Riley ve velkém světě (TV seriál)

Girl Meets World

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2014–2017, 27 h 44 min (Minutáž: 21–47 min)

Rowan Blanchard, Ben Savage, Sabrina Carpenter, Peyton Meyer, August Maturo, Danielle Fishel, Corey Fogelmanis, Ava Kolker, Jackée Harry, Cheryl Texiera, Uriah Shelton, William Daniels, Jane Lynch, Lee Norris, Reagan Pasternak, William Russ, Rider Strong, Will Friedle, Cecilia Balagot, Madison McLaughlin, Joshua Hoffman, Gideon Adlon, Lamont Thompson, Sonalii Castillo, Samantha Boscarino, Jeff Doucette, Aria Ostrander, Stephanie Erb, Whitney Avalon, Madison Mason, Tess Paras, Herbie Hancock, Tanner Buchanan, Trina McGee, Aaron Lazar, Carlos Antonio, Ivy George, Jennifer Hasty, Cynthy Wu, Bob Bancroft, Luke Benward, Nicholas Hormann, Justin Ellings, Diamond White, Claudia Lee, Daniella Perkins, Sari Arambulo, Candi Milo, Devan Key, Mia Xitlali, Greg Wayne, Diona Reasonover, Sonya Eddy, Danielle Kennedy, Brandon Johnston, Betsy Randle, Lindsey Lamer, Nicolas Bechtel, Brittany Ross, Benjamin Wadsworth, Mark Cuban, Mekai Curtis, Paul Karmiryan, Cody Benjamin Lee, Ricky Garcia, Drew Day, Jacob Radin, Aubree Storm, Tajh Bellow, Nathaniel J. Potvin

Scénografie:

Greg Richman, Daryn-Reid Goodall (set dekoratér), Effney Gardea (set dekoratér)

Kostýmy:

Nicole Gorsuch

No je to dlouhá doba co jsem na Disney viděla něco lehce podařeného. A tohle volné pokračování na Boy meets world se mi celkem zalíbilo. Není to rozhodně žádná pecka a první série opravdu působí hodně dětsky, ale celkově je to docela vtipní záležitost. No ten efekt publika tam být nemusel. Škoda jen 3 řad. Za mě osobně to měli přesunout na jinou televizní stanici a možná do toho vrazit trochu víc peněz a LEHCE to brát víc vážně a realisticky. Jinak postavy a obsazení celkem ušlo.(20.7.2016)

• anousek

Nemůžu si pomoci ale hodně mi to připomíná Na parket. Opět jsou tu dvě dívky. Jedna milá a vzorná a druhá divoká a praštěná, která si dělá co chce a kašle na pravidla. To by ale až tak hrozný problém, kdyby tam nebyl otravný, ošklivý a příliš sebevědomý kluk a k tomu je to učitelův mazlíček. Prostě nic nového ale spíše stará vykopávka s novýma tvářema. Prostě další podprůměrný disney seriál, kterých je Disney nepočítaně.(16.11.2014)

Děti se učí..(14.2.2019)

Kdyby tam nebyl ten zvuk smějícího publika, bylo by to rozhodně lepší. K tomu nějaká ta pěkná (dramatická) hudba k těm vážným scénám. A bylo by to úžasné. Proto dávám tři hvězdičky, ale mám pocit že tenhle seriál má na víc. Když byl předchůdce skvělý seriál, proč nemůže být i tenhle. Sice se někteří herci (August Maturo, Corei Fogelmanis,..) v některých scénách přehrávají, ale to mi tak moc nevadí. Snad se do konce první série seriál zlepší.(14.3.2015)

Překvapil inteligentní scénář i sympatické obsazení(13.11.2019)