Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

POMO

Dokument, který se snaží diváka šokovat tím, jak dehonestující a amorální je internetový pornobiznis s mladými amatérkami. Spověděma a názorama těchto inženýrek, které do něj jdou dobrovolně, s radostí a často jej považují za svůj první karierní úspěch. Přesto že pak vedou doma dusné dialogy s rodičema, přítelama atd. Příliš dlouhé a repetitivní. ()

dO_od

// No FAP allowed aneb porn is bad, watching porn is bad & this whole society sucks! Ten dokument není ničím zas tak zvláštní, největší atraktivnost mu obstarává prostředí, do kterého se vydává a dotyčné dívky, z jejichž pohledu o dané problematice hovoří. Nejsem si tak úplně jistý, co by si z toho měli lidé vzít. Čekal jsem něco ve stylu mé úvodní věty, ale to taky není tak úplně pravda. Mnohem víc to připomíná jakési instruktážní video, které by se mělo lidem pouštět před prvním spuštěním internetu a pak je nechat se s tou realitou prostě nějak porvat. Většina lidí to automaticky odsoudí jako něco špatného, protože to od nich společnost vyžaduje a oni se nebudou obtěžovat nad tím dál přemýšlet. Několik dalších lidí to nejspíš zaujme, ale ultimátně přivede ke zklamání, protože si z téhle exkurze neodnesli nic nového. A ten zbytek dál sedí u Porntube, pozadí amatérského porna absolutně neřeší a tenhle dokument nikdy neuvidí, maximálně když si ho spletou s Hot Teen Girls I'd Like To Fuck Wanted. A to je taky okay. Takže znova, what was the point again? 6/10 ()

Zeck

Ledabyle načrtnuté příběhy mladých kurev, které začínají v pornu, šukají jak fretky, berou za to skvělé prachy a se vším jsou nanejvýš spokojené. Jednou sice budou muset natočit scény, ve kterých jim někdo šuká obličej, nafackuje jim a nakonec se jim vystříká do očí, což se jim logicky moc nelíbí, protože si u toho poprvé a naposled uvědomí, že jsou jen kurvy a kus masa pro umaštěné honiče z celého světa, ne filmové hvězdy a celebrity, ale i tak to berou, protože za cumshot na rohovku je příplatek. Porno je můj koníček, těšil jsem se na pohled do zákulisí, který mi ukáže, že bych se měl při prohlížení a stahování všech těch perverzností stydět, protože u toho někdo za tisíc dolarů na ruku skutečně "trpí", ale nic z toho mi dokument neukázal. Ukázal mi rozmazlené děvky, které si chtějí udržet vysoký životní nároky a proto každý týden 4x podstupují creampie s upocenými důchodci na viagře, kteří hrají jejich fotry. Absolutní nuda, ve které nedojde na žádná skutečná dilemata a problematiku celého porna. 20% ()

HAL

I přes snahu o manipulativnost opačným směrem tento dokument vlastně trefně ukazuje, že to jediné opravdu negativní na natáčení porna je odsuzující reakce okolí... protože jinak je to jen přirozenost schovaná za spoustu celospolečenského pokrytectví. A sem tam to sperma v oku a jiné ne zrovna příjemné věci, což vyváží slušná suma peněz - protože pořád je to prostě práce. ()

Kothy

Docela zajímavý dokument o životě začínajících pornohereček. I když za to mají docela slušné peníze, většina z nich v branži nevydrží déle než rok, pokud se neproslaví. Nese to ale s sebou i stinné stránky. Většinu peněz z toho totiž mají producenti. Dokument se zaměřuje na 5 holek bydlících u jejich agenta v Miami. Ten jim shání zakázky a taky láká nové holky. Ne vždy je to ale podle jejich představ. Dost často musí dělat věci, které se jim úplně nelíbí. Ať už jde o různé násilí, ponižovaní atd. Popřípadě je to spojeno i s různými zdravotními komplikacemi. Proto to ne každá vydrží dělat dlouho. Taky to má dopad na jejich osobní život a vztahy. Většina holek z dokumentu toho nechala, některé zůstaly. Některé záběry byly vážně smutné... "Jak jste přišly na Rileyho? Přes Craigslist." :D ()

Dzeyna

Nevím, jestli mi je těch holek líto nebo jestli se jim smát, kvůli tomu, jak stupidní jsou. Nicméně asi špatná výchova. ()

Arsenal83

Čo si o tom myslieť. Chvíľami som mal pocit, že sa réžia snažila poukázať na to, ako sa mládež dnes tak ľahko vďaka internetu morálne skazí. Ale nebolo to celkom dotiahnuté. Ani dokumentárne to nebolo dokonalé. Taký priemer. Neublíži ani neobohatí. V každom prípade matka, ktorá je spokojná, že jej dcéra po zavŕšení dospelosti robí kurvu, to je na psychiatra. ()

hansel97

Byl bych spokojenější, kdyby se dokument zaměřoval jen na Tressu. Ostatní holky se tam sotva objevují a spíše ruší jejich zpovědi, protože stejně nedostávají dostatek prostoru pro zmapování jejích příběhu. Jinak to jako dokument funguje dobře, silných momentů bohužel poskrovnu. ()

ARI50

No tak jsme se podívali na svět žen trochu jinak, nudné a nezáživné, holky v poho co na to víc říct. ()

Morholt

Nějak nechápu, co tím chtěly režisérky říci. Jo, pornoprůmysl, kor ten amatérskej, neni žádná procházka růžovou zahradou. Člověk občas musí dělat to, do čeho se mu zrovna nechce, pro vztah to taky není zrovna ideální povolání a že se na to máma s tátou nebudou tvářit zrovna šťastně je celkem jasný. To všechno tady bylo, ale zároveň jakoby nebylo, protože film se absolutně nesnaží jít do hloubky a podává lidi kolem porna jako partu fajn kluků a holek (ne že by to nemohli bejt fajn kluci a holky), kteří maj prostě občas jen problémy v práci či doma. Zatímco problémy doma jsou sem tam ukázány, byť nejde o nic extra emotivního, o problémech v práci se výhradně mluví. A to je chyba. Ono točit dokument o tom, že je porno temná řehole a neukázat, že je porno temná řehole, je docela na hlavu. Nemusím mít rovnou hc záběry, ale přece jen bych čekal něco explicitnějšího. Ale tady není vůbec nic a když tak o tom přemýšlím, tak tu člověk nezavadí ani o bradavku. Ono je to nejspíš určený neplnoletým holčičkám, kterým v budoucnu něco podobného hrozí, ale jestli měl dokument za cíl je odradit, tak se mu to vůbec nepovedlo. 30% ()

Hamaradža

Dokument o porne ktorý sa hardcore záberom detinsky vyhýba (neobsahuje ani jeden). Nie že by mi až tak záležalo na videní bobra ale podobná téma by si vôbec zaslúžila aj sebakritickejší, serióznejší a drsnejší pohľad, nie taký feministicky uplakaný, nehovoriac o tom že teen hviezdičky často hovoria o "tej" alebo "tamtej" scéne, pričom scéna nám zrejme z dôvodu prístupnosti nikdy nie je ukázaná (spoliehali sa režisérky na to že bude človek googlovať?). Ale ináč dobre spracované, zaujímavé a zo scén o "facial abuse" mrazilo. ()

fmash

Nedokoukal, a asi ani nedokoukám, takže nehodnotím. Zhruba stejně odpovídající obrázek o aktuální amateur módě v pornoprůmyslu, o jeho bídě i lesku a morálních dopadech si můžu udělat u každé epizody Casting Couch, kde to ale mám za pět minut a se vším všudy. ()

Aljak

Skvelá téma na dokument, ale to spracovanie viacmenej priemerne. Ten jeden chalan, ktorý sa snažil prehovoriť svoju priateľku, aby odišla z toho porno-kolotoča nastolil v podstate dosť kľúčovú otázku: "Aký je vlastne rozdiel medzi porno-herectvom a prostitúciou?". A veruže veľký rozdiel v tom neni - k obom alternatívam sa uchýlia väčšinou mamonárske dievčatá, ktoré pod vidinou peňazí zapredajú vlastnú povesť. Je to smutné, najmä ten príbeh Tressy ma najviac z toho celého zaujímal, hlavne v závere keď si to celé uvedomila. Lenže minulosť aj tak už nezvráti a čo sa raz na internet dostane, s tým ťažko niečo robiť... ()

