Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

B_EyE

Po nějakých těch 11 dílech mám pocit, že se sněhulák stále tak nějak rozjíždí. Našlápnuto celkem má, jen doufám, že se ve výsledku začne blížit spíš České Sodě, než bídnýmu Tele Tele... ()

Woodstock

Tak se nám zbláznil Kohák... a nejen on. Vždyť vyrobit "zábavný" pořad je tak snadné! Stačí si zavzpomínat na svá léta na základní škole (první stupeň) a všechny ty "notyvoe!" úžasné vtipy, vykládané o přestávkách. Dnes si chlapci myslí, že jim stačí přetáhnou přes pupky reklamní tričko s obrázkem Monty Pythonů, otevřít flašku České sody, ucpat ji palcem, pořádně s ní zatřepat, vrazit si ji do prdele... a z úst jim začnou spolu s bublinkami tryskat i perly humoru. Jenže nezačnou. Zmiňovaný postup je vhodný pouze jako klystýr. Nicméně, televizní zábava pro gaučáře má tu prima vlastnost, že své vděčné diváky si nakonec najde i ta sebevětší amatérská a trapná sračka. Viz komentáře čtyř a pětihvězdičkových příznivců seriálu, ty mě pobavily. S nima byla větší prdel, než s celým Huhulákem. ()

mh.mail

20% - Nene, když dva dělají totéž, není to totéž. Pokusu o novou Českou sodu značně vyšuměly bublinky. Ale ona i ta originální Česká soda je spíš legendární než geniální. ()

gumbo

Nejlepší satirický pořad od České sody. O třídu lepší než TELE TELE nebo různé Bazary od Izera. Po prvním díle 75% P.S. Že to má zde momentálně 29%? Asi taky nějaký vtip :D ()

gombarix odpad!

Nemám chuť sledovat nějaké další díly, abych si třeba vylepšil názor. Zdaleka nejvtipnější je tadyta oficiální anotace. A představa, že si tohle ČT představuje jako nástupce České sody. EDIT: přes 3 tygry si mě kousek tohoto epesního díla zase našel (jakýsi výběr z Kozuba), a byť vydržet se to dalo, odpad ponechám. Snaha napodobovat Pythony apod. je evidentní a místy až bezostyšná, ale je to snaha trapná, ukoptěná, přinejlepším snesitelná, a každopádně žádnou přidanou hodnotu nepřinášející. Zbytečná záležitost, což nejvíc vyhřezne pokud člověk zrovna náhodou MPFC zase sjíždí. ()

Faila

Asi se shodneme, že se neshodneme. Každý má jiný vkus a o různorodosti smyslu pro humor není třeba mluvit, takže ... Mi Pečený sněhulák svým stylem sedí, já se u něj zasměji, pointu si ve skečích najdu a radost mám převážně z hereckých výkonů všech protagonistů, jimž tato komika velice sedí a vtipnost jednotlivých gagů jim dokáží dodat právě oni svým ztvárněním. Jediné, co mi na Pečeném sněhulákovi opravdu hodně vadí, jsou komentáře jeho odpůrců. Něco se mi líbit nemusí, ale že se najde tolik lidí, co jsou schopni něco tak nechutně odsoudit, to bych ani v naší zemičce nečekala. Uklidňuji se tím, že klesání míry adekvátnosti použitých adjektiv v komentářích a stoupání jejich vulgarity má dle mého hodně společného s inteligencí autorů těchto komentářů ... ()

Olík

Skečová show ostrovního střihu je specifické odvětví nemající v naší "buřt kotlině" žádných tradic a proto ze strany jeho tvůrců jde o jakousi školu za pochodu. Jasný je to horská dráha, ale ať hodí kamenem, kdo spadl z nebe již jako učený. Minimálně poklepání po ramenou za odvahu a to ne jenom pánům Štabňákovy, Mrazíkovy, Kohákovy, Kalužovy, Skórkovy a dalším, ale také České Televizi. Já osobně bych se dalším dílům nebránil........uvidíme jak se k tomu postaví veřejnoprávní médium. ()

anitae

Vydržela jsem až do konce, ale jestli takhle vypadá pořad co má koule, tak já si dám raději něco bezpohlavního... ()

journeyman

Jednou týdně servírovat půlhodinu víceméně propojených skečů, to je výkon! A navíc - navzdory většině aktuálního hodnocení - musím říct, že tenhle typ humoru tu chyběl. Čekali jste něco, co už tady bylo, ale ve verzi pro rok 2014? Čekali jste novou Sodu, další pokračování Monty Pythonů? Od Sněhuláka nic nečekejte, protože je nevyzpytatelnej. Smekám před všemi zúčastněnými, že se bez zábran vrhli do vysílání a dokázali narušit večerní vlny pofidérního zpravodajství a nekonečných mýdlových oper. ()

DAPDO

Mám rád Kubu Koháka a jeho styl humoru. U každýho jeho vystoupení nebo rozhovoru v televizi se bavím. Když jsem si přečetl, že poběží jakýsi Pečený sněhulák, který režíruje on, těšil jsem se, že se konečně zase zasměju jako v dobách České sody. Bohužel se to nepovedlo. V průměru pěti skečů se jednou trošku uchichtnu, dvakrát nepochopím o co vlastně šlo a dvakrát čekám, jestli to náhodou nebude pokračovat, protože se nemám čemu smát. Každopádně Jakube přeju hodně štěstí do další tvorby, ty máš rozhodně koule, tento sněhulda ale nee. ()

Ygnor

Tak výrazně slabé, že to hraničí s odpadem. Pondělní večery ještě po A.K. kousek vydržím, ale tupost bohužel tohle arci dílo sráží na kolena, tudíž jsem se nikdy nebyl schopen dodívat do konce... Za propagaci Ostravy bod. ()

Harts

i přes všechny negativní reakce se na to dívá spousta lidí a proč, když se to nikomu nelíbí, možná hlavně proto, nádherný divný a šílený humor, gratuluji :-)))))))))) ()

BaronDevil odpad!

Jestli tohle ma bejt jakasi napodobenina Cesky sody, tak to je stejny, jako by nekdo chtel rict, ze papir je napodobenina emailu. A nemluvim nutne zrovna o papiru na psani, ale vzhledem k tomu, jak tenhle "zabavny porad" vypada, by se dalo mluvit spis o toaletnim papiru. ()

gazogazo

Snaha vykrást takový půl století absurdního humoru ( ten kdo videl něco velkovlaku a trochu letěl s cirkusem od toho dostane přímo pesti) plus nálož velemrzutych nenapadityych nacistických a telemrdkovskych lepenek na krabice ...Cením jeden dobrej 'dzouk' a to že se o to někdo snazi ()

AloeB

Ve stínu událostí posledních dní se mi na YT začala objevovat i jedna nejmenovaná epizoda tohoto počinu, ze zajímavosti jsem tedy shlédl pár dalších, zda jsem již dospěl k nadhledu a začnu tento jistě geniální humor chápat. Zoufale jsem však nucen konstatovat, že jsem stále ten samý suchar, kterého víc znechutí fakt, že tvůrci užívají bezplatnou O Fortuna, než aby si užíval jemnou nekorektní ironii tohoto skvostu. Ono, možná už patřím do té generace, která jednoduše potřebuje post-irony, aby se smála, ale vzhledem k tomu, kolik ironických pečených sněhuláků jsem teď při prokrastinaci u školního projektu viděl, tak jsem rád, že jsem právě v tom věku, kdy ještě dělám školní projekty a nechápu ironii. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů