Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

• USA Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask (více)

Na začátku sedmdesátých let minulého století napsal dr. David Reuben osvětovou příručku o sexu, z níž se stal bestseller. Woody Allen se tento epos instruktážní erotiky rozhodl převést na stříbrné pláno. Ve svém povídkovém filmu věnuje každému ožehavému tématu vlastní epizodu: Pomáhá afrodiziakum? (tato povídka je podána v hávu shakespearovské tragikomedie), Co je to sodomie?, Proč mají některé ženy potíže s orgasmem?, Jsou transvestité homosexuálové? a grandiózní finále Co se děje při ejakulaci?, v němž Tony Randall, operátor v řídící centrále mozku vzrušeného muže, vyšle Woodyho jako druhou spermii v pořadí. To je skvělá startovní pozice, nebýt toho, že se téměř jasný vítěz Woody ocitne tváří v tvář obrovskému pesaru! (Cinemax)

Vesecký

Dost to připomíná Monty Pythony, trošku netradiční Allen, přitom ale velmi svůj. Povídka afrodiziaka jako opsaná z Boccaccia - skvělá; sodomie - trochu nechutné, ale velmi vtipné, už jsem jeho pointu znal, ale rád jsem se na Daisy podíval; orgasmus žen - tady byl asi Allen v podobě muže, který nedokáže ženu přivést k orgasmu nejvíc svůj; za trošku slabší považuji transvestita, asi ale taky pro to, že mě pohled na skutečného transvestita znechucuje; slabší byla povídka o šíleném lékaři a obřím prsu - tomu jsem moc nerozuměl, ale po pár minutách jsem pochopil, jak probíhá ejakulace a co přitom cítí spermie - tahle zdařilost má za následek, že nemohu jinak než pět hvězdiček.Nějak mi přitom ušla ta parodie, asi jsem si měl přečíst obsah... I když ten sexuální zvrhlík, to je skutečně parodie na americké (a teď už i, želbohu, české) show s populárními lidmi. ()

Grizzly

Ulet jako prase. Sice trosku nevyvazeny film, ale ta absurdita humoru je genialni. Nekdy se clovek smeje, ale nekdy jen s "WTF" v ustech cumi...takovyhle druh humoru se bud zalibi, nebo nepochopi...80% ()

Rehooo

Některé povídky byly vinikající, ale některé bohužel slabši. Celkově je to však velice povedený kousek od Allena, hlavně poslední povídka. ()

Gastovski

Jak může mít tahle ultra trapná taškařice tak vysoké hodnocení? Vždyť tam nebylo nic k smíchu, žádné hlášky, gagy prostě nic (poslední epizodka ušla, ale také žádná sláva). Snad v roce 1972 to působilo revolučně či skandálně, ale v roce 2020 to působí neskutečně trapně. Snad to byl jen ojedinělý úlet, jelikož jsem se pustil do Allenovy filmografie a nevím, jestli bych snesl ještě jednou podobný nášup. ()

HH

Neodolatelná spermie ... jinak to na mne působilo místy poněkud nevyrovananým dojmem (absolutně souhlasím s Altamirem) ()

lsd

Tak tohle je pro mě klasická, dokonalá allenovská komedie se vším všudy. Je to stále velice vtipné, nejsou zde žádná hluchá místa, která byla např. v banánech a jednotlivé gagy jsou dobré i sami o sobě. Poslední příběh se spermií je vážně nářez, ale ta ovečka byla taky pěkná:-) ()

vipburgr

Jednoznačně nejzáavnější je příběh "Co se děje pči ejakuaci" a o velkmém ňadru. Ostatní mohly být vtipnější. ()

Smejdik

1. povídka - 80%, středověký příběh o jednom afrodiziaku a pásu cudnosti :) | 2. povídka - 70%, dost zvrhlá story o ovci, která nebyla tak vtipná, jako ostatní | 3. povídka - 50%, moc mě nezaujala | 4. povídka - 85%, výborná! | 5. povídka - 90%, známou šou paroduje výtečně | 6. povídka - 80%, obří prso? proč ne? | 7. povídka - 100%, na závěr to nejlepší! ||| Celkově 80%, originální sranda s originálním humorem. ()

gombarix

Nevyrovnané, jak to u povídkových filmů bývá. Slabší místa scénáře často zachraňovaly jen herecké výkony. Ta ovce byla ovšem rozkošná. :] A "Byl jednou jeden život" naživo (a o 15 let dřív), to je taky něco dokonalého. 70 % ()

GOREGASM

Hmmm, tak to je poprvé, kdy jsem Woodym zklamán. Použití povídkového formátu chápu, ale tady prostě nefunguje. A není to jen o nevyrovnanosti jednotlivých kapitol (Sodomie a Ejakulace vítězí…, a propos, to jsou témata dvou kapitol ;-). Až na pár typických Woodyho hlášek mě scénář donutil i sem tam zívnout a třeba povídka s transvestitou není vtipná vůbec, stejně jako poskakující prso v nadživotní velikosti. Většina kapitol vyšumí do ztracena, ale na láskyplný vztah s ovcí a spermii s tváří Woodyho Allena nezapomenu. 50% ()

canucks333

Kultová kontroverzná filmová satira na tému sexuality od majstra humoru Woodyho Allena. Miestami som chytal nenormálne záchvaty smiechu, miestami sa len pousmieval, ale v konečnom dôsledku som veľmi spokojný. Kult! Videl som 1x v českom dabingu ------------ 80% ()

Thanoris

"Jsem nadšen! Nedávno jsem se oženil a stále existují témata, která jsou pro mě španělská vesnice. Bál jsem se své ženy zeptat a Woody mi přispěchal na pomoc. Už dlouho mi vrtalo hlavou, jak některé věci vypadají zevnitř, a musím se přiznat, že tento film je lepší než leckteré pomůcky na medicíně (o čemž něco vím). Do New Yorku posílám vřelé díky panu režisérovi za tento dokument osvětlující temná zákoutí jinak tak krásného fenoménu (o němž také něco vím) a doufám, že praktické rady brzy využiji." (Ombe v. r.) ()

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder