Exploze zabije majitele kebabu a těžce zraní jeho neteř. Motivem může být touha zabránit lásce mezi muslimkou a Čechem. Nelze ani vyloučit pomstu ústeckého dopravního podniku. Do záhady pomůže vnést světlo teprve zkušenost z domácích zabíjaček. Željko si najde novou brigádu a také Kunešovi umožní vyřešení případu nový přivýdělek. (Česká televize)

Lasllye

Uz jsem se bála, že se zapomnělo na to, že Slepice byla těhotná a porodila. Škoda, že to naplánovali takto, ale jinak by bylo asi těžký spojit její a Lipínkův příběh. ()

2K12Kub odpad!

Od začátku dílu bylo jasný kdo je pachatel, samozřejmě zlý Čech co to chtěl hodit na hodného Araba, pak nám ještě ukázali nám zlé nacistické čecháčky z dopravního podniku Ústí nad Labem v uniformách dopravního podniku Praha. ()

roller odpad!

Předloha a scénář: netalentovaný blb ve věku šesti let. Neuvěřitelná slátanina z produkce ČT. Au! Já tohle platit nechci. To je ještě horší než bolševický propagandistický agitky. ()

pirduch

Tak na Hádka to mířilo hned... Proč dělá Kuneš brigádu v loděnicích? To jako že by z výplaty nedal na leasing jakéhokoli levného auta? Když na to má Lupínek... O chování Željka v base nemá smysl ani mluvit,ten je tam evidentně ředitelem. Ale jinak dnešní díl už byl aspoň vcelku uvěřitelný.Jen mi připadá,že autoři tu čtou a dělaj dotáčky: jen se tu dočetli o chybějícím děcku slepice, dotočili na hřbitově(a kde ten hřbitov je, u Jáchymova,nebo u Ustí? Jak je možný,že se všici v klidu přesunuli,včetně Máchy s mamkou, Slepice bez nikoho,patologa...) vysvětlení. Minule si někdo stěžoval,že to neukazuje Ustí v pěkném světle, dneska mi některé záběry připadaly pomalu jak z reklamního spotu Za Ústí krásné..osvětlená Větruše, most... Dokoukám to ze zvyku,ale je mi líto,že už to není Rapl, ale PaRapl... ()

Reif

Schéma první člověk v záběru je vrah vychází. Ale dobře Hádkovi tak, ještě by tam šaškoval dál s Holubářem a už bych pojal podezření, že úhoři mají nablito, teda že Česká televize raději sáhla po komedii z kulinářského prostředí Pat a Mat Aleppo. ()

Dr.Taby

Proč? Ta scéna, kdy taťka Saddám brečí nad holkou, přijde tam Hádek, děda se ani nepříčí aby poprosil o pomoc je divná. Navíc mu muselo být jasné, že zjistí, že byl zastřelen. A pak podvržený návod na bombu s chybou tisku, jak kdyby tam bylo jeho rodné číslo. A závěr v kebabárně je tak nějak opravdový vrchol dílů. ()

lumir40 odpad!

Poslední díl druhé serie co zvládnu. Když jsem opravdu ztěžka přešel severskou kinematografii (Oddělení Q), kde je hodný arab a zlý Dán (jako domácí), říkal jsem si, to snad ani ne. A ejhle! Po dost dobrém Raplu 1., přichází severský styl i k nám. Ani ne kvalita, ani ne nápad, ale jen ten hnus - já se snad ani nebojím říct, vlastně zrádcovský hnus. Výborně ČT, výborně. ()

eaglestar odpad!

I průměrně vzdělaný autobusák ví, s kým se Áda proti spojencům a samozřejmě židům pachtoval. Bohužel to však nikdo neřekl těm neomarxistickým kundám z naší slavné ČT. Takže, hakenkreuz na arabským bistru... to snad néé. A celá druhá série je jedno nepovedené amatérské hovno a nechutná salámovka. ()

eMejla odpad!

Česká propagandovize evidentně tápe. Najednu stranu nás krmí levičáckou agitkou, že jako čecháčkové jsou zlí, protože nemají rádi čmoudy a ideo-policie jim za to může v klidu rozbíjet hračky, a přitom celkem vkusně realisticky ukazuje, jaký jsou to parchanti, jak se chovají k ženám, no a když udělají průser tady, tak hned zdrhaj ke svojí smečce do německa. Tak já teď nevím, jakej je ten správnej názor, kterej si z toho mám vzít. První série super, ale tahle je konstantně sračkoidní. ()