• Helo

Bída. Herecky sice asi tak o 261% lepší, než v případě štědrovečerního kousku, jehož jméno jsem zapomněl 5 minut po skončení, ale jinak běda běda. I přesto že základní zápletka nebyla vyloženě blbá, tak stejně scénář nakonec vařil z vody a byl pln pitomostí a do očí bijících hloupostí, a na to, že to byla komedie, tak tam ta koncentrace vtipných vtipů byla dost slabá, ačkoli pár jich bylo povedených. A o debilní hudbě vůbec nemluvím. Uctívači Windowsů nechť si přidají jednu hvězdu. A ti, kdo hodnotí čtyřmi a pěti hvězdami, by si měli povinně zopakovat čtyř a pěti hvězdičkové pohádky jako např. S čerty nejsou žerty, Byl jednou jeden král, Mrazík, atd.! To je totiž úplně jiný level, dámy a pánové.(26.12.2014)

• Enšpígl

Já bych rád, kdyby si tvůrci při psaní dialogů pro pohádku uvědomili, že je píšou pro malé děti a že obdarovávat je slovníkem čtvrtý cenový skupiny není zrovna moc pohádkové. Mám pochopení pro modernizace pohádek, ale mělo by to mít nějaký tempo a atmosféru a to jsem tady naprosto postrádal. Je mně to líto, herce co zde hráli mám z většiny rád a vysloveně bažím po kvalitní nové pohádce a jsem hrozně vstřícně naladěn, ale za takovouhle facku pohádkovému světu nemůžu jinak, sorry.(26.12.2014)

• nash.

Ujeté pohádkové blbnutí, u kterého záleží na přístupu a možná i momentálním rozpoložení jestli bude otráveně spláchnuto do odpadu nebo ozdobenou plným počtem hvězd. Mě to bohužel nepřišlo ani moc pohádkové, ani moc vtipné, byť jsem rozpoznával věci, které vtipné být měly a i proč. Přestože jsem věděl a občas ocenil, do úsměvu mi to nepomohlo. A nezachránilo to ani těch pár opravdu povedených hlášek nebo vtípků. Stavět pohádku na trapnosti dialogů, příběhu i hereckých výkonů není zrovna ideální přístup, a přestože ho možná někdo ocení jako recesi, u mě to nefungovalo.(23.3.2016)

• Tommassi3

"Proboha, co tady děláte ??" - "Nemohla jsem si pomoct !! Moc tvého proutku mě strašně přitahuje.." Naprosto monstrózní dada, která má však o Kolečko víc, totálně nesmyslně převrací žánrové vzorce i klišé, leč bez kouska vtipu, dík bezradnosti pitvořících se herců, když za Ondru Vetchého mi bylo až stydno, nebo dokonce nějaké funkce a smyslu.. Spousta skvělých nápadů se tak nakonec naprosto ztrácí v odpudivé pohádce bez jediné sympatické postavy jako celku, kterou by naše děti raději vidět neměly !! Nebo se vysílací radě podobně dvojsmyslnné dialogy zdají v pořádku ??(26.12.2014)

• D.Moore

Netvrdím, že mě nepobavil kouzelný proutek vydávající Windows zvuky nebo magické Rybí oko s hlasem Jiřího Lábuse, ale jinak byla tahle bizarní pohádka poměrně suchá a mohla by se klidně přejmenovat na Kdyby byly vtipy. Humor se tu totiž vyskytoval pouze v jakýchsi pokusech o satiru a v různě potrhlém jednání různých postav, ničeho pořádného jsme se navzdory označení "pohádková komedie" nedočkali. Úplný průšvih to není a dovedu si představit, že se na pohádku někdy podívám znovu a budu se smát od začátku do konce, jenže ten smích bude pravděpodobně lehce šílený.(26.12.2014)