• Autogram
  ****

  Neobyčajne trýznivá vražda, neobyčajný prípad a nečakaný koniec úvodnej časti. K profesionálne pôsobiacemu českému tímu prichádza ako posila sebavedomá vyšetrovateľka zo Slovenska. Dobrý rozbeh seriálu, len aby mal zvyšok trochu lepší spád deja. –––– Vrah má prachy, nechodí do práce a má čas vymejšlet takovýdle kraviny.(4.7.2016)

 • Pilda17
  ****

  Na úvod nás čeká velmi zajímavá vražda. Herecké duo kriminalistů a výpomoc ze Slovenska prozatím sedí dobře. Seriál působí jako obyčejná kriminálka, ale minimálně obsazením vyčnívá. Otázek po prvním díle je celkem dost, rozhodně nebude problém jít dál. Po prvním díle nadšením neskáči, ale seriál má mou pozornost.(5.1.2017)

 • rakovnik
  ****

  Na začátek musím konstatovat, že komentuji až při druhém zhlédnutí, navíc po zhlédnutí druhé série. I přes vše, co si pamatuji - a je toho pohříchu málo - zůstanu snad neovlivněn prvotními dojmy. Rozjezd seriálu vypadá nadějně, příběh je pěkně zamotaný a závěr dílu nepotěšil žádného z diváků. Až na ráznou policistku od našich východních sousedů (nějak tyto typy žen nemusím, až na Kláru Melíškovou), jeví se mi také obsazení povedené. Na další díl se těším.(1.5.2017)

 • jungewolf
  *****

  Dobrý rozběh : 5 * a 85 % .(4.4.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Oni si od ní chvíli určitě rádi odpočinou a my se posereme." Tak nám na úvod slovenská vyšetřovatelka Hrónská předvedla své turbomotory a převálcovala rozvážnou brněnskou kriminálku. To se mi líbilo a taky mě bavilo, jak se nám případ pěkně rozvětvuje z lesa přes panelák, kostel až po soudní síň. Trochu mi tedy nesedí, že kriminalisté nevyndali nýbrž uřezali kůl, na kterém visel Karas a taky to, že ohraničili páskou a jedním obvoďákem hektary lesa, ale celkově mě ten rozjezd federální kriminálky dost bavil.(13.10.2016)

 • - Natáčelo se v Brně, Lomu Seč v Rudlicích, Slévárně UXA v Brně, hradu Boskovice, Ochozu u Brna, Doubravníku, léčebném ústavu v Jevíčku. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)