Nastala chyba při přehrávání videa.
 • p.a.douch
  ***

  Lehce nadprůměrná komedie s Dickem Van Dykem a Barbarou Feltonovou v hlavních rolích. V dalších rolích zaujmou Edith Evansová a John McGiver. Jedná se o pohodovej film z druhé poloviny šedesátých let a příjemná zábava.(9.1.2016)

 • mandlova
  ***

  Průměrná komedie s originální zápletkou, oficiální text distributora je mírně zavádějící... Fitzwilly je okouzlující Claude Fitzwilliam (Dick van Dyke), majordomus sloužící v newyorském honosném domě, kterému vládne filantropka a aspirující spisovatelka, dcera výstředního milionáře, slečna Vicki. Otec prohýřil jmění,takže Vicki po smrti zanechal pouhých 180 dolarů, o čemž věděl jen Fitzwilly a ten dělá vše možné i nemožné pro to, aby jeho paní nepocítila sebemenší odchylku z nákladného milionářského životního stylu. To vše za pomoci veškerého personálu v domě a svých lidí mimo něj. Vše naruší až nová sekretářka.(18.8.2015)

 • viax
  ****

  Skvělá konverzační komedie, sem tam lehce bláznivá, ale nikdy přes míru.(10.2.2016)

 • slunicko2
  ***

  Příjemná jemně vtipná zlodějská komedie s lehkým nádechem anglického humoru.(25.6.2015)

 • Tommassi3
  ***

  "O můj trest mě nikdo neošidí !! Jestli to uděláte, půjdu vykrást klenotnictví.." - "To je dost těžké !! Zkoušel jsem to.." ;)(9.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace