Epizody(12)

Rudyho má každý rád je adaptací úspěšného amerického sitcomu z rodinného prostředí. Situace a střety, které běžný život přináší, jsou nám důvěrně známé. Podobně žijeme i my. Navíc způsob řešení situací a především humor a nadhled je nám blízký. V české verzi žije Rudyho rodina v Praze a všechny reálie jsou české. Mladí manželé mají tři malé děti a milující rodiče, kteří jim s láskou pomáhají. Problém je v tom, že pořád. Bydlí totiž přes ulici. A tak mají manželé starosti nejen s dětmi ale i s nimi. Každá jejich návštěva je jako cvrnknutí do nosu. Jednou za měsíc se to dá vydržet, ale když se to děje každou půlhodinu, je to k nesnesení. Jako by nestačilo být milující otec, ohleduplný manžel a vytížený sportovní redaktor splácející hypotéku na domek! Jako by nestačilo být vzornou matkou tří dětí, malé Anežky a dvojčat nemluvňat Matěje a Jiříka, a ženou v domácnosti! Nestačí. Hranice jejich obydlí jsou neformální, nebo spíš vůbec neexistují a rodiče i podivínský bratr jsou u nich pořád. Velká milující rodina. (Česká televize)

gonga odpad!

Je mi líto, je to příšerný, nekoukatelný a ne, Saša Rašilov skutečně nemá komediální talent! ()

Milwa odpad!

Trhla jsem si rekord, vydržela jsem se na to koukat 2 minuty. Tohle jako vážně někdo napsal a ČT mu to natočila?!!!!!!! Vraťte mi poplatky!!!! Rudyho nesnáším. ()

mh.mail

10% - Nebudu tady psát to, co už tu napsalo spoustu jiných. Jen se zamyslím nad jednou věcí, které jsem si na sitcomech všimnul, a to typického vnitřního uspořádání bytu: dveře vedoucí z venku přímo do obývacího pokoje a pak schody do patra. A tento model převzali i pro českou verzi, ačkoliv osobně neznám dům, který by neměl předsíň. A to, jak může vypadat typicky český sitcom, který je navíc k popukání zábavný, jsme mohli vidět v Takové normální rodince, i když i tam byly ony pověstné schody, ale přece jenom i pro české domy typická předsíň, ale především se tam vyskytoval humor v množství setsakramentsky větším než malém a to se tam taky řešily takové „světové“ problémy, jako jak připravit tříčtvrteční sunar, jak si schovávat peníze před manželkou, jak provdat tetičku apod. Jednoduše a prostě, jak už to tady někdo napsal - základem je kvalitní scénář. Kde ten chybí, ani smrt nebere. ()

anitae

Zas tak strašný to nebylo, celkem reálně to popisuje život s tchyní bydlící za rohem:) Peklo z toho ovšem dělá ten všudypřítomný blbý smích. ()

Ozzy2

Saša je skvělý herec.Pro mě nepochopitelné-proč se nechal navrtat do něčeho tak otřesného?Copak ty prachy jsou tak důležité, aby kvůli nim ze sebe k umělec udělal debila? Copak se už nenajde někdo, kdo by napsal něco koukatelného, původního, jako byl Okresní přebor, nebo Comeback? ()

tančísvlky odpad!

Neuveriteľná drzosť od všetkých tvorcov nasmerovať takéto niečo do televízie a tobôž na verejnoprávnu čt1. Ten, kto pozná skvostný seriál "Raymonda má každý rád" musí dať tomuto produktu "odpad" ako vráta od stodoly. Po každom "gagu" by sa nemal ozvať smiech, ale plač. ()

topi80 odpad!

Jak to asi muze dopadnout, kdyz se Ceska televize pusti do remaku zahranicni predlohy, ktera sama v kategorii sitcomu patrila k tomu nejslabsimu, co se na tuzemskych obrazovkach kdy objevilo? ()

Tashi

První díl zatím spíše zklamání, námět skvělej, herecké obsazení dobré... ale hlášky (až asi na 3) opravdu špatné, scény plytké a nic originálního. To i dvacet let stará americká předloha je mnoho úrovní výše. Uvidíme, jestli se to bude dát ještě zachránit dalšími díly. ()

Fajt odpad!

Úpadek absolutně VŠEHO. Stále je nám připomínáno v jak špatné době jsme žili před sametovým podvodem, ale tehdejší humor je dnes ve všech rovinách, prostě nedostižný !!! ()

lucky.loo

Předtím než jsem se kouknul sem na hodnocení na databázi tak jsem se docela bavil. Mno budu se muset naučit sem koukat méně :) ()

ostravak30

Trvám si na svém, že Marta a Věra byl nejspíš nejlepší sitcom, který v Česku vznikl. Hned na druhém místě bych dal Comeback. Bohužel, tohle je jen další z řady neúspěšných pokusů. Sitcomy prostě Česko neumí. Je to jako kdybychom chtěli natáčet sci-fi nebo drsné akčňáky. To není naše parketa. Málo, zoufale málo je zde humoru a vtipných situací, gagů a dialogů, což je u sitcomu docela problém. Herecké obsazení přitom není špatné. Na druhé straně také razím názor, že kvalitní herec je sice u sitcomu podstatné položka, ale rozhodně méně podstatnější než kvalitní vtip. Pokud totiž to, co herec říká je opravdu směšné, klidně to může říkat i horší herec. V sitcomech to divák odpustí. Bohužel, tady se role obrátily a jak je vidno, nefunguje to. ()