Ajbell

Prinúti vás zamyslieť sa nad čiernou minulosťou a zároveň vám ukáže, že nebol tým, za koho sa považoval. Zvláštny film, ale myslím si, že nie moc reálny...sila demencie je prílišne prehnaná. ()

venedikt

Jako pěkný příběh, dobré výkony herců, vše dobré. Přesto jsem měl pocit, že je ten příběh trochu řekněme hůře uvěřitelný. A nadšení se u mě nekonalo, pochopím, když někdo dá 4 * ()

buddha_ps

Tempo úmerné veku hlavných hrdinov, epický a myšlienkovo geniálny záver, Scéna návštevy u Johna Kurladnera jr je na 10 hviezdičiek, Norris si za pár minút ukradol celú show; podobne silná scéna je i návšteva u Kurlandera č.2. Z Plummera až tak odvarený nie som, i v momentoch "s jasnou mysľou" posobil viac ako zombia než ako na všetko odhodlaný pomstiteľ. Ale stále je to výborný film, ale tematicky podobný Apt pupil je o level vyššie. ()

to08.net

Fantasticky vypointovaný veliký příběh, skvělé herecké výkony, komorní scény a vycizelované dialogy. Must see... ()

farinelli77

Dlouho jsem neviděl tak silný a kvalitní film. Naposledy mě takto zasáhlo v 90. letech taktéž výborně obsazené drama Hrací skříňka, které se tomuto filmu vlastně hodně podobá, i když není tak komorní. ()

cenitel

Tak skvěle vymyšlený plán Maxe, kdo by to by čekal? Skvělá tečka na závěr. Pěkně využil Zevovi slabiny. Koukl jsem prvních pár minut a zaujmulo mě to. Musel jsem to vidět až do konce :) Ten plesoun to byl pěknej fašista na moderní dobu stálý postoj proti židům. Jinak Plummer to zahrál na svůj věk fantasy 👍 Za mě parádních 80%. ()

ezop1012

Je to iné, ako sa na prvý pohľad zdá, avšak v detailoch sú chyby. Spoiler, keď to bol esesák nemal sa, čo báť psov, Nemcov, toto, že Wagnera mal rad toto bolo dobre, tiež bolo dobre, že presne trafil nacka, keď povodne nikdy nemal v ruke zbraň. Vo finále by určite nestrelil kamoša a seba už vôbec nie a, ako by to mohlo byt reálne? Ten starý, čo to narafičil, tak, keby zistil kto to je tam v starobinci by ho zabil asi jedom a, keby sme zobrali pôvodný scenár, tak, keby sa dozvedel kto je, vrátil by sa do starobinca a toho starého, čo to vymyslel, tak by ho poslal do pekla. Malo to skončiť, tak, že ten, čo to vymyslel mal schytal guľku, potom by to bolo za 4 hviezdičky. ()

Nikol45

Tak to bylo něco. Na konci jsem měla až husí kůži. Perfektně napsaný scénář. Režie super a herecké výkony na jedničku s hvězdičkou. Nemůžu jinak, než dát plný počet hvězd ()