Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

pornogrind

Začátek filmu je takovej vlažnější a nic moc zajímavýho nepřináší. Vše se začíná měnit když přichází rozklad(tělesnej i ten duševní). Film vrcholí v poslední půlhodince, která se nese v podobě krvavých orgií. Film lze samozřejmě vnímat i jako podobenství. Slabší 4 hvězdy. ()

Kudly4

Už to tu bylo napsáno několikrát, ten rozjezd je šííííleně dlouhý, přesněji až po 60 minutách, se začne konečně něco dít. Ale díky bohu se na Alex Essoe celkem hezky kouká, hrát opravdu umí a jde vidět že jí horory baví (nic jiného zatím netočí) Můj druhý film s ní po Midnighters a už tady mi ukázala svou parádní postavičku, se vším všudy. Po dlouhém váhání, tu čtyrečku (slabší) dám, protože se na tu nechutnou proměnu a brutální masakr v závěru vyplatilo počkat. Potěší i skvěla hudba a určitě Starry Eyes stojí za zhlédnutí. (679. hodnocení) ()

Campbell

Bojoval jsem hodně dlouho abych mohl dát 4*. Ale nakonec dát jen 3* to hlavně za hodně dlouhý rozjezd. Sice scény na pohovorech byly zajímavé a zábavné a skvěle natočené ale zbytek byl takový o ničem a zbytečně zdlouhavý. Co mě ale potěšilo byla hudba která hodně evokovala to nejlepší z 80 let. škoda že není k sehnání soundtrack protože bych ho okamžitě koupil. jak jsem tedy řekl pomalejší rozjezd ale finále je neuvěřitelně brutální a drsný. Krve je tu jak naděláno a ubodání a drcení lebek tu je parádní. Kamera je solidní a hlavní herečka je parádní. Je sympatická a hraje solidně. Nepříjemný film který ale hodně potěšil. ()

korbitch22

Hned od začátku na vás dýchne výtečná atmosféra, hlavní hrdinka je sympatická a její výkon fantastický.Mám rád takovýhle pomalejší horory, hlavně když umí chytnout příběhem.Celou dobu si řikáte, ''sakra, co se to tam děje'' a dychtivě čekáte na odpovědi, bohužel ty nepřijdou a to je to, co tuhle nenápadnou a výtečnou žánrovku brutálně srazí dolu.Je sice fasjn, když si většinu stopáže tak nějak sami říkáte, co to asi je a vo co tam de, ale když vás v tomhle tvůrce nechá úplně, vždycky mě to nasere.Takže teď si prostě jako asi máme říct, co to mělo kurva všechno znamenat.Kdyby mi dal režisér racionální vysvětlení, nebránil bych se mnohem lepšímu hodnocení.Protože při některých pasažích se tajil dech a už dlouho tu nebylo tak brutální a dokonalé znázornění vražd.Výtečná žánrovka, kterou zazdil nijaký konec a ty slinty zdejších imbecilů o amatérismu vůbec neberte vážně.65%. ()

MontyBrogan

Prvá približne polovica bola pútavo záhadná, druhá prevažne nechutná. Ak tam chcel byť nejaký okultizmus, mal mať dostatok priestoru, aby vyvrcholenie filmu viac dávalo zmysel. Vymenil by som to za scény trhania si vlasov, nechtov a vnútorností ostatným. Čvachtavý gore je hocikde, filmová spoločnosť lomeno sekta, už je ale zriedkavejší jav, preto sa malo viac popracovať na jeho pozadí. ()

Pítrs85

Škoda, že to hororem začne být až tak dvacet minut před koncem, protože ta hodina a kousek před tím je sice celkem fajné existenční dráma, ale přeci jen- bla bla bla :-) Naštěstí v momentě kdy se to zlomí, se z toho vyklube správný psycho se spoustou povedeného gore. Alex Essoe v hlavní roli docela exceluje (čti- budete jí nenávidět tak po úvodních pěti minutách ;-), navíc potěšila přítomnost Pata Healyho. Škoda jen, že je to celé vlastně hrozná hovadina :-)) Ale hovadina, která může slabší nátury trošku vycukat. ()

MáŠa

Odpornost. Nejdřív celkem zajímavé, co se bude asi tak dít, ale nijak přitom extra děsivé. No a pak se teda něco děje, moc příjemně se na to nedívá, děsivé to taky není, a pak přijde několik nechutných scén a je konec. ()

JASON_X

Velká škoda, že film končí v okamžiku, ve kterém by se mohl naopak pořádně rozjet. Ale to neznamená, že bych se první hodinu nudil, naopak. Patálie jedné hezké slečny s oslňujícím zadkem a nezdravou ctižádostivostí mě hodně zaujaly svým trochu alternativním stylem režie i několika výraznými momenty. A po poslední třetině už jsem s plným počtem neváhal ani na chvíli, mám totiž velkou slabost pro nestandardní, nízkorozpočtovou a přitom nápaditou a zajímavou filmařinu. A taky fandím nestádním tvůrcům. A i když je pravda, že v průběhu filmu jsem zaznamenal několik přímých i nepřímých odkazů na několik jiných filmů, celek se mi prostě hodně líbil a basta. A dobrá syntezátorová filmová hudba je plus navíc. A ono je vlastně nakonec dobře, že film skončil tam kde skončil, a že předehra k vyvrcholení byla tak dlouhá a pomalá; kdyby tomu bylo jinak, Starry Eyes by splynul s myriádami jiných horrorových béček. ()

Morholt

Hodinu jsem čekal, kdy se začne něco dít. Do té doby to bylo jen o mírně narušené dívce, která se chce stát herečkou a přemýšlí o tom, kam až je ochotna zajít, aby si svůj sen splnila. A vzhledem k tomu, že herci i tvůrci jsou spíše amatéři, nebyla to žádná lahoda. No ale pak to začne a těch 60 minut nudy mi poslední třetina filmu z velké části vynahradila. Rozklad i vraždy mají něco do sebe a nevadil mi ani konec s pointou, ačkoliv mi to přeci jenom přišlo trošku moc. 55% ()

corpsy

Nesie sa to v pokľudnom duchu, možno to začne aj nudiť, ale ak sa prekušete cez celkovú nezáživnosť prvej hodiny, dostanete excelentný záver, ktorý by som označil za jeden z najlepších v tohtoročnej ponuke hororov. Gore, atmosféra a nápaditosť. Len škoda, že to všetko nemá aj zvyšok. P.S. Chválim hudobnú zložku, úchvatné retro synth, ako zo starej školy. ()

maddy

Twinkle, twinkle, starry eyes, How I wonder how successful you are, Up above the Hollywood hills so high, Like a movie star shining in the sky ... rozklad Hollywoodskeho sna v priamom prenose a nečakané tohtoročné prekvapenie. Starry Eyes je presne ten typ „hororu“, ktorý vyhľadávam. Tie úvodzovky sú v tomto prípade schválne, nakoľko Starry Eyes nemá priveľmi šancu potešiť vyslovene hororovo zameraných divákov (súdiac aj podľa niektorých hodnotení). Pre tých to bude pravdepodobne priveľmi nezáživné, nakoľko väčší masaker sa rozbieha až v posledných pätnástich minútach, dovtedy sa film zameriava výhradne na psychický rozklad jednej naivnej (a narušenej) začínajúcej herečky. Po väčšinu času je tak Starry Eyes len veľmi znepokojivou psychologickou drámou. Zato psychologickou drámou, v ktorej atmosféra ide až na kosť a divák tuší, že niečo nepríjemné visí vo vzduchu a čaká kedy nastane zlomový moment. Chvíľami to pripomenie staršiu „hororovú“ tvorbu Polanskeho (Rosemary's Baby), chvíľami zase nedávneho Cronenberga (Maps to the Stars). Zo začiatku film pomaly buduje napätie, pozornosť drží vďaka snaživej herečke v hlavnej úlohe až sa vo finále zlomí do o mierne úchylného Béčkového slasheru, ktorý nešetrí brutalitou, aj niekoľkými pôsobivými scénami (prebudenie sa zakrvavenej hrdinky zabalenej v alobale, rozdrvenie hlavy činkou a pod.). V závere tomu síce trestuhodne chýba nejaká zmysluplnejšia pointa, ale vo výsledku som s tým spokojný. Je to aj za striedmy rozpočet slušne natočené, dostatočne znepokojivé a jemne „sick“. Akurát od toho nečakať horor, ale skôr takú o dosť drsnejšiu psycho-drámu. CELKOVO: 3,5* (7/10) ()

