Bloodsucking Bastards

Evan to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Jeho krásná spolupracovnice Amanda ho odkopla a vytoužené povýšení nepřišlo. Na jeho vysněné místo přijal šéf novou pracovní sílu, Maxe, který má dopomoct společnosti k vyšším výdělkům. Když se vše začíná hroutit, musí Evan sebrat veškerou sílu k tomu, aby zachránil své kamarády, než se jeho kariéra i život zvrtne ze slepé koleje... v jeho smrt. (TheDon)

rollman1

„This Fucking Company Sucks“. Tohle si říká v dnešní době asi každý druhý pracovník. Jenže ti z filmu na to mají právo víc než kdokoliv jinej. Jejich nový zaměstnavatel je totiž Upír a mění okolo sebe všechny ostatní. Zbývající žijící zaměstnancí se musí probojovat až do zdařilého rána a nechybí u toho vůbec nic. Výborný upíří masjterštyk, který je okořeněn skělými kancelářskými hláškami Krvavou lázní, Vtipnými postavamí(Polda-voják je top bijec) a hlavně ulítlostí a zábavou. Rychlý rozjezd a krvavé finále od sebe nedělí mnoho minut a tak nemáme čas se nudit. A nesmím zapomenout na ulizaného záporáka, byl takovej sympaťák se smyslem pro humor. Spokojenost nadevše, protože tak vtipnou a zajímavou upířinu jsem neviděl celá staletí. ()

heyda

Bláznivý mix upíří krvavé zábavy a britského suchého humoru (ač jsou tvůrci amíci). Trochu to připomínalo partičku IT Crowds, akorát navíc s tou krví a dlouhými špičáky. Nevím, jak se má takto ujetý film hodnotit. Na jedné straně působí extra lacině (tou kamerou) a postrádá to jakoukoli logiku, na druhé straně je to fakt sranda a masky jsou zvládnuty perfektně. ()

MontyBrogan

Taký typický americký humor od mladých ľudí pre jedincov podobného či nižšieho veku, ktorý ale prakticky celý čas funguje. Len tá kauza ohľadom reakcie na vyznanie "I love you" mi prišla trápna a neoriginálna. Ak si pamätáte z Pritateľov situáciu, keď sa Ross dočasne rozišiel s Rachel a hneď sa stihol vyspať s inou, tak viete, o čom hovorím. Navyše už by sa mohol vo filmoch a seriáloch prestať používať nereálny stereotyp, že nerdi sú sexy aj pre ženy úplne inej ligy. Preto len silnejšie 3*, inak podarené. ()

SOLOM.

Hororové komedie mi nějak zvlášť nevadí a občas mezi nimi najdu opravdový klenot, u kterého se pořádně pobavím. Z Bloodsucking Bastards jsem však měl dost rozporuplné pocity. Zelenáč Brian James O'Connell totiž dokázal natočit film, který mě místy dokázal skutečně rozesmát, ale narazil jsem tu i na spoustu momentů, které dost zaváněli trapností. Zvláště pak úvodní pasáž a seznámení se suchým kancelářským humorem, který zrovna nepatří mezi můj nejoblíbenější. Navíc mi zde byla většina postav naprosto nesympatických a chovali se jako úplní dementi. On to byl určitě tvůrčí záměr, ale já zřejmě nebyl při sledování v nejlepším rozpoložení. Kupící se hloupé dialogy mi po chvíli začali lézt na nervy a moc mi nepomáhala ani přítomnost atraktivní Emmy Fitzpatrick. Už jsem viděl dost hororových komedií či parodií, ale tady bylo opravdu záživných scén jako máku. Změnu k lepšímu jsem zaregistroval až ve chvíli, kdy se kancelářské „krysy“ začaly postupně měnit v upíry a Evan se společně se svým dementním kámošem a ochrankou vydal na záchranou misi. Béčkové gore a gejzíry krve mi alespoň částečně zvedli náladu. Zvláště pak černoch (ochranka) patřil k tomu nejlepšímu, co nám tento film nabídl. Bloodsucking Bastards tak vidím jako opravdu zvláštní film, který rozhodně není pro každého. Přestože to nakonec neskončilo úplnou katastrofou, téměř po celou dobu jsem z toho cítil jakousi formu křečovitosti – na rozdíl od jiných hororových komedií. I proto jsem dost dlouho zvažoval, jestli tomu mám dát alespoň průměrné hodnocení, ale Fran Kranz si ho za svůj výkon v této blbosti prostě zaslouží. ()

Morholt

Ze všeho nejvíc to na mě působilo jako nemastný neslaný americký pokus o suchý anglický humor. A je to škoda, protože upírská tématika patří k mým oblíbený, herci byli fajn a ta trocha řezničiny měla také něco do sebe. Jen to šlo všechno okolo mě velkým obloukem. Netvrdím, že jsem se ani jednou nezasmál, ale čekal jsem mnohem víc. 40% ()

Astaroth12

Tak asi do 50 minúty sa film tváril, len ako komédia, nič nenasvedčovalo tomu, že bude mať hororové prvky, ale mal, potom to krvavo až splatterovský roztočil a ja som vrieskal blahom. Dôvod je taký, že mame tu hrdinu, ktorý je bojazlivejší, ale za záchranu svojej milej urobí všetko, je tu aj kráska, ktorá nám tiež ukáže par svižných chvatov, je tu aj kamarát, ktorý je trocha nad vecou a aj keď ide do tuhého, vie to otočiť na srandu, a nemôžem zabudnúť na strážnika, ktorý sa javí ako solídny tutmák, ale všetkým ukáže, že nemá rešpekt ani pred upírmi. Je to preveliká sranda, na tých dialógoch som sa veľmi bavil. Herecky to bolo tiež užasne, len príbeh mohol byť aj o niečo lepšie spracovaný. Je to svižné ( hlavne koniec), zábavné, herecky povedené a môžem povedať, že je to jeden z tých lepších filmov o upíroch, čo sa týka novšej tvorby. ()

hous.enka

V téhle firmě, která prodává potravinové doplňky pro lepší erekci (viď, Hulku), se děje něco divného. Aha, to jen Fran Kranz na slova lásky své milé nevhodně odpověděl... Ale situace se významně zhorší po nástupu nového šéfa Maxe, který hodlá tuhle firmu zefektivnit o sto procent. Nenáročná upírská komedie, která je zábavná zejména ve druhé polovině, kdy začnou padat hlavy. ()

kaylin

„Bloodsucking Bastards“ se skoro tváří jako britský film, ale přece jen je to americký film, kde je vidět, že si někdo dal práci, nikoli tolik ani s dějem scénáře, ale s dialogy, které místy skutečně padnou na tu správnou notu. Některé hlášky jsou opravdu povedené a já jsem se smál nahlas. A tohle je něco, co od hororové komedie požadujete. Ani ti upíři nejsou nějak moc špatní. ()

TheDon

Princ Oberyn jako head vampire, sympatická Emma a konečně vtipnej upírskej film. Sice těch prvních pár "chvil" je docela núďo, ale pak se to rozjede v bezva řežbu. "Tick tock motherfucker" , bavilo mě to brutálním způsobem, rozhodně víc než CO DĚLÁ BANDA GAYŮ V TEMNOTÁCH. A nejvíc asi Colonel černoušek. Škoda té první třetiny, jinak pětec jak vyšitej. 80% ()

Havaj8

Bloodsucking bastards je můj oblíbenej mix hororu a komedie, kterej se musí sakra povýst, aby mě zaujal. Tady panovala už od začátku taková divná kancelářská atmosféra s nudnejma dialogama(prej černej humor), prostě to nedokáže hned vtáhnout. Když už ale něco začne, je to hrozně zvláštní, ani se člověk nebojí, ale ani se neválí po zemi smíchy. A alespoň jedno se podle mě očekává. Ten horor je v žánru jenom kvůli tý krvi, ale ta krev v tomhle případě vychází z tý komediální stránky. Takže bych to s hororem radši nespojoval, ale světlý momenty humoru to párkrát mělo, sice pomálu, ale mělo. Oproti jinejm případům se na tohle ještě dalo koukat. ()

bourec

Musim podotknout,že tentokrát,ač nerad,musim souhlasit v hodnocení s Verbalem.Ani komedie,ani horor tady nejsou naplněny,první třičtvrtěhodina je nudná ,ublábolená ,asi sem hloupej,ale ani jednou sem se nezasmál,a druhá část je prakticky parodie jako prase.Nelíbilo,a to doslova.30%. ()

majo0007

Upírske komédie som už videl aj v lepšom prevedení. Bodík navrch za úchvatné pracovné nasadenie a morálku zamestnancov vo firme. ()

Khumbac

ŠKODA že hlavní hrdina neumřel hned na začátku. Nesympatičnost z něho jen sálala. Není se divit, že ho nahradil Max. Film tak nějak kolísá...mezi dobrou hláškou - dlouho nic - hláška. Alespoň decilitry krve rozveselily tento neumětelský akt. ()

ghatos

Prvních 50 minut to fungovalo jako sitcom, jako velmi dobrý sitcom :) . Dobře zahrané firemní figurky měli své zvrácené kouzlo, hláškovali a celkově jeli na jedné cool vlně. Akční fáze se utrhla mírně ze řetězu, ale i tak to pořád bylo ok. Pro zasmání, lehké pobavení ideálka. 70%. ()

Forsberg11

I LOVE YOU. - NO... Bloodsucking Bastards je film o jednej telemarketingovej spoločnosti predávajucej prípravky na chudnutie, kde ale predaj stagnuje a zamestanci sa venujú všetkému možnému len nie práci. Preto prichádza nový manažér predaja Max Phillips (mimochodom Oberyn z GOT), aby firmu opäť naštartoval. Má na to však svoje špeciálne metódy. Max je totiž upír a má v pláne spraviť upírov aj zo všetkých zamestnacov. Nuž námet v pohode. Problémom filmu však je to, že po väčšinu stopáže sa nič zaujímave nedeje. Ani vtipné, ani akčné, ani hororové. Navyše filmy z prostredia amerických kancelárskych krís ma nikdy príliš nebrali. Celé je to od začiaktu suché, nudné a bez väčšieho spádu deja, bez nápadu. No a potom keď sa začne niečo diať, máme tu zopár stretov s upírmi, zopár vrážd, slabé gore, veľa krvi po stenách, ľudoch, podlahe a rýchly koniec. Aj keď vďaka zaň, lebo dlhšie ako 85 minút by som sa na to už asi pozerať nevydržal. Slabota. 45 %! ()

iXtr3m3

Veľká preveľká škoda. Podľa traileru to vyzeralo super, preto som si to zadovážil hneď, ako to vyšlo. Pozrel som si to s odstupom času a ono doslova nasiera, že pomer tých fajných, vtipných a dobrých situácii je oproti tým totálne trápnym alebo inak nasieracím fakt že malý. ()