Reklama

Reklama

Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily – a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní „raplové", lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání? (CinemArt)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ale vcelku dost se tam toho děje... i když to zatím nedává moc smysl... už si to pouštím podruhé, pač předtím jsem u toho usnul... :D

 

Jo abych nezapomněl CZD už je venku... kdyby se po tom někdo pídil. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ty vole... v tomhle díle je ještě víc chyb než v tom předešlém! Kdo boha jeho píše ty scénáře? :DDD

jsem teprve ve 20 minutách filmu.. a už jsem našel 3 zásadní chyby. :D

Ty otevřený vrata v jednom záběru a v druhém záběru se zavírající... bude jen asi slabí odvar ne? :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

qxkamo

Rychlí a běhající zombie ... jsou už tak nějak běžný neduh téhle moderní doby.... 

Jako něco co prodělalo RIGOR MORTIS... by mohlo závodit leda ze šnekem. :)

na příspěvěk reagoval qxkamo

qxkamo

qxkamo (hodnocení, recenze)

POZOR, obcas SPOILER. Myslim si, ze ak ma nieco v nazve "Labyrint" a sucasne to nadvazuje na prvu cast, ktora je realne o labyrinte, tak by tam nemal by len vysumeny zavan labyrintu, ale v myslienke sa ma pokracovat dalej a teda nerobit z toho uplne iny film so "zombie" tematikou, ktory by sa pokojne mohol takto samostatne vysielat bez akehokolvek povazovania za pokracovanie. Inac, su tu rychli zombici :). Film na mna po polhodine tiez zacal posobit ako priprava na dalsiu cast. Podobne ako to bolo v dvojke Hunger Games.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel qxkamo smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Možná jsem na to neměl chodit do kina a dal bych víc :-) Kámo mě to fakt zklamalo a to jsem se na to po jedničce těšil. Zůstává mi už jenom Divergence. Nic dalšího mě v tomhle ranku už nezajímá, ale těš se na poslední Hunger Games. Včera jsem viděl rípek a ty jako milovník této série si rozhodně na posledním díle pochutnáš :-)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Waco toto je prvý teen movie, kde som dal vyššie hodnotenie :D Niečo je zle. Možnože nakoniec začnem pozerať cam ripy a ty počkaš na superkvalitné bluray :D

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

neni_o_com

No. Ono jde o to, že ve filmu zbořili všechno co bylo v knížce. Takže jo. Smysl to tady absolutně nedává...

TeraBum

TeraBum (hodnocení, recenze)

neni_o_com

Film jsem ještě neviděla, a knížku už si moc nepamatuju, ale myslím že to mělo něco společného s hledáním toho nejvhodnějšího, něco s mozkovými stimuly či co. Pamatuju si, že to smysl relativně dávalo.

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

neni_o_com

ano. Odpoveď je že to nedáva zmysel. A zábavné je, že napriek tomu sa mnohí opovážia (: povedať že ďalší Divergent vykráda (podľa tej trošky čo videli v traileri) tohto Maze runnera. No neviem čo tam vykráda, čo mali na mysli, asi behanie a strieľanie lolol

neni_o_com

neni_o_com (hodnocení, recenze)

ok mozno to tu uz bolo, ale: cely druhy diel je v podstate o odkryvani toho, na co tych teenagerov vlastne chcu a co s nimi robia, ano? extrahuju speci fancy enzym z ich mozgov, ktory potencialne dokaze vyliecit celu tu nakazu, ktora plundruje ludstvo. vpodstate vzali tie decka, napojili ich na evil pristroj a zacali odpumpovavat, co potrebovali.

 

moja otazka je: aky zmysel malo cele to bludisko v prvom diely? aku rolu tam zohravalo? uz ich vsetkych mali "pochytanych" a zdrogovanych este pred tym, ako ich supli do toho bludiska. preco ich rovno vtedy nenapojili na tie pristroje a bolo by?

na příspěvěk reagoval Mukade, TeraBum, Nevka

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mukade

Nemusím... když se ti borci tím otevřeně chlubí... a nebo sleduju jejich hodnocení v době kdy to má v kině premiéru a pak když to změní v době prvního web ripu... :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mukade

Nevěřil by jsi kolik uživatelů z těchto cam ripů tady přímo žije... a kolik jich vlastně znáš a pokládáš za přátele, či dobré členy co si své body opravdu zaslouží. :)

na příspěvěk reagoval Mukade, Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ja len chcem povedať, že pravdepodobne velká väčšina z "pirátov" si radšej počká na HDrip ako by sledovala nejaký šupácky camrip. Veď "dokonca" aj tzv. HD camripy stoja za deravú bačkoru xD

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mukade

No stačilo by vyfotit vstupenku... jako důkaz toho že jsi v kině byl... a bylo by všechno vyřešený. 

Například když si dneska vyzvedneš vstupenku a strčích chobot do sálu ... na FB všichni hned vědí.

Že jsi zrovna na nějakém promítání v kině. :D

Netuším, asi přes GPS.. Možná máme všichni implantovaný už od narození podkožní čip. :)

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To je mýtus, "urban legend" :) , že tu čo i len väčšina, nieto ešte velká, "pirátov", hodnotí na základe camripu a nie kvalitných ripov. Nanajvýš možno u blockbusterov apod.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mukade

Ne hovořím spíš o uživatelích kteří se na základě těchto camripů... nestydí zde na ČSFD hodnotit a psát komentáře. 

A že jich je valná většina.

 

nj, není rip jako rip... Tak kurňa napíšu... DVD, nebo web rip ne? :D

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

Prometheus69

ty hovoríš o camripoch, tie sleduje len drobulinká časť sledovačov ripov, tí čo im vlastne na danom filme vôbec nezáleží, keď si ho takto zruinujú.  :)  Ostatné "normálne" ripy sú vždy až do konca

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Mukade

V kině většinou čekám až do skončení titulků a vychutnávám si hudbu... zcela v klidu a sám.

To jsem u ripu nikdy nezažil... tedy, už to bude asi 2 měsíce co jsem viděl jeden naposledy. ale asi se to moc nezměnilo, hold.. když publikům stává kamera se musí schovat. :D

na příspěvěk reagoval Mukade

Související novinky

Cameron a Rodriguez našli Alitu

Cameron a Rodriguez našli Alitu

30.05.2016

James Cameron chtěl mnoho let natočit dvě velké sci-fi - Avatara a Alita: Battle Angel. Modrásky už stihnul, jeho výlet na Pandoru ale měl takový úspěch, že se záhy vrhnul na čtyři pokračování a… (více)

Reklama

Reklama