SallyZen

Sheri Moon Zombie je tak krásná a sexy, ale kdyby mě takhle týrala, tak to by už mi taková nepřišla. Dávám tři hvězdičky, ale přišlo mi to horší než "Vyvrženci pekla". Herecký ansábl doslova vražedný a Moseley mě tím svým výkonem dostal jak podsvinče. Konec docela dost frustrující, a proto tak dobrý. 65% ()

Nautila

Hell yeah! Vizuální a zvukové orgie, čistá pocta a sranda, naprostá vypatlanost a šílená ujetost. Prostřihy do starých filmů nebo na projevy "hrdinů" jsou dokonalý. Místy je to sice přeplácaný, ale já si to pekelně užila a to je hlavní. ()

Mefistofelle

Partička studentíků natáčejících dokument o záhadném Dr. Satanovi narazí v typickém americkém zapadákově na stopařku... a zde začíná noční můra. Nyní už skoro klasický gore snímek od režiséra Roba Zombieho dle mého názoru patří mezi nejlepší horory vzniklé po roce 2000. Je brutální, vtipný, neotřelý a hlavně... pěkně ujetý. Rob Zombie vzdává filmem hold starým béčkovým/trash filmům z 50.-70. let, takže atmosféra je zde trochu jiná než vidíte v jiných filmech s podobným rokem vzniku. A ačkoliv můžeme v úchylné filmové rodince vystopovat inspiraci Texaským masakrem motorovou pilou z r. 1974, není to v nejmenším na škodu, zdegenerované buranské rodinky jsou pořád v kurzu:). Bod navíc dávám za slizáckého klauna - kapitána Spauldinga:). Není to nejspíš ideální film pro každého, protože mírou nechuťáren a svou celkovou bizarností se dost liší od obvyklé (dnes už bohužel značně vyměklé a stále se opakující) americké produkce, ale pro hororové fandy je to nepochybně něco, co čas prověří jakožto klenot:). ()

Sandstorm

Ne tak poetické jako Vyvrženci pekla, zato více art! Tentokrát na konci bohužel bez kapesníku :( Nu nic, alespon jsem si oblíbil svého zubaře, který mi najednou přijde jako mírumilovný člověk. 75% ()

Silverluv

Slasher horor přesně podle mého gusta. Rob Zombie zde sice vykrádá hned několik filmů, ale to vůbec nevadí. Je to brutální, úchylné, obludné a správně nechutné. Dobrá práce. ()

Crawler-D

Tak tohle je, vážení, opravdové BÉČKO. Film, který sám o sobě ví, že je sračka, a nebojí se to dohnat do extrému. Doktor Satan? YEAH! Škoda jen, že ta nejlepší scéna je hned na začátku :D ()

-Bomba-

Roba Zombieho považuji za jednoho z nejlepších režisérů a docela přesně se mi trefuje do vkusu. Pamatuji si, když mi poštou přišlo dvd Dům tisíce mrtvol, nicmoc jsem od něho nečekal ale chtěl jsem si zase po dlouhé době dát nějaký horror. Režiséra jsem už znal od hudby a tudíž jsem byl docela zvědavý, jak se s tím popral. Když jsem se začal dívat (samozřejmě v originálním znění), nestačil jsem se divit, ďábelský klaun s kulervoucíma hláškama a skvělá atmosféra. Příběh mě naprosto vcucnul a nepustil až do samého konce a celou tu dobu jsem ten film prostě žral. A když skončil, bylo jasné, že jsem si našel novou oblíbenou horrorovou postavu - Captaina Spauldinga. Film Dům tisíce mrtvol mě vlastně přivedl nadšení pro horrory, za což mu jsem velmi vděčný. ()

dubinak

Musím přiznat, že tohle mě z veškeré Zombieho tvroby přesvědčilo asi nejvíc a nestálo mě tolik úsilí snažit se najít co nejvíc kladných momentů. Zombie je známý hlavně svými béčkovými scénáři, které on sám prý miluje a tudíž mi příjde, že on v podstatě nemá snahu o větší zářez a bude si točit své halloweenské fórky dál a dál. Tentokrát se mi ale líbilo jak prostředí, tak postavy, tak i docela slušné gore. House of 1000 corpses si budu nejvíc asi pamatovat díky smíchu krásné Sheri Moon a undergroundové scéně, která byla hodně sick, ale přišla vhod. Na to, že je pro mě Rob kultovní prasák, tímhle mě vcelku potěšil. ()

humanbeing

House of 1000 Corpses je výborný film se skvělou atmosférou, u kterého jsem se bavil od začátku až do konce. Rob Zombie dotáhl schéma TCM k dokonalosti, a to jak provedením, které je nekonvenční, tak i hrůzyplným obsahem, jenž vrcholí u správně hnusný postavy Dr. Satana. Pokračování se tatkéž fantasticky povedlo, a teď už jen zbývá udělat ještě nějaký šílený třetí díl a bude na světě další naprosto skvělá trilogie. ()

