Režie:
Norman TaurogScénář:
William BowersKamera:
Ray JuneHudba:
Adolph DeutschHrají:
Marjorie Main, James Whitmore, Ann Dvorak, Phyllis Kirk, Fred Clark, Dorothy Malone, Clinton Sundberg, Douglas Fowley, Willard Waterman, Don Porter (více)Hrají
Marjorie Main
USA
Nejlepší filmy:
Pilot č. 7 (1938)
The Harvey Girls (1946)
Setkáme se v St. Louis (1944)
James Whitmore
USA
Nejlepší filmy:
Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
Planeta opic (1968)
Tora! Tora! Tora! (1970)
Ann Dvorak
USA
Nejlepší filmy:
Zjizvená tvář (1932)
'G' Men (1935)
The Secret of Convict Lake (1951)
Phyllis Kirk
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Crime Wave (1954)
Dům voskových figurín (1953)
Fred Clark
USA
Nejlepší filmy:
Sunset Boulevard (1950)
Bílý žár (1949)
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Dorothy Malone
USA
Nejlepší filmy:
Základní instinkt (1992)
Hluboký spánek (1946)
Colorado Territory (1949)
Clinton Sundberg
USA
Nejlepší filmy:
Song of Love (1947)
Písně z Broadwaye (1949)
Velikonoční přehlídka (1948)
Douglas Fowley
USA
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Alexandrův ragtime band (1938)
Willard Waterman
USA
Nejlepší filmy:
Byt (1960)
Nevěstin otec (1950)
Mystery Street (1950)
Don Porter
USA
Nejlepší filmy:
Live a Little, Love a Little (1968)
Žena, která všechno ví (1957)
Night Monster (1942)
Nancy Saunders
USA
Nejlepší filmy:
The Locket (1946)
The Shunning (2011) (TV film)
The Woman on the Beach (1947)
Mae Clarke
USA
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
The People Against O'Hara (1951)
Veřejný nepřítel (1931)
Sue Casey
USA
Nejlepší filmy:
Americká krása (1999)
Okno do dvora (1954)
Snídaně u Tiffanyho (1961)
Hugh Sanders
USA
Nejlepší filmy:
Jako zabít ptáčka (1962)
Varování před bouřkou (1951)
Only the Valiant (1951)
Regis Toomey
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Hluboký spánek (1946)
The Phantom Creeps (1949) (TV film) - a.z.
Eddy Waller
USA
Nejlepší filmy:
Žena na útěku (1950)
Hrozny hněvu (1940)
Tekuté zlato (1940)
Frank Cady
USA
Nejlepší filmy:
Okno do dvora (1954)
Eso v rukávu (1951)
Asfaltová džungle (1950)
Bert Stevens
USA
Nejlepší filmy:
Někdo to rád horké (1959)
Svědek obžaloby (1957)
Norimberský proces (1961)
Herb Vigran
USA
Nejlepší filmy:
Pan Verdoux (1947)
Sestup Orfeův (1960)
Připoutejte se, prosím! (1980)
Jeffrey Sayre
USA
Nejlepší filmy:
Bon Voyage! (1962)
Svědek obžaloby (1957)
Na sever Severozápadní linkou (1959)