Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

Perverz

V poho oddechový film, který sice nehýří vtipem, těch funny momentů je minimum, ale spíše takový ten feel good, kdy prostě jen sedíte, film baví, dobře utíká, nemusíte nijak přemýšlet, s přehlídkou dobrých herců. Kdyby se to pojalo fakt jako komedie, protože potenciál to má, když si nasadíte cizí boty a rázem získáte jeho podobu, z toho by se dalo dost vytřískat. Ale já kývnul i na tohle, raz za čas není špatné mrknout na něco klidnějšího, prostě relax. Oddych. Tohle je ono. ()

Lefty86

Není to nic na co by jsme byli od Sandlera zvyklí. Nic šíleného, nic extra k smíchu. Ale hrozně příjemně se na to kouká! ()

filipvrbik

Výborný nápad, a taky docela slušná komedie- bohužel po skvělém úvodu to trochu opadne (taky samozřejmě vadí, že ačkoliv je Sandler v mnoha tělech, pořád nosí stejné oblečení- asi vysvětlivka pro blbce). No chtělo by to i trošku lepší scénář a film to byl takřka dokonalý, ale díky nápadu to bylo i tak celkem zajímavé a trochu to připomnělo Click, život na dálkové ovládání...70% ()

heihatchi

Jestli se chcete na tento film podívat stejně jako já jen kvůli tomu, že je v popisku napsáno komedie a hraje v ní Adam Sandler, tak to nedělejte. Je to spíše velmi umírněné fantasy-krimi, kde vás rozesměje až závěrečný proslov Dustina Hoffmana. Nicméně se na to dívat dá a když nemáte opravdu nic jiného na zkouknutí, tak toto může být zajímavou alternativou. ()

tyna97

Tohle sice není typická Sandlerovka (které mám ráda), ale po letech mě to přimělo zvednout hodnocení o dvě hvězdičky. Závěr byl kouzelný. ()

jura-roy

Dá se říci, že pokud (velké pokud) by to bylo uděláno jinak, tak by to mohl být skvělý film. Co jsem viděl byl jen příběh bez špetky humoru - komedie ani náhodou. Herecké obsazení nebylo špatné, jen hrálo v podprůměrném filmu. ()

BOURQUE

Film s jednoduchým dejom a nie príliš chytľavým scenárom, ktorý by som nenazval ako „komédia“. Opäť jeden zo slabších filmov s A. Sandlerom, napriek tomu, že charakter opravára topánok mu celkom sedel. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Olík

U mnou kdysi velmi oblíbeného herce začínám čím dále více kvitovat jeho vážnější tvář (Volání o pomoc, Komici). Jeho až Allenovsky působící švícko balancuje právě na hraně obou komikových tváří a když už nic jiného, tak pozitivem je minimálně fakt, že se za Sandlera na rozdíl od například Můj otec je šílenec nebo Jack a Jill nemusíme stydět. Cobbler, který kromě zvláštního anti-mainstreamového looku disponuje schopností zpomalit čas.....bohužel, jeho klidné síle by neuškodilo sem tam popohnat. Jinak ale stokrát lepší na pohled zahálčivý Sandler než Sandler na kterého močí los.....a za to dám verpánek do ohně. ()

MickeyStuma

Švec Max Simkin, znuděný každodenním životem, jednoho dne narazí na magické dědictví, které mu umožní stát se jiným člověkem a vidět tak svět zcela jiným způsobem. Znuděný divák by ṕotřeboval něco podobného, neboť má tento příběh z prostředí židovské komunity bohužel nemalý problém divácky zaujmout. Nebo v tom je skryt nějaký druh židovského humoru, který ostatní nechápou? Každopádně je hodnověrné, že snímek ztrácí svůj potenciál už v základech, čímž se stává nepochopitelným celkově. atmosfericky neobsahuje nic svěžího, zábavného, povznášejícího či ryze odpočinkového. V určitém směru se sice směr scénáře nakrojit pole vážnosti, ale ve své zoufalosti něco myšlenkového navodit zůstává ve velice vlažném stavu působnosti, bohužel směřující k naprosté zbytečnosti. Adam Sandler byl vždy ve své kariéře jako na houpačce. Chvílemi se mu dařilo, chvílemi zase ne. Tímto snímkem sjel cestou dolů, neboť stav věci tohoto snímku je takový, že prostě nefunguje. ()

Rathalos

Adam Sandler opat raz potesil,ono vylozene to nie je komedia,ale pacilo sa mi to,originalny namet k tomu velmi prispel,ono cele je to taka pohodovka na sprijemnenie dna alebo vecera...:-) ()

Skleni

Prekvapenie sa nekoná. I keď ho asi nik ani neočakával, že nie. Adam je ako vždy umravčaný, príbeh niečim zaujímavý a svojrázny no vyhrotený do extrémov ktoré Vás nútia si ísť zobrať vodu počas filmu a vôbec Vám nevadí tých stratených 10 minút z filmu. Proste klasika čo sa týka Sandlera. Mňa ale prekvapil trochu aj miestami jeho herecký výkon, ktorý sa dal považovať na pár minút za dobrý. Ostatní herci sú na tom dobre, ich postaví už tak moc nie. Dialógy prehnané, nelogické a veľa momentov zbytočných. Film zostrihať na 2/3, dodať viac dramatických scén, vtipy od "nášho retardovaného suseda" dať preč a nahradiť. No a potom tu máme super film. Takto priemernosť. Tesne síce, ale je to priemer. ()

HenryIvan

Ťažko, naozaj ťažko sa mi to hodnotí. Príbeh začína ako melancholická, nudná blbosť, prechádza až do niečoho čo má väčší spád, ale neviem to identifikovať a končí to predvídateľne s trochou WTF momentov. Sandlera som raz ľutoval, inokedy som sa cítil trápne aj za neho, ale zahral to solídne. Scénar neriešim, lebo to bolo príliš slabé. Naozaj neviem čo som tu popísal, no bol to čudný a rozporuplný film. Taký dobrý priemer. 60%. ()

tranquill

"Za chlapa mluví hodinky, co ševče?" Tahle komediální romantická fantasy komedie má docela dobrý námět a je rozhodně jedním ze Sandlerových lepších filmů. ()

dalziel

Nebolo to ani zďaleka tak zábavné ako som očakval, lebo potencial sa tu rysoval obrovsky.Napriek tomu sklamný nie som. ()