Skoro doma

Předloha:

Adam Rex (kniha)

Lorne Balfe

Nick Fletcher

Namotavka na celovecerny Home, ktory pride do kin v Novembri 2014. Videne v kine v 3D ako predfilm k "Mr. Peabody & Sherman". Kratke a jednoduche, no dostatocne vtipne a napadite. Uspesne ma to navnadilo na celovecerak, som zvedavy na Steve Martina a na to, co nam prichystali tvorcovia "Get Smart" a animaku "Epic".(20.4.2014)

• minusha97

Tento krátky film je všetkým, čí je DreamWorks známe a čo na animovaných filmoch nemám rada. A stihla som sa nudiť už za tie štyri minúty. Ako prequel k Home dobré, lebo človek vie o čo sa tam jedná a dokáže sa stotožniť s ich pátraním, ale inak je to dosť slabota. Príbeh to samo o sebe nemá, spolieha sa to na stokrát zopakovaný vtip, ktorý ani nie je vtipný a akokoľvek emotívny moment, ktorý sa dá za štyri minúty vytvoriť, radšej zahodia pre vtip. Ako sa má človek s totožniť s týmito bytosťami a prejaviť im nejaké sympatie?(7.1.2017)

Co Vám je? :) Proč modrá barva? Podle mě je to velmi zábavné promo k celovečeráku. Je pravda, že pokud se vám z nějakého důvodu nelíbilo, tak na film asi opravdu raději nechoďte... :)(30.3.2015)

Tak to jsem zvědav, co u nás ty fialové potvůrky provedou, zatím to je tak akorát na průměr.(30.3.2014)

"Someone please discover a planet I can discover." Nejvtipnější bylo, když je ještě před přistáním chtěla sežrat sama planeta.... whole new level. Earth - terrible name. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=FavW-Y1kaxs(13.7.2014)