Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka

  Po 2 dílech: Celkem sympatický chlapácký kousek. Režie s příliš pomalým tempem sice trochu drhne, atmosféra je ovšem správně buranská, obsazení hlavní trojice by snad ani nemohlo být příjemnější a jako rozehrávka na daleko krvavější a vyhrocenější průsery to funguje více než obstojně. Pokud tedy tvůrci v budoucnu lépe uchopí svůj styl a zapracují na humoru a hláškách, mohla by nás čekat poctivá a výživná žánrovka. A to rozhodně není málo. 70%(13.3.2016)

 • Gogo333
  ****

  Purefoy patří mezi mé oblíbence, takže další seriál s ním jsem si nemohl nechat ujít. První série se točí kolem auta s ukradenými penězi a k tomu tu jsou dva hodně ujetí šílenci, takže je o zábavu postaráno. Hlavní duo je super, Christina Hendricks je kočka a ta šílena dvojka vrahů je drsná a opravdu hodně šílená. Akční finále bylo povedené a celý seriál jsem si užil. Druhá série je bohužel už bez Christiny. Děj se točí kolem dětí, černochů a Ku-klux-klanu. Druhá série mi už přišla slabší i když pár momentů tam bylo. Jsem zvědav o čem bude ta třetí. Asi šáhnu po knihách, protože příhody týhle dvojky mě baví. 3. série se zaměřila na rasistický městečko, přibilo pár nových postav. Hlavně policistka byla perfektní. Finále hodně silné. Chudák Hap. Třetí série mě bavila víc než ta druhá, první byla zábavnější, ale zase třetí je silnější a drsnější. 70%(11.2.2018)

 • Raziel_cz
  ****

  Dlouho jsem nenarazil na seriál, který by si mě ukotvil jak teplé vozítko pana Garrisona a já ho musel odkoukat v rekordním čase. Jimu Micklovi swamp noir sedl už v Cold in July a Hap and Leonard je další touché. Pokud si někdo stěžuje na pomalé tempo u látky z pera Joa R. Lansdala a režie člověka, co natočil Stake Land, je idiot. Série má přesně danou strukturu: tři díly těžká konverzačka, tři díly krvavá řež. A funguje to. Herci jsou zvoleni s citem, přízvuky dokonalé, atmoška hutná a napětí nepřetržité. A pokud nejste přizdisráči, hlášky a gesta skvěle obsazené ústřední dvojice vás rozsekají. Pro mě zatím nejen nejlepší letošní seriál, ale vůbec i thriller a opatrně, protože Mickle opouští pozici showrunnera, se těším na pokračování.(11.6.2016)

 • flu
  ****

  S01: Celá "Savage Season" je takový literární "pilot" k ostatním příběhům Hapa Collinse a Leonarda Pinea. Moc se toho neděje a řeší se hlavně minulost obou hlavních hrdinů, jejich pochroumané vztahy a pak taky šedesátá léta a jejich opožděné dozvuky v osmé dekádě minulého století. Pokud se tím ale dokážete prokousat, další "hap&leonardovky" na řadě jsou "Mucho Mojo" (respektive "Two Bear Mambo") a to už je jiná káva. Poslední záběr seriálové první sezóny pak naznačuje, že v druhé (bude?) by mělo být adaptováno právě "Mucho Mojo". Zatím za ***, ale pokud klapne další sezóna a dostane to do ruky schopný showrunner, tahle série by se časem mohla zařadit mezi žánrovou špičku. Ostatně pořádný jižanský "swamp noir" mi tady chybí od dob památné první sezóny "True Detective". S02: "Mucho Mojo" má dle očekávání o jednu hvězdu víc a těším se na další sezónu.(12.10.2016)

 • Davies182
  *

  Zííív! Pokud jste si snad někdy o nějakém filmu či seriálu dovolili tvrdit, že se v něm nic neděje, tak si honem rychle vzpomeňte, o co přesně šlo. To abyste se pak zpětně mohli omluvit jeho tvůrcům, až se prokoušete PILOTEM Hapa a Leonarda. Víc o ničem a útrpněji natahovaný už to snad vážně natočit nejde. Pokusím se na tohle atmosférou wannabe Banshee co nejrychleji zapomenout.(8.3.2016)