Remedy

Ta “aronofština“ z toho úplně čiší (což by nemuselo být nutně na škodu), bohužel jsem se v některých pasážích neubránil vnitřnímu hodnocení “WTF“ a fakt to nemyslím jako pozitivum. Je to určitě podnětné jako alegorie života plného osobních ambicí a zoufalé snahy uspět ve velkém filmovém světě. Proměna hlavní postavy je vcelku zajímavá, ale jen do té míry, dokud děj nezačne směřovat k přílišné spiritualitě. Chápu, že to sektářské téma je tady vlastně podružné a slouží pouze jako prostředek k ukojení vlastních ambicí, přesto jsem se nedokázal ubránit pocitu, že je to na některých místech už přestřelené. A ten soundtrack, který by se v naprosté většině hodil spíše do nějakého giallo filmu, tomu taky moc nepřidal. Vanová gore scéna ale stála za to. ()

honajz2

Prvních a posledních 20 minut super, jinak je to nuda neskutečná. Strašně rád bych dal vyšší hodnocení, ale nejde to. Ono je to taky tím, že je to dost dlouhou dobu strašně klidné, nic vážného se neděje, všechno je docela fajn a pak až v posledních 20 minutách to přijde. Úvod vypadal dobře, jenže jsem nečekal, že pak nastane tak neskutečná nuda. Tyhle horory o neúspěšných herečkách, co dostanou životní roli, mi připadají celkem zajímavé už jenom tím, co se z toho dá vytěžit. Vezměte si třeba Mulholland Drive, sice to není úplně horor, ale o čem to je? Nebo Inland Empire tímhle začíná, ale pak to není moc podstatné. Každopádně, Starry Eyes mělo potenciál jak sviňa, ale utopilo se to v nudě. Mí to 70 minut, možná by to vypadalo jinak. Takhle ocením jen provedení nápadu. 2* ()

peiton

Snímok,ktorý by bol možno príjemným prekvapením opierajúc sa o originálnosť námetu (u mňa zaujímavým artiklom) skončil u mňa na celej čiare.Inými slovami,tak ako sa pohyboval v medziach relatívne reálnych,završil to absurdne nezmyselným posledným dejstvom.Nie ja netúžim vidieť akoby rozpadávajúce sa kúsky tela (i ked to včas stopli) a neprirodzene sfarbené šošovky..A taký dobrý potenciál to malo a takto mi to spackať.To je vrchol drzosti. ()

Aljak

No fuj, to čo bolo za hnus? Odhliadnúc od poslednej pol hodiny, ktorá bola nesmierne nechutná a asi 10 krát ma naplo na vracanie, tak až do tej poslednej fázy to pôsobilo veľmi zaujímavo. Prvá polovica mi prišla ako veľmi nádejný základ pre skvelú zápletku, no keď sa do toho vniesli tie hororové scény, tak moje nadšenie prudko upadlo. Kiežby sa žánrové zameranie radšej tiahlo v thrillerovej rovine, určite by to tomuto filmu viac prospelo. Dávam 1* za veľmi sľubný začiatok a po celý čas vynikajúcu Alex Essoe - aj keď tá jej premena bola dosť nechutná. ()

Rodriguez odpad!

Další ze zbytečných filmů roku 2014! A říkat tomu horor je pěkná stupidita! Sice konec nebyl špatnej, ale to nevynahradí, těch 75 minut nudy, kterýma se musíte prokousat! 0% ()

bourec

Tak zaprvý musim napsat,že nemám rád filmy,kde na konci nastává čas pro moje osobní fantasmagorie.Proč,jak,co to znamenalo.Z tohodle to prostě nedokážu vydedukovat,Jinak film v první hodině tajemnej,bizární,chvílema ale taky nudnej,s Carpenterovskou hudbou,a celkem sympatickou hlavní hrdinkou.Poslední dvacetiminutka rozjede slušnej masakr,pak nějaká přeměna a je konec.Celkově ne moc povedený,ale u některejch scén mi nebylo dobře po těle.Hnus.40%. ()

dubinak

Starry Eyes na mě už od začátku působilo nadmíru podivně a necelistvě. Největší problém jsem měla asi s hlavní herečkou, která mi prostě nebyla vůbec symptická. Scénář sice vyvolává smíšené pocity a spoustu otázek, ale nedává moc odpovědí. V podstatě do šedesáté minuty skoro nic nepřichází a teprve v poslední půlhodině se začíná k něčemu schylovat, za což dávám ty dvě hvězdy. Protože takovou brutalitu a slušné gore jsem nečekala. Pokud bych měla hodnotit příběh a pointu, pro mě byly tyto aspekty skoro bezcenné. Nejspíš na tento film rychle zapomenu, protože i ta slušná půlhodinka nevyváží tu předešlou nudu. ()