Epizody(12)

Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného amerického sitcomu z rodinného prostředí. Situace a střety, které běžný život přináší, jsou nám důvěrně známé. Podobně žijeme i my. Navíc způsob řešení situací a především humor a nadhled je nám blízký. V české verzi žije Rudyho rodina v Praze a všechny reálie jsou české. Mladí manželé mají tři malé děti a milující rodiče, kteří jim s láskou pomáhají. Problém je v tom, že pořád. Bydlí totiž přes ulici. A tak mají manželé starosti nejen s dětmi ale i s nimi. Každá jejich návštěva je jako cvrnknutí do nosu. Jednou za měsíc se to dá vydržet, ale když se to děje každou půlhodinu, je to k nesnesení. Jako by nestačilo být milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na domek! Jako by nestačilo být vzornou matkou tří dětí, malé Anežky a dvojčat nemluvňat Matěje a Jiříka, a ženou v domácnosti! Nestačí. Hranice jejich obydlí jsou neformální, nebo spíš vůbec neexistují a rodiče i podivínský bratr jsou u nich pořád. Velká milující rodina. (Česká televize)

Thamilka

Na tento seriál jsem byla upozrněna až z internetových stránek. Z velké zvědavosti a znalosti seriálu Reymonda má každý rád, jsem si seriál pustila. Ke zhlédnutí seriál samozřejmě přišpěla i hvězdná obsazenost, která mě ale bohužel velice zklamala. Seriál je spíše trapný než vtipný. Kopírování toho, co bylo vtipné v 90. letech, jen těžko přenesete do roku 2015. Herci nejsou až ta špatní, ale dialogy a vše, co se kolem děje, může nadchnout asi jedině toho, kdo neviděl originál. ()

studentice

Po zhlednutí prvního dílu jsem se jednou usmála, tak dám ještě dalšímu dílu šanci. Ale začínám se utvrzovat v tom, že poslední dobou jsou české seriály špatné. PS: Po druhém dílu si říkám stačilo a už se té "novince" obloukem vyhýbám. ()

JimmyHoffa

Nezvládnutý formát sitcomu s otřesnou režií, hnusně přesvíceným studiem a hrozným castingem (vyjma Davida Novotného, který jediný roli zvládá). Au! ()

nacomeno odpad!

Americký originál stojí za hovno,ale toto je hodne veľká kopa hovien. Chápem že žrať treba,ale naozaj sú niektorí perspektívni herci(Holubová,Novotný...) na tom tak zle aby museli účinkovať v takých a tomu podobných zverstvách?! ()

Rindi

Strašně nucené trapné dialogy, které jsem nevydržel déle než půlku jednoho dílu. Na deset trapných však aspoň jeden, kterému se dalo trochu zasmát, proto nedávám odpad jako Heleně. ()

deadzygote odpad!

Řídká sračka si konečně dodá odvahy a vyzve tužší sračku, aby si jí podrobila... Netušíce, ve vlastím záchvěvu egoismu, zapoměla, že všesledující pan vejblitek, obě sračky v klidu utopil v monzumu ze zvratek... ()

zdenob

Tenhle seriál zabilo herecký obsazení. Je pravda, že k zasmání je tak každá šestá hláška, ale nebejt naprosto nehodícího se a nevtipnýho Rašilova, možná by to byla každá třetí...i tak si myslim, že to je v dnešní době ještě z koukatelnějšího soudku. Dvě a půl. ()

wertol odpad!

Další skvost režiséra Zahrádky.Jenom nevím, jestli si herce do hlavních rolí vybral,nebo mu je přidělil národní výbor. Obrovský trapas. ()

Franta852 odpad!

Něco tak divného jsem už dlouho neviděl. Původní americký originál " Everybody Loves Raymond" (Raymonda má každý rád) je perefektní, vtipný, a skvěle obsazený seriál. Nechápu koho napadla taková zhovadilost, ukrást kompletní scénář z tohoto seriálu, obsadit to českými herci, kteří se snaží napodobit všechny vtipné scénky z původního seriálu...ale vůbec se jim to nedaří. Jsem rád, že umím anglicky a můžu se dívat na originál...je to opravdu propastný rozdíl ! Když tak nad tím přemýšlím, snad, by bylo levnější kdyby jenom nadabovali ten původní...když už to musí být. ()