Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

Zodd

Obrázkový meme humor roztažený do několikaminutových skečů holt neutáhne seriál. I když ti, co to tu zdvihli z šedé skoro k 50% asi mluví jinak. ()

triatlet odpad!

Asi nemám vypečený smysl pro humor... Jednu hvězdičku přidám, pokud u počtu dílů bude místo ? maximálně 3. ()

Nettrass odpad!

Tak mi tak připadá, že ty pořady, které ,,mají koule,, tvoří někdo, kdo těma koulema i myslí. Kdo by taky pekl sněhuláka, jedině de Bill. ()

honajz

To je tak blbé, až je to chvílemi nechtěně vtipné. Nepobavily mne ani tak vtipy, které jsou fousaté až na půdu a pointa je jasná (někdy dokonce ani pointa není), ale spíše chuť herců to zahrát, je to dobře zrežírované, kamera docela ujde. Ale ta primární snaha o humor, ta je vážně hodně tristní. ()

Thomick

... a ze všeho nejhorší na tom je, že podle vedení ČT zřejmě český publikum ještě neni na takovou dávku nekorektnosti připraveno. Tomu se řiká uhodit hřebíček na hlavičku. --- Ale ne, zas tak strašný tofakt neni - docela v klidu tomu dám ty svý tři milosrdný díly a teprve pak si zahodnotim. Koneckonců, jak vhodně vzpomenul Splasher, Českou sodu by po pilotu taky kdekdo poslal do odpadních vod. ()

Xeelee odpad!

Jeden díl tohodle neštěstí stál 750 tisíc. Sedm set padesát tisíc!!! Infobaden TV si vystačí s 2/3 rozpočtu na jeden díl celej rok. Tohle fakt bolí. Totální selhání na všech úrovních. Trapnost a totální absence takových základních věcí jako je humor nebo pointa. Odkazovat se na Monty Pythony je známkou demence a ztráty soudnosti. Jestli aspoň něco stojí za to, tak reportáže infobadenovskýho ražení, i když často ne takových kvalit (► 1, 2; 67 min.). Každá rozsekaná do 4 vstupů v průběhu dílu. Ten okolní balast ale z totálního dna vytáhnout nedokážou. Celej sněhulák působí od začátku do konce amatérsky a odflákle a název, cokoliv se sněhuláky nebo znělka kombinující Also sprach Zarathustra s rozjuchanou znělkou jakéhosi pořadu pro nejmenší je jedno nekončící WTF. Kvalitní satira dnes prostě nemá šanci dostat se do televize. A doufám, že na současných 13 dílech tohle neštěstí skončí a nedočkáme se dalších veřejnoprávně vyhozených 9 mega. | ► Pečený sněhulák ()

Coleator odpad!

Nějak se mi nechce věřit, že tohle má na svědomí Jakub Kohák, jehož reklamy beru jako to nejlepší, co u nás v tomto oboru v poslední době vzniklo... Nejčistší odpad, který může být... ()

Tommassi3 odpad!

Proč platí Pečený sněhulák za tak ukázkovou sračku ?? Jednoduše hlavně kvůli přístupu České televize, které vyhovuje podobný bezobsažný patvar bez vlastního názoru na cokoliv, jehož tvůrci se zbaběle schovávají za sousloví nekorektní humor, ten totiž říká, že pokud mu nerozumíte, vaše smůla, vaše duševní nepřipravenost.. Zamrzí zejména skutečnost, že Sněhulák vlastně navzdory svojí prázdnotě, jak myšlenkové, tak rozhodně i co do humoru, vůbec nemá špatné řemeslo.. Ale proč, když to vlastně nakonec, a vlastně i hned zpočátku, pozbývá smyslu, když Sněhulák vypadá jen jako píárko Kohákova trapnobandu ?? Proč právě Kohák, jehož reklamy na mobilní operátory a banky patří k těm jistě nejpovedenějším, nedokáže, když dostane prostor i možnost, divákovi cokoli sdělit, natož ho pobavit ?? Odpověz si sám nebo zapomeň, totiž chytrému napověz.. ()

evilmind odpad!

