Upřímně Disney seriály moc nemusím, hlavně ty dnešní které vůbec nejsou vtipné a obsazení je strašné, ale tenhle seriál se mi líbí. Jasný to téma dvě nejlepší kamarádky je ohrané a tak první dva až tři díly mě moc nezaujaly a ani nebyvily, ale seriál mi přišel pak lepší a lepší i když se druhá a třetí serie často soustředí až příliš na Mayu (Sabrina Carpenter) a milostný trojúhelník se podle mě příliš protahuje, ale celkově se mi seriál líbí. Jak jsem zmínila Disneyovky nemusím, ale tahle je super a jsem přesvědčená, že seriál jen tak brzy nezkončí. Dále se mi líbilo obsazení, protože mám pocit že dnes do postavy patnáctileté holky obsadíte holku který je dvacet dva takže tohle bylo milé překvapení, i když Rowan Blanchard (Riley) působí hodně dětsky i když je hodně vysoká. Seriál může pobavit takže doporučuji něco tomu ještě chybí ale to se dá přehlédnout(20.7.2016)

• DDCC

Riley ve velkém městě - oficiální název! Opravit.. HODNOCENÍ: Bylo to zmatené, rychlé, divné a nebylo to vtipné.. a mělo to příšerný dabing. Hrůza.. počkám si na další díly.(11.10.2014)

• anousek

Nemůžu si pomoci ale hodně mi to připomíná Na parket. Opět jsou tu dvě dívky. Jedna milá a vzorná a druhá divoká a praštěná, která si dělá co chce a kašle na pravidla. To by ale až tak hrozný problém, kdyby tam nebyl otravný, ošklivý a příliš sebevědomý kluk a k tomu je to učitelův mazlíček. Prostě nic nového ale spíše stará vykopávka s novýma tvářema. Prostě další podprůměrný disney seriál, kterých je Disney nepočítaně.(16.11.2014)

Kdyby tam nebyl ten zvuk smějícího publika, bylo by to rozhodně lepší. K tomu nějaká ta pěkná (dramatická) hudba k těm vážným scénám. A bylo by to úžasné. Proto dávám tři hvězdičky, ale mám pocit že tenhle seriál má na víc. Když byl předchůdce skvělý seriál, proč nemůže být i tenhle. Sice se někteří herci (August Maturo, Corei Fogelmanis,..) v některých scénách přehrávají, ale to mi tak moc nevadí. Snad se do konce první série seriál zlepší.(14.3.2015)