Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Raziel_cz
  ****

  Dlouho jsem nenarazil na seriál, který by si mě ukotvil jak teplé vozítko pana Garrisona a já ho musel odkoukat v rekordním čase. Jimu Micklovi swamp noir sedl už v Cold in July a Hap and Leonard je další touché. Pokud si někdo stěžuje na pomalé tempo u látky z pera Joa R. Lansdala a režie člověka, co natočil Stake Land, je idiot. Série má přesně danou strukturu: tři díly těžká konverzačka, tři díly krvavá řež. A funguje to. Herci jsou zvoleni s citem, přízvuky dokonalé, atmoška hutná a napětí nepřetržité. A pokud nejste přizdisráči, hlášky a gesta skvěle obsazené ústřední dvojice vás rozsekají. Pro mě zatím nejen nejlepší letošní seriál, ale vůbec i thriller a opatrně, protože Mickle opouští pozici showrunnera, se těším na pokračování.(11.6.2016)

 • Davies182
  *

  Zííív! Pokud jste si snad někdy o nějakém filmu či seriálu dovolili tvrdit, že se v něm nic neděje, tak si honem rychle vzpomeňte, o co přesně šlo. To abyste se pak zpětně mohli omluvit jeho tvůrcům, až se prokoušete PILOTEM Hapa a Leonarda. Víc o ničem a útrpněji natahovaný už to snad vážně natočit nejde. Pokusím se na tohle atmosférou wannabe Banshee co nejrychleji zapomenout.(8.3.2016)

 • Gogo333
  ****

  Purefoy patří mezi mé oblíbence, takže další seriál s ním jsem si nemohl nechat ujít. První série se točí kolem auta s ukradenými penězi a k tomu tu jsou dva hodně ujetí šílenci, takže je o zábavu postaráno. Hlavní duo je super, Christina Hendricks je kočka a ta šílena dvojka vrahů je drsná a opravdu hodně šílená. Akční finále bylo povedené a celý seriál jsem si užil. Druhá série je bohužel už bez Christiny. Děj se točí kolem dětí, černochů a Ku-klux-klanu. Druhá série mi už přišla slabší i když pár momentů tam bylo. Jsem zvědav o čem bude ta třetí. Asi šáhnu po knihách, protože příhody týhle dvojky mě baví. 3. série se zaměřila na rasistický městečko, přibilo pár nových postav. Hlavně policistka byla perfektní. Finále hodně silné. Chudák Hap. Třetí série mě bavila víc než ta druhá, první byla zábavnější, ale zase třetí je silnější a drsnější. 70%(11.2.2018)

 • Cervenak
  **

  Hlavní hrdinovia sú sympaťáci... a to je bohužiaľ všetko. Dej, ktorý by ledva vystačil na ako-tak zábavných 90 minút, je tu neznesiteľne natiahnutý na 6 dielov. Pritom všetko podstatné sa udeje počas desiatich minút na konci piateho dielu a počas úvodnej štvrťhodinky šiesteho. Všetko potom je zbytočnosť a všetko predtým sa dalo šikovne napratať do hutnej polhodinky. Strata času, čo vzhľadom na údajne kvalitnú predlohu od nesporne výborného autora mrzí o to viac.(21.1.2017)

 • Nevada
  ****

  Seriál je zasazený do konce 80. let 20. století do východního Texasu a atmosféra je třetí hlavní postavou. Oběma sériím by hodně prospělo, kdyby byly o jednu epizodu kratší, ale i tak stojí za to vydržet a neodpískat sledování po 1-2 dílech. Druhá série je stylem podobná prvnímu Temnému případu. Obecně, kdo rád Justified, Longmirea a jim podobné, tak si u Hapa a Leonarda své asi najde (i když prvně jmenovaný je samozřejmě nedostižný). Slabší ****(31.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace