Jason a Evan se vydávají na dobrodružnou záchranou výpravu. Jejich kamarád Nardo se totiž ocitl nahý kdesi v Mexiku... Komedie od scénaristů filmu Pařba v Bangkoku a Stursky a Hutch. (Bioscop)

iXtr3m3

Nejako som to zabudol ohodnotiť v čase, keď som to videl, tak dobieham zameškané. S fantastickou trilógiou Pařba to nemá filmovo moc spoločného, ale ako parazitovanie na značke to beriem, nebolo to najhoršie, dokonca v určitých okamihoch to bolo fajn, preto síce ošúchané a slabé, ale predsa len tri hviezdy. ()

Garch odpad!

Není to dobrá "Pařba", není ani průměrná: vydržel jsem až do vysvětlování matce, co chtěli fotit... pak už to nešlo. Zbytečný a ubohý film. ()

KNTRFKT

Nardo alias Nerdo je celkem retard, stejně tak jeho kamarádi a celý tenhle film. Tvůrci Pařeb si šlehli trošku větší dávku než obvykle a při pauze mezi ojížděním hollywoodských shemalů sepsali tuhle bezpohlavní PTÁKOVINU. INu, komu není dlouho pohoněno, jakoby nežil a tak se Armstrong přiklání k tomuhle výronu semene a celé to završuje svým podpisem. ()

Olík

Současný trend....chlastají všichni, všechno a všude a aby to na první dobrou trefilo do nosu každého milce podobných dýchánků, tak tomu v tuzemské distribuci dáme název Pařba v ... No buďme k sobě upřímní na první pohled to vypadalo na takou amatérskou béčkovou kopii kdovíčeho. Máte pocit, že všechno už jste někdy viděli a bohužel v kvalitnějším provedení. Navíc ústřední trojice je sympatická asi jako Babiš zade dveřmi. Ale rozjelo se to......pár panáčků v hrdle navíc a už se to valí. Na kluky jsem si zvyknul (teda upřímně, Adam Pally mne nepřesvědčil až do konce) a uznávám, že to místy byla docela jízda......sice to pořád to působilo jako Adidas z tržnice, ale to triko už tolik nekousalo a v tmavé a opuštěné ulici docela slušelo. ()

Plechpetr

Jediná výhoda této kopie Pařby ve Vegas je scénka na mini policejní základně s celou. Jinak to vypadalo jako pěkná kravina. Prostě čistá kopie. Btw nechápu, jak se zrovna tohle mohlo dostat do českých kin, když spoustu jiných, kvalitnějších snímků, byť třeba cizojazyčných, se k nám nedostane. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Já se tedy bavil dobře. Zábavné a praštěné scénky, ikdyž někdy i "nucené". Jasně, téma je okopírované, ale celkem slušně. ()

mimozakon

Jasneee, posiereme ti svadbu, ty sa teleportnes do Mehika a my ta pojdeme zachranit. Parba na entu. Drogy, mafia, skorumpovana policia, odvazna zenuska, dementni kamarati. ()

kacir odpad!

Pozerám to 21 minút..a prišiel som na to, že už nevydržím ani minútu, pretože je to obrovská priam až strašná, tupá, nudná, trááápna píííííčovina s odpornými hercami!!! ()

sabo5

Zbytečný film který kdyby nevytvořily by nikoho nenapadlo že vůbec něco tak hloupého může vzniknout . A ještě hloupější je to že vlastně film by byl o ničem kdyby se nestalo na začátku prozření pomocí trávy. A proč vlastně dávám 1* kvůli hereckému obsazeni nedůležitých postav a T.J.Millera kteří mi pomáhaly na chvilku zapomenout že je to špatný film ()

ludovit14

Strašne zlý pokus! Jedná sa o céčkovu záležitosť, ktorá nedokáže diváka ničím zaujať a to nie ešte pobaviť. Herecké obsadenie úplne nezmyselne, ktoré trieska jednu trápnu hlášku za druhou. HOD:20%.PS: Veľká škoda času! ()

PatrikP4

Momenty to mělo, to ne že ne, ale boužel jich nebylo moc, spíš hodně málo... Já jsem se na to díval po Méďovi 2 a to byla chyba, kdybych nekoukal na Teda tak se tady u toho možná zasměju více, to se boužel nestalo... ()

StanleyVanH

Já teda nevim, ale mě se tahle čůračkovina páčila, sice trošku napodobenina, ale zasmál jsem se víc než u originálních třech dílech pařeb. Kdyby to dali jako čtyřku, hovno by se stalo, beztak tamty díly jsou jedno a to samé, takhle to každej uzná za kopii, když to nepatří k tomu. ()