M.i.k.e

dokument který vlastně nepřináší nic objevného...co ukazuje hezky je fakt,že v dnešní době je celkem naivní si myslet,že když natočim nějaký to video,že ze mě bude hvězda na x let a budu se topit v penězích.Doba už je nejen co se porna týká jinde...60% ()

Lischai

Za mě dobrý. Hejtu v komentářích "jsou to kurvy a můžou si za to samy, dávám dvě hvězdičky" nerozumím: o tom přece ten dokument je, že si to celé dělají samy a dobrovolně, protože jim to připadne jako super nápad. Za mě to bylo solidní. Člověk vidí zázemí mladých pornohereček, pozná jak funguje ten celý on-boarding, jak to mají holky v hlavě srovnané. Klidně bych snesl víc názorů od jiných lidí z branže. Jak se na to dívají ti kameramani, technici... Někde je to naznačené, jemňučce, když se maskérka podivně tváří u líčení holky před natáčením, nebo když je nějaký nasvalený pornoherec vlastně vtipný a shazuje to, aby herečce natáčení ulehčil. A toho bych chtěl vidět víc - porozumět světu porna obecně, ne jen těm holkám. ()

Streeper

Čekala jsem to více šokující. Vlastně celkově nic v tom dokumentu mě nepřekvapilo. Chápu, že v dnešní době to holky dělají kvůli snadným prachům a některé i kvůli sexu. Rozhodně nikoho nesoudím, je to jejich volba a respektuji to. Každý ať si žije svůj život jak chce, ale nevím něco mi v tom prostě chybělo, trošku toho šokujícího zjištění nebo tak, nic takového se nekonalo. Je to hodně nemastné, neslané., žádné překvapení, všechno co už divák dávno ví. ()

Lanark

Vzhledem k tomu, že ČR je na špici všelijakých amatér castingů a každou chvíli nějaká nebohá učitelka nebo úřednice dostane padáka, páč si chtěla přividělat na novou kabelku, tak jsem ani nečekal něco mimořádně objevného a spíš jsem byl zvědavý na zpracování. Kupodivu nejzajímavější okamžiky jsou ty, kdy holky před kamerou vůbec nejsou a řeší se buď statistiky kolem pornobyznysu a nebo interview poskytují ostatní lidé z branže (často mnohem zkušenější). Překvapilo mě, nakolik tvůrkyně utíkají před těmi nejzajímavějšími tématy a zůstávají v pozici téměř voayerů, kteří freneticky přelétávají z jedné "herečky" na druhou, jakoby se skoro bály pohlédnout hlouběji a zůstavaly v bezpečí melodramat typu Bravíčko. Téma vybrané velmi dobře, ale příště to holt chce mít víc "koule". ()

Pajky3

Po dlouhé době jsem se podíval na dokument a jsem opravdu zklamaný. Přivedl mě k tomu twitter jedné z producentek (Rashida Jones - Parks & Rec) a byla to chyba. Téma totiž nabízí něco zajímavého a já jsem byl zvědavý co nového se z dokumentu dozvím, ale přínos je naprosto nulový. Je to totiž pojaté jako jedna z těch trapných amerických reality show, kde se všichni snaží tvářit, že to skutečně prožívají, ale přitom dobře ví, že je natáčí kamera. ()

campix

Moc netuším, co tímto dokumentem chtěl autor říci. Zda je tedy problém, že amatérské porno láká spoustu mladých žen s vidinou snadného výdělku. Přitom většina z nich v branži vydrží maximálně několik měsíců. Nebo, zda jde o to, jak jsou přijímány ve společnosti, a že se máme na pornoherečky koukat jako na normální těžce pracující ženy, které pokud se nechytí od začátku, tak musí přijímat méně lukrativní a většinou hodně nechutné herecké příležitosti. Ať tak či onak, nulová vypovídací hodnota a hodně nezáživná podívaná. ()