Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiální text distributora)

ARI50

Klasická komedie která se snaží být vtipná, akční a sázi na mladé skvělé herce no myslim že jednou matematika stačila. ()

becki_tu

Vtipná jednorázová oddychovka na zajímavé téma (studenti ocení) se sympatickým hereckým obsazením, v čele s odvážnou školačkou Scarlett Johansson a sympaťákem Chrisem Evansem. Ovšem nejvíc mě dostával prvotřídní vyhulenec Roy, jehož výstupy prostě neměly chybu. V záplavě mnoha trapných teenagerovských komedií se občas najde nějaká s dobrými nápady a tou je právě i Perfektní skóre. ()

Tommassi3

"A ty ?? Čím bys chtěla být ??" - "Já bych chtěla být matkou.. Ale opravdovou matkou !! A starat se spíš o takový ty úplně malý děti než o svoji práci.. A nebo porno !!" ;) ()

Mononoke.

Těžko říct, co mě donutilo se podívat na Perfektní skóre, asi mi zabíralo místo na disku, mozná fakt, že v něm hraje Scarlett (a ta přece hraje jen v dobrých filmech:), kazdopádně se z toho vyklubal spíše (pod)průměrný filmík pro teenage holky, co hází jednu klišoidní hlášku za druhou, o tom jak těžké je dospívat, vzepřít se škole a nejít s davem, jít si za svým snem... Zkrátka, kdo tohle neuvidí, získá dvě hodiny života k dobru. ()

DEXTER099

Parta školáku chce ukradnout závěrečné testy,aby nakonec zjistily ,že to nepotřebují.Nic víc nic míň.Jen je znova hezký pohled na Scarlett Johanssonovou.Za mě 50 % a tři hvězdy. ()

JJ.Gibson

Konečně komedie, která má nápad a není odnošem tolikrát viděných chudých ,,teen" trapných snímků. Strašně moc se mi líbila Scarlett Johansson, byla opravdu úžasně okouzlující :) A Leonardo Nam v roli věčně zhuleného počítačového mága - dokonalost sama... ()

Džejkop

Musím říct, že jsem byl mile překvapen. Čekal jsem klasickou prčickovskou teen komedii, kterých je jako mraky a vždy jsou si svým pojetím velmi podobné. Zde šlo o docela něco jiného, parta studentů má poněkud vyšší cíle a zájmy než jak to v tomto žánru bývá. Ač šlo o jednoduchý děj, jeho potenciál byl myslím využit zcela maximálně, pobavil jsem se taky, dokonce nechybí ponaučení, že život není jen o testech, ale taky o přátelství a o tom, že je nejdůležitější vědět co od života chci a koneckonců Scarlett Johansson už jen sama o sobě vždycky stojí za to, v tomto případě to možná platí dvojnásob. ()

Patw

Super film. Part spolužáků co vymyslí tak složitý plán jak dostat odpovědi na test, až je nakonec nedopatřením zničí. Opět fil co není náročný, nechybý v něm láska (ou), a naštěsí jsou ve filmu dva perfektně ulítlí lidé jako Francheska a ten kluk co chce být jako počítačová postava o všechny vraždí. Parádní film. Nějaký čas jsem na něm hodně ujížděl. ()

Fanucci odpad!

Strašné...typická teenagerovské agitka na hollywoodský způsob (samozřejmě že s herci věkově 25+ a zastupující všechny "americké" rasy:-) Drogy, neúplné rodiny, důležitost vzdělání, nepodvádět za žádnou cenu a jít svou cestou. Americké problémy a hodnoty jsou nám v tomto snímku průhledně, lacině a bezduše vštěpovány, ovšem to by nebylo to nejhorší...Na to jsme z hollywoodu všichni už víceméně zvyklí:-) Ale aby se tak dělo mimořádně nevtipně a abych 90 minut koukal na zhuleného korejce, který má být nositelem humoru alá Oslík v Shrekovi...Ne děkuji. Divím se, že Scarlett v takové sračce hrála. ()

Jaňo

Hurá... Konečne to nebolo len o hlúpych a trápnych vtípkoch a o týpkoch (nechcený rým), ktorí používajú slová ako "šukať", "cecky" a "fajka"... Film mal slušnú pointu aj príbeh, obsadenie výborné a tiež výkon toho obsadenia. Usmial som sa na "odkazoch" na iné filmy, ale aj na podarenom scenári... Vrámci teenage určite veľké prekvapenie (ktoré som nečakal) a preto sa odhodlávam dať štvorku ako vyšitú... ()

lennyd

Skupina šesti studentů se dala do kupy, kvůli neúspěchu v SAT, standardním výstupním testu ze střední školy. Každý z nich má svůj důvod, aby daný test udělal, a jak se zdá, jedinou šancí je předem získat správné odpovědi. A tak vzniká perfektní plán jak získat perfektní skóre. Ale během akce zjišťují, že není vše jen o testu... Taková obyčejná komedie, která nijak extra neuchvátí, ale ani neurazí. Vzhledem k přítomnosti vcelku neznámých herců se jim nedá moc vytýkat, a občasné díry ve scénáři se dají také se zahmouřením všech očí přehlédnout. Pokud zrovna nemáte co na práci, klidně na to mrkněte, ale nečekejte zázrak... prostě 2.5hvězdičky :) ()

Diego

Když jsem viděl v žánru Krimi/Thriller čekal jsem, že to bude něco vážnějšího,ale je to prostě jen teen oddechovka a ty já i rád. Příběh je za hvězdu. Ta druhá je za asiata, který mě opravdu dokázal rozesmát..no a že třetí je pro Scarlett...;) ()

Kerion

Skupina dospívajících mladistvých má před sebou srovnávací zkoušku SAT, která má rozhodnout o jejich dalších cestě v životě. Představa, že výsledek jediné zkoušky může mít takový dopad na vlastní životní cestu připadá Chrisu Evansovi nefér, a když je zkouška nefér proč by on taky nepoužil nefér prostředky a tak se rozhodne ukrást výsledky testů. K tomu mu bude pomáhat půvabná Scarlett Johansson.Pro mě kultivovaná komedie, bez trapných vtípků pro chvilku relaxace. ()

Aven

Pár vtípku vydařených, celkově nic moc. Kdybych se chtěl dozvědět, že podvádět je špatné tak si přečtu Rychlé šípy a nekoukám na tohle. Ikdyž v Rychlých šípech asi nebudou rajdy typu Scarlett. ()

Mihail123

Priemerná teenagerská komédia.Niektorí T-pci boli skutočne hlauzní (zhulený asiat), niekoľko vtipov bolo slušných. Len to bolo tak strašne..hmm.."americké". Skupina 6 ľudí sa snaží ukradnúť test, len kvôli tomu že si myslia že sú diskriminovaní a že ho nespravia. Tak vymyslia plán a nakoniec dosť nečakane, šťastný happyend. Všetci looseri sa popária a žijú spolu až do smrti. No ďakujem, nemusím. Nechápem,čo tam robi Scarlett Johansson? ()

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (více)