Reklama

Reklama

Hap & Leonard

(seriál)
  • USA Hap and Leonard
Trailer
Krimi / Drama / Thriller
USA, (2016–2018), 14 h 28 min (Minutáž: 42–60 min)

Série(3) / Epizody(18)

Děj je zasazen do pozdních osmdesátých let. Hap and Leonard patří k žánru noir a je záplavou temné šibeniční komiky, kterou poskytují dva velmi dobří přátelé, jedna femme fatale, skupina odepsaných revolucionářů, páreček vraždících psychopatů, jistý ztracený lup a chlupy. (AMC Czech)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Zííív! Pokud jste si snad někdy o nějakém filmu či seriálu dovolili tvrdit, že se v něm nic neděje, tak si honem rychle vzpomeňte, o co přesně šlo. To abyste se pak zpětně mohli omluvit jeho tvůrcům, až se prokoušete PILOTEM Hapa a Leonarda. Víc o ničem a útrpněji natahovaný už to snad vážně natočit nejde. Pokusím se na tohle atmosférou wannabe Banshee co nejrychleji zapomenout. ()

Nevada 

všechny recenze uživatele

Seriál je zasazený do konce 80. let 20. století do východního Texasu a atmosféra je třetí hlavní postavou. Oběma sériím by hodně prospělo, kdyby byly o jednu epizodu kratší, ale i tak stojí za to vydržet a neodpískat sledování po 1-2 dílech. Druhá série je stylem podobná prvnímu Temnému případu. Obecně, kdo rád Justified, Longmirea a jim podobné, tak si u Hapa a Leonarda své asi najde (i když prvně jmenovaný je samozřejmě nedostižný). Slabší **** ()

Reklama

EdaS 

všechny recenze uživatele

1. série 70% Četl jsem všechny knížky, takže je jasné, že pro Hapa s Leonardem mám slabost (a hodlám jim trochu nadržovat, když bude potřeba). Jim Mickle si s Lansdalem rozumí, jak potvrdil už v Cold in July, a nejinak je tomu tady. Casting se povedl výborně a i když by to celé mohlo být trochu svižnější a sevřenější, bavil jsem se velmi dobře. Už aby tu byla další série. ()

milka

všechny recenze uživatele

Po 2 dílech: Celkem sympatický chlapácký kousek. Režie s příliš pomalým tempem sice trochu drhne, atmosféra je ovšem správně buranská, obsazení hlavní trojice by snad ani nemohlo být příjemnější a jako rozehrávka na daleko krvavější a vyhrocenější průsery to funguje více než obstojně. Pokud tedy tvůrci v budoucnu lépe uchopí svůj styl a zapracují na humoru a hláškách, mohla by nás čekat poctivá a výživná žánrovka. A to rozhodně není málo. 70% ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdinovia sú sympaťáci... a to je bohužiaľ všetko. Dej, ktorý by ledva vystačil na ako-tak zábavných 90 minút, je tu neznesiteľne natiahnutý na 6 dielov. Pritom všetko podstatné sa udeje počas desiatich minút na konci piateho dielu a počas úvodnej štvrťhodinky šiesteho. Všetko potom je zbytočnosť a všetko predtým sa dalo šikovne napratať do hutnej polhodinky. Strata času, čo vzhľadom na údajne kvalitnú predlohu od nesporne výborného autora mrzí o to viac. ()

Galerie (728)

Reklama

Reklama