sa stane psychopat a manipulator. Nechce sa mi veriť, že počítač s takými dôležitými vecami nemal zaheslovaný. So scenárom si nikto veľa prace nedal. Je to rutina, predvidateľné, bez nápadu. Ale Jennifer mám rada a na jedno pozretie ok. ()

maniacxl

Rob Cohen očividně neví,co roupama dělat....Nelogický a blbý části filmy u kterých jsem trpěl,jak kdyby mi někdo vypichl oko jehlou a pak mi do něj ještě šťoural prstem.Třeba scéna s autem,kde se všechno porouchalo,panika, řev,zoufalé vyhýbání protijedoucím autům,samozřejmě jedeme z kopce,a najednou borec asi po pěti minutách naprostýho nerváku v klidu zabrzdí a je po všem.No ty píčo.....proč ta jitrnica,co řídila,nezabrzdila kurva hned??? Kameraman předvel výkon na úrovni žáka šesté třídy pomocné školy.Nebýt nádherné a stále sexy Jenifer Lopezové,tak se na to určitě nedodívám.40%. ()

Crybaby

Klasický psycho-thriller v novom kabáte s nestarnúcou Jennifer. Príbeh vyložene klasický, ľahko predvídateľný, ale spracovanie a atmosféra boli na tom lepšie ako som očakával. Koniec si každý kto už nejaký podobný film videl, vedel domyslieť a neprekvapilo ho absolútne nič. Ako taká oddychovka tento film poslúžil skvelo. ()

Hezonja7

Velmi sympatická role v podání Jennifer Lopez a vypadá stále dobře, výslednemu projektu Boy Next Door velmi pomáhá to že se od toho téměř nic nečekalo, prostě učitelka, která se v slabé chvíli vyspí s mladým sousedem. Ten je však trochu vyšinutý, neni ochotný akceptovat to jako jednorázovku a tak jí sleduje na každém rohu a postupně jí více a více komplikuje život. Ke konci už sem se skoro nenudil, film se nesl v dobrém napětí. ()

Lucbric

Kluk od vedle je přesně ten typ filmu, kterých se v minulosti natočilo a v budoucnosti natočí ještě stovky, ale nikdy svým poutavým dějem nezklamou :) divák sleduje milostný románek mezi sousedem sympaťákem a opuštěnou matkou dospívajícího syna. Pro ni to byl jen úlet, ale on si vše vyložil jinak a začíná ji teď sledovat na každém rohu... ()

vodkasesemte

Boy Next Door, jo? Takový porno. Ted si přijde zneužitej. Na to se nemužu dívat. Tydle metrosexuální filmy s psychopatama mě ničí. Ted přijde podat ruku tatínkovi… Co si ten zkurvysyn myslí? Tvl, co s takovym nadrženym zmrdem, co ti ojede starou? Jak to s ním zkoulet, aby ho nehledali moc blízko u baráku. - I see a pattern of disturbing behavior. Poor impulse control - You know, what I see? - A pathetic old woman whos trying to look and act like aomething shes not - Something shes never will be, because all she is is a dried up, sirty, fuckin cunt - Borec! Začal se mi líbit, už jak tomu punkáčovi rozbil hlavou šatní skřínku - Tvl, tomu kryplovi není divný, že s ním jde na rande nejlepší holka ze školy? - Jen jí nalož, kurvičce! - ONCE MORE I MUST BRING WHAT IS DARK TO LIGHT - Im not questioning, you are integrity here - Its time for you to drive this bad boy - Ty si idiot. Místo toho, aby mu u večeře rozbil držku, protože fakanovi je hovno do toho, co jeho fotr dělá, kdy se vrátí domu, tak ho nechá řídit auto - Come on, boddy, slow down - You like to drive fast, isnt that right? I mean, why else get a car like this? - Tady měl režiser nějaký osobní problém, nebo se nám snaží přiblížit běžné problémy dneška a nesere se s tím. Určitě to filmu hodně přidává a odlišuje jej od tradičních rodinných klišé, kdy student píchá učitelku a a starej o tom neví - Jak dlouho ten film natáčeli? Nepřibrala? - You took pictures! - A video, actually. Capture the moment - Go fuck yourself! I would rather fuck you - Musíš ho zabít - Nebo se mu podvolit, děvko - Whats your plan? …exactly - That video like the proof of our love - And none of this will ever see the light of day, if you let me show you what possible. - Bcs I willl never ever let you go - Okey, we can look at this picture and we see, we know (protože ji nazval malou kurvičkou), that hes a psychopath, but its not the way the rest of the world is going to see it (proč pak by ne) - It wont sse the light of the day - Hm, myslim, že seš jeho favoritka - Call you later, dobře! Na poslední chvíli jsem to čekal! Ty brzdy mi předtím nedošly - Ted tu svini rozseká na malinký kousíčka, alespon doufám - I got a bit of a temper… Theres no denying that. But sometimes it gets the best of me - Like when I feel like Im being bullied. And no one likes to be bullied, Vicky - Can I call you Vicky? I mean, given that Im in your house and its after hours, calling you Vice Principal just feels wrong - Nemá chybu - See, my guess, Vicky, is that, uh, you dont like to be bullied. I mean, who would? - Slyšíte ty housle v pozadí? - But thats what you were doing to me today (tak to má bejt, příčina a následek) - Ta kočka! - Doufám, že ji sejme, tu starou čubku, a nenechá se převíst! - Dobře s tou sviní zatočil, ted tu druhou - On má i jejího fotra! - You cant interfere with destiny - Tvl, to je psycho! - Sometimes even heros have to make tough choices - Nakonec dal rodinu dohromady a sejmul tu starou svini - Written by Barbara Curry, ženská a její sny… - Produced by Jennifer Lopez, aha, to byla ona - Doporučuju! () (méně) (více)

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

david666

Za Jennifer * navíc, je to furt kus, dokonce bych řekl, že čím starší, tím hezčí. Jinak by se jednalo o podprůměrný thriller, kdy od začátku víta, jak to bude pokračovat a jak to skončí. ()