Epizoda 2 (S03E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller / Mysteriózní

Česko, 2018, 1 h

 • tuctovychlap
  **

  mám strach, že Strach nám konšpiračno-špiónskym rozhovorom Stolařová/Stolař naznačil, že Adamove výlevy skrz výjavy pramenia z pobytu práve v ich chlieve, prípadne inej hospodárskej fritzlmiestnosti..ale je možné, že sa mýlim a vrahom je skutočne záhradník..len aby prílišné kombinovanie neskončilo v prekombinovaní..(15.9.2018)

 • fafejt001
  *

  NEMLUVNÝ chlapec kreslí obrázky , všichni přemýšlí co to asi znamená . OD PŮVODNÍHO labyrintu je to slabý odvar !! Nemá to švih , akčnost , prostě grády . A ZNUDĚNÝ DONUTIL , který hraje na jedno brdo také v DÁMA A KRÁL , asi potřebuje nějakou korunu do důchodu . Tohle s původním Labyrintem NEMÁÁÁ už nic společného . JO a jěště je tam figurka s tou maskou co chodí do sklepení . To je až srandovní . PROSTĚ BÍÍÍDA PANE STRACH A PANE HUDSKÝ .(17.9.2018)

 • honajz
  **

  Pořád se jen naznačuje a začínám se bát, že přemíra těch náznaků bude sama o sobě důležitější a líp vypadající, než samotné rozuzlení.(25.9.2018)

 • rakovnik
  ****

  Příběh se komplikuje, tajemství spíše přibývá a souvislosti lze spatřovat téměř všude. Někde jsme se posunuli, jinde vůbec. Kromě napětí se objevuje naštěstí i humor. Zatím jsem spokojený.(10.9.2018)

 • Autogram
  ****

  Dosť dobre sa to rozbieha, máme odhalený keď nie motív, tak aspoň kľúč výberu obetí a šťastlivci sa musia mať na pozore. –––– Proč by někdo zabíjel lidi, kteří přežili svou smrt?(12.9.2018)