Dannysek4U

neco tak zvlastniho, predevsim pak v kombinaci s Vyvrzenci pekla, jsem nevidel. Sam Dum tisice mrtvol mi prisel jako neskutecna kokotkovina, ale ve spojitosti s tou druhou rod movie je to fakt skvosnej par. jinak Zombie je bezesporu uplnej blazen ()

Wormboy

Hororovy pruser, ktory okrem par (asi dvoch) dobrych napadov (v ziadnom pripade nie podporenych rezijnymi ci filmarskymi kvalitami kohokolvek zucastneneho) nema co ponuknut....teda okrem znacnej nudy a antipatii voci vsetkym zucastnenym postavam. A skreklava pani Zombieova mi poriadne liezla na nervy. ()

c.tucker

Šílenost, která opravdu stojí za to. Krve a brutalit rozhodně není po málu, což je jen k dobru. Konec se přenese trochu jinam, ale dle mého názoru to celý film neschazuje, ale ani nezvedá, spíše ho přesouvá. Rob Zombie vím o čem píše a je to znát. Otis rocks!!! Ale opravdu se nedá soucit s těmi ubohými oběťmi. ()

Aquarius

House of 1000 corpses je strašidelný asi ako Slipknot, teda vôbec. Proste ďalšia variácia na téma Južanský bubáci a straširybky alebo Pozrite sa akí sme mi tu na americkom vidieku rázovití. Ehm. Osobne mi vadilo časté a tak trochu zbytočne použite negatívov. Scény z podzemia sú ale iné kafe a pripomínajú skôr sfilmované Diablo. ()

SeanLSD

Absolútny a nekompromisný exploatačný i umelecký triumf ! Jediný z tých nepredstaviteľne surových filmov o bezdôvodnej krutosti a násilí, ktorý mám skutočne v obľube. Brutálny cynizmus je tu totiž dovedený do tak krajnej absurdnosti, že sa vrcholné zhnusenie a pobúrenie základnej ľudskej morálky mení v zvrhlo zábavnú a nekontrolovateľnú jazdu naprieč peklom. Extrémne násilie sa tu podáva v podobe detsky bezprostrednej radosti, že niečo tečie, keď do toho strčím nožnice, kričí, tá skvelá živá hračka, myká sa - je jedno, že bolesťou. Táto rodinka bláznivých psychopatov trpí absolútnym nedostatkom aj tej najmenšej empatie, čo je krajne desivé, trochu lákavé a maximálne nepredstaviteľné. Nedá sa s tým vyrovnať, rovnako ako s nepretržitým a stále silnejúcim náporom na city a nervy diváka. Rob Zombie vysáva samotnú esenciu tohoto úchylného filmového žánru za celú dobu jeho existencie a s expresívnou márnotratnosťou ju plnými priehrštiami rozhadzuje v stále nových a nových gejzíroch zvrhlých, bizarných, groteskných nápadov a geniálne prekrútených klišé i parafráz. Maximálne opojený možnosťami filmového média chvíľu majstrovsky evokuje to najhlbšie bezodné zúfalstvo a v nasledujúcej chvíli ho strieda až neznesiteľne čiernym humorom plným krvi, bolesti i uľahčenia. Prekvapivo výborní herci - nezabudnuteľný výstup kapitána Spauldinga - sa pohybujú v priestoroch plných barokovo presýtenej - a dokonale morbídnej - výtvarnej krásy za tónov pôsobivej hudby v škále od rozmarnej k samovražednej. A kým mladí krásni Američania neznesiteľne trpia fyzicky i psychicky a ich úteky sú iba predlžovaním agónie, vy pochopíte, že tento vesmír má svoje vlastné pravidlá, a že prežiť môžete len vtedy, ak sa začnete baviť rovnako ako vaši spoločníci . . . a kým Dr. Satan v podzemí reže ľudí na kúsky, príval pestrosti a krutosti, farieb a nálad, nádejí a zhnusení v opulentnej maximalizácií jedného žánru vám nedovolí vydýchnuť... ()

Nivenx

Pro mě neuvěřitelně trapný film a ještě k tomu hodně špatně natočený. Nikdy více. Tohle Robu Zombimu nevyšlo. ()

Decker

Fakt skvelej horor na dobrou noc. Vizualne velice zajimavy. Cely je to jedno velky psycho. V tom filmu krome obeti neni snad nikdo normalni :-) Je to i misty dosti zabavne, myslim gagy nekterych protagonistu. Celkove je film temer o h***u snad jen to, ze si asi nadosmrti zapamatujete, ze bez rezervy se na vylety nejezdi ;) ()