Sabrosito (S03E04) (epizoda)

Sabrosito

Krimi / Drama

USA, 2017, 46 min

Saakra konečně to pořádně ohulili, tenhle díl je zatím nejlepší předzvěst k příštím událostem, do prdele fakt že mě to navnadilo jako sviňa. Gus konečně dostal zaslouženej prostor, tak doufám, že brzo převezme velkou část scény, protože o tomhle cápkovi se chci fakt dozvědět víc! No a právničina konečně taky vypadá napínavě, vím, že tohle zmiňuju snad u každý epizody, ale musím ještě jednou - konečně už tam nejsou ty případy z důchodcema (tady vidíte, jakou to na mě zanechalo duševní stopu, koukat se prakticky celou sérii na to, jak se jenom řeší důchoďák, no neříkejte, že vás to taky nezačlo nudit). Hodnocení: 8/10(29.2.2020)

Při každém jednotlivém pohledu na kulináře Gustava ve mne kypí žluč takovým nehorázným způsobem, že musím automaticky uznat, že takový nepředstavitelný pocit nesnesitelnosti jsem nezažil fakticky dlouho... Mikeova úsměvná dějová linka opět neměla sebemenší chybu... "Nice to fix something for once!"(30.9.2019)

Parádní první polovina z pohledu Hectora a Guse a parádní konec. Prostě parádní díl. "Bingo."(2.10.2017)

První půlka dílu je ve znamení souboje mezi Hectorem, Gusem a Mikem. Druhá půlka je Jimmy vs. Chuck, kterého, jak se zdá, tentokrát doběhne Jimmy s Mikovou pomocí.(3.1.2019)

Půlka dílu bez Jimmyho? Zajímavé. Seriál si prostě jede vlastní tempo a nehodlá to měnit. Už chybí jenom ten Walter.(8.5.2017)