Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Kritik.

Skvelý motív, výborné znázornenie domácich miláčikov a ich sveta, milé postavičky, výborné charaktery, super trailer...ale hrozný dej, zlá myšlienka, celé pokazené neustálymi bitkami, nervami, agresivitou...deťom nedoporučujem. ()

rublik05

Další překvapení roku 2016! Jednoduchý námět skvěle zpracovaný do vtipného animáku. Chválím za výjimečně vydařený český dabing (hlas králíka v podání Dejdara nemá chybu!!) a za pudla s dobrým hudebním vkusem. Zábavná oddychovka nejen pro děti. 10/10. ()

RAFT

A zde, máme zase nový animák Tajný život mazlíčku ,co k tomuto animáku jenom dodat .Je to velmi zábavný animák,menší publikum si film oblíbí,já sem se vůbec nenudil,film skvěle odsejpá. 70% ()

P.H.

Těšil jsem se na tajný život mazlíčků. Stálo nás to i s popcornem (dítě nenažraný!!!) skoro litr. A ejhle - ono stačilo si zadarmo zkouknout trailer. V něm je všechno, co by dospěláka mohlo pobavit, zbytek je těžká vata (leda až na scénu s párečkama, ta byla (prý) super, jenže to jsem zrovna kvačil ratolesti pro další popkáč). Takže z mého pohledu docela velké zklamání, osmiletá ratolest se bavila velmi. Včil mudruj... ()

Frank1e

Hloupé a bez špetky humoru (pokud se tedy nesmějete situačním gegům, kterých je tam požehnaně). Ve srovnání s ostatními, současnými, animovanými filmy je tohle těžký podprůměr. Pro děti a mladší možná zábavné. A pointe celého filmu? Nenechávejte své mazlíčky doma! Nechoďte radši do práce a buďte raději s nimi! ()

masekjc

Bohužel Trailer prozradil skoro vše vtipné co se ve filmu nachází takže mi jednoduchý příběh už příliš úsměvů na tváři nevykouzlil. Animace jsou zpracovány perfektně a stejně tak dobře imitují reálné chování mazlíčku, v některých případech mi přišlo že kopírují funny videa, která kolují hojně po internetu. Tak či tak za mě, jako ne-fanouška animáků, lepší průměr. ()

Shitonit

Ježíši... Jasně že jsou animáky především pro děti. Ale když ty děti čuměj do ajfonů, musej dospěláci pomáhat zvýšit sledovanost. Proč ne. V poslední době jsou animáky docela vymakaný.. Ale z tohodle.. příběh dobrej, pár minut je fakt super, ale celkově jsem z toho poněkud Mimoň .. :-) ()

papadoce

Prvotriedna animácia, pár naozaj vydarených gagov, ale tak nejako ma to neoslovilo. Aj moje deti na to mali opačné názory, preto 3. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Krásná animace a pěkné a vtipné zvířatka. Škoda, že všechen tajný život je v traileru, zbytek je pouze zvířecí "dobrodružství" ()

TommyDiamond

Tajný život mazlíčku nenabízí žádný extra příběh, který by opravdu nadchnul a konečný happyend je až moc přehraný. Snímek je však silný a rozličný v postavám, jejich činech a přesvědčení. Tento animák patří mezi lepší průměr a někdy si ho určitě zas pustím. Jen mě mrzí to, že to opravdu nejlepší z filmu, jak už to tak bývá, jsem viděl v ukázkách a to není dobrý, když už na to jdeš do kina. A tak stále říkám, nedívej se u animáku a komedií na ukázky!!! Budeš akorát nasranej. ()

Alan_Shearer

Nejsem si jistej, jestli k úspěchu v animákové branži stačí pohled na roztomilý postavičky a perfektní animace. Hovno, nestačí. Těhle příběhů, kdy parta podceňovaných existencí se vydá na záchranou misi, jsem viděl tři prdele. Začátek byl zajímavej, seznámení s postavama taky, i když některý mohly bejt provedený vtipněji. Následná zápletka byla o hovně, většina vtipů a vztahových problémů klišé a tak nám vzniklo průměrné nic. 50% ()

TSZ

Není to špatné, ale nemohl jsem se zbavit pocitu, že z toho šlo vykopat mnohem víc. Dějově je to sice slabé (jako většina dětských animáků), ale povedené fórky jsou fajn. Problém je právě v tom, že humoru tam není zdaleka tolik a že celé téma šlo vytěžit mnohem lépe. ()

Knor

Takhle nízký hodnocení se mi nelíbí. Tenhle animáč je skvělej, pobavil mě a hodně jsem se nasmál. Nic jinýho jsem nechtěl. ()

fellaZ

Hyper-nesympatické postavy (snad kromě toho bílého pejska) a ex-machin tam bylo, že by se za to i Harry Potter styděl. ()

Scraffy

Prekvapivo priemerná rozprávka, ktorá je taká už klasická. Neprináša nič nové a vidíme to isté na čo sme už zvyknutý. Škoda, lebo to malo veľký potenciál. Snáď to pokračovanie napraví. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest