• ManOfPhoenix
  ***

  Kdyby tam nebyl ten zvuk smějícího publika, bylo by to rozhodně lepší. K tomu nějaká ta pěkná (dramatická) hudba k těm vážným scénám. A bylo by to úžasné. Proto dávám tři hvězdičky, ale mám pocit že tenhle seriál má na víc. Když byl předchůdce skvělý seriál, proč nemůže být i tenhle. Sice se někteří herci (August Maturo, Corei Fogelmanis,..) v některých scénách přehrávají, ale to mi tak moc nevadí. Snad se do konce první série seriál zlepší.(14.3.2015)

 • LiVentura
  ***

  Děti se učí..(14.2.2019)

 • denbrough
  ****

  Rowan Blanchard fakt takovej mazlik.. prekvapive casto vtipne... fajn uvodni znelka :-)(20.12.2018)

 • anousek
  **

  Nemůžu si pomoci ale hodně mi to připomíná Na parket. Opět jsou tu dvě dívky. Jedna milá a vzorná a druhá divoká a praštěná, která si dělá co chce a kašle na pravidla. To by ale až tak hrozný problém, kdyby tam nebyl otravný, ošklivý a příliš sebevědomý kluk a k tomu je to učitelův mazlíček. Prostě nic nového ale spíše stará vykopávka s novýma tvářema. Prostě další podprůměrný disney seriál, kterých je Disney nepočítaně.(16.11.2014)

 • Evanlyn
  ****

  No je to dlouhá doba co jsem na Disney viděla něco lehce podařeného. A tohle volné pokračování na Boy meets world se mi celkem zalíbilo. Není to rozhodně žádná pecka a první série opravdu působí hodně dětsky, ale celkově je to docela vtipní záležitost. No ten efekt publika tam být nemusel. Škoda jen 3 řad. Za mě osobně to měli přesunout na jinou televizní stanici a možná do toho vrazit trochu víc peněz a LEHCE to brát víc vážně a realisticky. Jinak postavy a obsazení celkem ušlo.(20.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace