Rapl

Česko, (2016–2019), 26 h 4 min (Minutáž: 58–70 min)

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Série(2) / Epizody(26)

Recenze uživatele eMejla k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2016) (S01)

Obecně kriminálky nemusím, ale Raplova první série je velmi chytlavá. Hutná depresivní atmosféra, skvělá hudba a parádní kamera. Dějově napínavé, sice v něčem trošku přehnané a nelogické, ale rozhodně to není úplný trapas. Mě se líbilo. ()

Série 2 (2019) (S02)

Z tajemného, vcelku napínavého seriálu s parádně hustou a depresivní atmosférou, podmanivou hudbou a výtečnou kamerou se stala nezajímavá frašku. Škoda, kriminálky nemám obecně rád, ale Rapl mě na celý den, kdy jsem ho dával z archivu, přikoval k televizi. Druhá řada všechno dobré zahodila, přidala agitku a vůbec mě nebavila. Dodíval jsem se jen ze setrvačnosti a ideální by bylo, kdyby se do toho hovna už dál nerýpalo, jinak bude smrdět čím dál víc. ()

Bubáci (2019) (S02E07) odpad!

:-D Tak to byla sračka. Určitě to šlo natočit aktuálně a přitom decentně, ale tohle je do očí bijící multikulti agitka. Mácha přikrmuje migroše, protože jídlo co dostali ti nevděční parchanti nechtěj žrát, Slepice jim shání cigárka, přesto dva "frustrovaní" bubáci zapálí stan kde spí další lidi, ukradnou auto a Rohana zajímá především jejich bezpečí a nakonec je ke spokojenosti všech usadí v plesnivým baráku. A nakonec to zabije píseň od Marty.... jako komedie dobrý ()

Kebab Aleppo (2019) (S02E09) odpad!

Česká propagandovize evidentně tápe. Najednu stranu nás krmí levičáckou agitkou, že jako čecháčkové jsou zlí, protože nemají rádi čmoudy a ideo-policie jim za to může v klidu rozbíjet hračky, a přitom celkem vkusně realisticky ukazuje, jaký jsou to parchanti, jak se chovají k ženám, no a když udělají průser tady, tak hned zdrhaj ke svojí smečce do německa. Tak já teď nevím, jakej je ten správnej názor, kterej si z toho mám vzít. První série super, ale tahle je konstantně sračkoidní. ()