Režie:
Mads Kamp ThulstrupKamera:
Martin MunchHrají:
Thomas Bo Larsen, Esben Smed, Thomas Hwan, Line Kruse, Julie Grundtvig Wester, Claes Ljungmark, Kasper Leisner, Stine Stengade, David Dencik, Sonja Richter (více)Epizody(10)
Hrají
Thomas Bo Larsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Esben Smed
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Thomas Hwan
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Line Kruse
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Výkřik bez ozvěny (2020) (seriál)
Julie Grundtvig Wester
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Prokletá srdce (2014) (seriál)
Claes Ljungmark
Švédsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Box 21 (2020) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Kasper Leisner
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Stine Stengade
Dánsko
Nejlepší seriály:
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
David Dencik
Švédsko
Nejlepší seriály:
Černobyl (2019) (seriál)
Klovn (2005) (seriál)
Millennium (2010) (seriál)
Sonja Richter
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Maibritt Saerens
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Peter Zandersen
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Christopher Læssø
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Thomas Magnussen
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Most (2011) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Magnus Bruun
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Rolf Hansen
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Thomas Bang
Nejlepší seriály:
Cesty Páně (2017) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Stine Schrøder Jensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Jan Elle
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Finn Nielsen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Cesty Páně (2017) (seriál)