Vždycky jsem si myslel, že naprosté dno televizní "zábavy" je pravidelně k vidění na různých menších komerčních televizích. Ale ČT se s nimi pustila do boje opravdu ze všech sil, a opravdu nechápu, jak pod něčím tak k uzoufání trapným a nevtipným může být podepsán Jakub Kohák. Stejně tak nechápu, co na tom jako má být nekorektního, nebo snad dokonce kontraverzního, je to prostě jen prachobyčejně hloupý. ()

ledzepfan

No jééžišmarja to je zase přechytračelých pindů, akademické kritiky a přiblblých hejtů.... Jak já tyhle české skečové kokotiny nemusím tak pečený sněhulák je v klidu. Něco je slabší, něco je povedenější, něco vyzní jinak než asi mělo, ale pořád je to vpoho.. Všichni co se proti tomuhle ohání čtvrtníčkem nebo dokonce pythonama by si měli tyhle zbožňované kultovky zkouknout znovu aby zjistili, že i tyhle skečovky jsou z velké části jen přiblblé(a často taky trapné) vaření z vody a že za těch x let provozu prostě jen stihli nasbírat pár výraznějších(až brillantních) scének ze kterých žijou dodnes. Sněhulák je v rámci skečovek nadprůměrně natočený, hodně slušně zahraný a pár vtipů má nápad a šmrnc... Fakt, že aktuálně má sněhulák na CSFD černých 25% a kokotina jako kanadské LOL:-) má 62% sám o sobě svědčí o evidentní hejterské hysterii. EDIT.. Kvalita z mého pohledu velmi rapidně klesla a po cca 4-5 dílech jsem to vzdal..čekat půl hodiny křeče na jeden možná dva dobré fory se mi nechce... Hodnocení nechám na těch 3 ale kdybych na to koukal dál ai bych už strhával. ()

jarkolar

Já viděl dva díly a rozhodně mi to nepřišlo hrozný, naopak. Dal bych tomu 3, ale přihodím ještě jednu za místní chytráky x). ()

NinonL odpad!

Viděla jsem jeden díl a nevěřila vlastním očím - uším. Dělat si legraci z nevidomých nebo z psychicky nemocných chce notnou dávku cynismu. Ale servírovat to (hlavně mladým) lidem jako normální, jako trend, jako legraci, je hnus všech hnusů. Další část se věnovala po tisící lánskému projevu prezidenta republiky, po tisící prezidenta urážela. Bývalý komunista, dnes generální ředitel ČT přejal praktiky bolševické televize velmi dobře. Komunisté byli taky agresivní, manipulovali, překrucovali fakta, vysílali lži a propagandu. Také dělali z diváků idioty. Ale nikdy nebyli vulgární a nikdy nehanobili symboly československého státu. Podobná nenávist a hysterie v médiích probíhala naposledy v 50. letech, v době politických procesů a poprav (Slánský, Horáková a další). A já se ptám - proč mám nejhorší komunistické praktiky na Kavčích horách platit? Proč mám platit propagandu, manipulaci, lži a stupiditu? Proč mám platit ponižování nemocných lidí? Proč mám podporovat vymývání mozků, nenávist a bolševické způsoby současné "veřejnoprávní" televize? ()

pools

Rozhodně to není tak dobré, abych tomu mohl dát s klidným svědomím odpad, to by se chlapci museli snažit více. ()

type_B

Některý fóry nejsou tak blbý :) EDIT1: První díly český sody taky hledaly svoji identitu, takže bych to s těma odpadama tak nehrotil a dal sněhulákovi šanci ;-) EDIT2: Poslední díly jsou už poměrně zábavný, zvedám hodnocení! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů