Ačkoli se vše v sériích Labyrintu nějak stále opakuje, i tak je to v současné době v tomto žánru jeden z těch lepších seriálů, baví mě a v budoucnu se klidně budu těšit na čtvrtou sérii. Volavka se stále divý, že zůstává bez povšimnutí, ale jak ji má muž v masce chytit, když pořád vysedává na stanici nebo se po městě pohybuje s kolegy, je nelogické, že se sama podílí na vyšetřování a jezdí k případům. Děj se bude ještě rozvíjet a zamotávat, ale osobně si myslím, že pachatelem je policista, který je kolegou Ševčíka. Dnes mě ale zklamala ta odfláknutá prohlídka hradů, chudák děda Valenta v takové nouzi zajistí stopu a policie prohlídne hrady ve dvoučlenných hlídkách, to snad ne, takový šlendrián. Pokud hledám sériového vraha a vím, že další lidé čekají na smrt, muselo by dojít k mnohem větší akci, kdy na prohledávaných hradech by nezůstal kámen na kameni.(1.10.2018)

Mnohá místa epizody byla neskutečně napínavá. Případ se ale vyvíjí pomaličku, i když alespoň co se týká Adama, vztahy se vyjasňují. Tedy, pokud mě scénárista nevyvede z omylu. Naštěstí nové postavy již nepřibyly. Zato ty co zůstávají, se chovají opravdu podivně. Těším se na další díl této složité skládanky.(1.10.2018)

• regentor

Pátý díl série sice sešlápl plyn, ovšem skřípe to velmi. Rozebírat věrohodnost a uvěřitelnost jednání mafiánského synka v našich končinách..nehodlám.Ovšem logických lapsů je až přespříliš.Policie dojde k závěru, že je potřeba prověřit hrady a jejich podzemí , no ovšem způsob provedení je jak z příručky pro choromylslné.Především divák,alespoň jako moje maličkost , těžko chápe proč poldové z obce kde se stal první mord vejdou do hradu přes vchod který je pouze založený deskou ale po nicotné prohlídce odcházejí z vrat které zamykají...Na hradu pachatele se navíc svítí jak na Silvestra ale nikdo nic neví..nevidí...Proč policajti prověřují jen hrady pod státní kuratelou a né ty v soukromých rukách je další kaňka na logice vyšetřování.Samostatou kapitolu bludů je "útěk" dvojice mladých z podzemí kdy pachatel na ně číhá u vrat..Je sice možné se domnívat ,že vrah má komplice ale až tak svižného a stejně oděného v daný okamžik , no pane režisére?!? Manželé Stolařovi jistě vědí víc a zřejmě i jejich soused , dá se tušit , že mají souvislost s neznámými osobami.Jeden v léčebně,druhý ve vazbě a třetí na marách ale těch neidentifikovatelných je až příliš což už dělá pořádný chaos nejen policajtům ale i divákům.Co nabídnou zbývající dva díly se necháme překvapit , jen se obávám aby z toho nezbyla trapná truchlohra.(2.10.2018)

Pro mne jako zarytého Labyrintystu mírné zklamání - děj se sice rozpohyboval správným tempem a směrem, ale dvě věci mne trochu iritovaly: 1) Jirko, líp natrénuj ty útěky těch obětí, nezdá se mi to moc přesvědčivé spíš groteskní 2) Rýmský ml. jako synek mafiána co odpráskne bodyguarda, který selhal, mi nepřišel moc věrohodný v českých podmínkách - kolik asi v Brně ( respektive v ČR ) je takových čistokrevných gangsterů s brutálními praktikami alá východní Evropa ( i při znalosti Krejčíře, Berdycha )? Já myslím, že v českých podmínkách to zase zavání parodií, nehledě na to, že ta scéna byla úplně zbytečná ( a že sami kriminalisté v S01 tak nějak popírali existenci hardcore mafiánů " kmotříčcci po česku" .)(2.10.2018)

• honajz

Opět pocit parodie - zvláště ti drsní mafiáni, kde by jistě nevykonával popravu syn mafiána, ale i tak. Honička uneseného Adama mi už taky přišla jako parodicky pojatá, no a opět přibyla další postava, tentokrát v podání Vladyky. Zamotané je to sice hezky (číslování obětí, proč někdo přežije, a jiný ne, zavražděná a Adam bez záznamů, postava v kápi) a máme zde spoustu vedlejších linií, které člověk doufá, že se nějak protnou s hlavním příběhem, až člověk udělá vow!, ale po zklamání z výbuchu v první sérii, který všechno doposud viděné a řečené smetl ze stolu a jelo se odznovu jak tabula rasa, a po nemastném neslaném vysvětlení všech souvislostí z druhé řady, se i tady bojím, že půjde nakonec o vágní a stokrát omleté klišé, jen trošičku zajímavěji (na české poměry) podané. A vážně si myslím, že by seriálu slušelo méně, ale hutnějších dílů, než tahle roztahaná nuda.(2.10.2018)