Epizoda 2 (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

Česko, 2018, 1 h

• honajz

Pořád se jen naznačuje a začínám se bát, že přemíra těch náznaků bude sama o sobě důležitější a líp vypadající, než samotné rozuzlení.(25.9.2018)

• rretrro

Tak nám přibyly nějaké tajemné scény a nějaké záhady, vyšetřovatelé přešlapují na místě, děj nemá žádné grády, jen se dál a dál skládají na sebe scény a střípky, které snad ve třetím dílu do sebe nějak zapadnou. Doufám. Jinak stále nuda. Zlatý a geniální "první" Labyrint.(11.9.2018)

• tuctovychlap

mám strach, že Strach nám konšpiračno-špiónskym rozhovorom Stolařová/Stolař naznačil, že Adamove výlevy skrz výjavy pramenia z pobytu práve v ich chlieve, prípadne inej hospodárskej fritzlmiestnosti..ale je možné, že sa mýlim a vrahom je skutočne záhradník..len aby prílišné kombinovanie neskončilo v prekombinovaní..(15.9.2018)

• fafejt001

NEMLUVNÝ chlapec kreslí obrázky , všichni přemýšlí co to asi znamená . OD PŮVODNÍHO labyrintu je to slabý odvar !! Nemá to švih , akčnost , prostě grády . A ZNUDĚNÝ DONUTIL , který hraje na jedno brdo také v DÁMA A KRÁL , asi potřebuje nějakou korunu do důchodu . Tohle s původním Labyrintem NEMÁÁÁ už nic společného . JO a jěště je tam figurka s tou maskou co chodí do sklepení . To je až srandovní . PROSTĚ BÍÍÍDA PANE STRACH A PANE HUDSKÝ .(17.9.2018)

Příběh se komplikuje, tajemství spíše přibývá a souvislosti lze spatřovat téměř všude. Někde jsme se posunuli, jinde vůbec. Kromě napětí se objevuje naštěstí i humor. Zatím jsem spokojený.(10.9.2018)